Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
3.7 3 2079 53
03.05.2020

Poradnik do gry pt. "Football team"

Cześć!

Interesujesz się piłką nożną, ale nie stać cię na fife, pesa lub football managera? A może po prostu nie chcesz wydawać pieniędzy na grę która może ci się szybko znudzić? W takim razie Football manager to gra idealna dla ciebie. W tym poradniku omówię każdą ikonkę z lewej strony oraz zakładki które się w niej znajdują.

1. Home- możesz tutaj zobaczyć: nowe aktualności, ile zużyłeś/aś energii oraz euro na trening, codzienne zadania, typowanie meczów, twój klub oraz informacje o sezonie.

2. Postać- w zakładce"postać" znajdziesz takie informacje jak: twój nick, twoją pozycje, klub oraz twoją pozycję z rankingu wszystkich graczy w grze. W zakładce "szatnia" możesz znaleźć: strój jaki posiadasz, możliwość sprzedania stroju, ulepszenie stroju, wymianę stroju (daje się 5 strojów tego samego poziomu, a wtedy mamy duże lub małe szanse na ulepszenie na wyższy poziom. Ale możemy jeszcze dostać złote piłki (ilość zależy od poziomu stroju)), odblokowanie stroju aby można było go wystawić na rynek (o rynku będzie później) oraz zmianę umiejętności przedmiotu. Zakładka "skiny" pokazuje skiny które można odblokować. Zakładka "paczki" pokazuje jak sama nazwa wskazuje paczki (brązowa, srebrna, złota i inne które trzeba dostać w inny sposób) oraz klucze dzięki którym można ową paczkę otworzyć (klucze premium (płatne) oraz darmowe klucze (1 klucz dostaje się za 24h). W zakładce "boosting" możesz rozwijać swoje umiejętności. Zakładka "kariera" pokazuje nam jakie zdobyliśmy trofea, jakie mamy statystyki oraz w jakich klubach zagraliśmy.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

3. Trening- w zakładce "podstawowy" możemy trenować swoje umiejętności takie jak: gra ofensywna, gra defensywna, rozgrywanie, kondycja, czytanie gry, pressing, stałe fragmenty gry oraz skuteczność. Trening polega na tym, że najeżdżamy na umiejętność i klikamy niebieski przycisk "trenuj". Początkowo trwa to 5 sekund, ale kiedy ocena umiejętności będzie wzrastała o 20 lub 10 poziomów czas wykonania się zwiększy. Do wykonania treningu potrzebne nam są: energia, euro oraz nasza cierpliwość. Zakładka "tricki" umożliwia nam ulepszanie tricków, jak to działa? Jeżeli chcemy ulepszyć dany trick np. "przewrotka" klikamy oraz wybieramy w cyfrę od 1-10. Im większy poziom tricku tym więcej rzędów do wybierania cyfr oraz więcej czekania na odpowiedz czy dobrze trafiliśmy. Po upływie danego czasu dostajemy informacje czy trafiliśmy lub o ile ta cyfra jest za duża albo za mała. Tricki są potrzebne do tzn. "pojedynków na tricki", ale o tym później.

Zakładka "centrum szkoleniowe" ukazuje nam trening umiejętności, ale możemy zrobić go natychmiast w dużych ilościach. Wybieramy ilość wykonania danego treningu (10-300) oraz poniżej jego koszty energii oraz euro. Taki natychmiastowy trening możemy wykonać raz dziennie. Ostatnia zakładka to "trening klubowy" tutaj możemy trenować dane umiejętności wraz z kolegami z klubu. W każdym klubie godzina treningu klubowego jest ustalona.

4. Zadania- tutaj wykonujesz zadania i dostajesz nagrody. W zakładce umiejętności wykonujemy zadania związane z ulepszaniem swoich umiejętności. W zakładce "trening" dostajemy nagrody za wykonywanie różnych zadań związanych z treningiem. W zakładce "klub" dostajesz nagrody za sukcesy klubu lub granie w klubie. W zakładce "rozgrywki" dostajesz nagrody za statystki w klubie/klubach. Ostatnia zakładka to "inne", a tutaj możesz dostać fajne nagrody za sukcesy w pojedynkach na tricki oraz logowanie się do gry. Nagrodami są różne rodzaje paczek.

5. Miasto- w tym miejscu możesz: pracować (za co dostajesz euro), zjeść coś na stołówce (za co dostajesz energię), rynek (w którym możesz kupić paczki, stroje oraz boostingi), wziąć udział w pojedynkach na tricki (polega to na tym, że walczysz z przeciwnikiem na tricki, ale ten kto ma więcej punktów przy trickach dostaje punkt, a większość ilość punktów możesz dostać za ulepszanie tricków w zakładce trening (za wygraną dostajesz nagrodę)), ranking oraz czat.Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

6. Rozgrywki- tutaj znajdziesz takie rzeczy jak: różne ligi oraz poziomy tych lig (liga polska, angielska, włoska, hiszpańska oraz superliga), puchary krajowe, turniej mistrzów (nielicencjonowana liga mistrzów), turniej europejski (nielicencjonowana liga europy) oraz typowanie meczów w zakładce "zakłady".

7. Klub- tutaj znajdziesz informacje o klubie takie jak: wyjściowa jedenastka oraz wydarzenia, cały skład klubu, osiągnięcia klubu, stadion (który właściciel musi rozbudowywać), finanse klubu, twój kontrakt ( w którym znajdziesz guzik "opuść klub", a po jego kliknięciu odejdziesz z klubu po 3 godzinach (nie możesz jeśli jesteś właścicielem klubu)) oraz ustawienia (jeżeli jesteś właścicielem klubu)

8. Sklep- możesz tutaj kupić (za realne pieniądze): kredyty, pakiety startowe (znajduje się tam też darmowy pakiet który można odebrać co miesiąc), energię, klucze, skiny oraz użycie kodu na monety za bananki na stronie bananki.pl.

9. Promuj- w tej ikonce znajduje się link który możesz przesyłać innym, a oni dostaną 200 punktów energii na start. Ale ty też będzie miał z tego korzyści, jakie? (Używam teraz treści ze strony football team)

"Jeśli Twój polecony dokona zakupu Kredytów wówczas otrzymasz 10% wartości zakupionych Kredytów.

Przykład: Twój polecony kupi 1000 Kredytów. Otrzymasz 100 Kredytów nagrody.

Jeśli Twój polecony wykona przynajmniej 10 Treningów Podstawowych danego dnia wówczas otrzymasz 10% wartości wykonanych przez niego treningów w formie Energii.

Przykład: Twój polecony wykonał dziś 90 Treningów Podstawowych. Otrzymasz następnego dnia dodatkowe 9 Energii na trening.Uwaga! Trening w Centrum Szkoleniowym nie jest treningiem podstawowym i dlatego nie otrzymasz za niego dodatkowej energii.

Każdy Twój polecony dostaje na start dodatkowe 200 Energii.".

Wystarczy tylko kliknąć przycisk "kopiuj" i rozsyłać link do znajomych

10. Pomoc- w zakładce "pytania" możesz wpisać pytanie i dostać na nie odpowiedz o danych ikonkach z lewej strony. Po prawej stronie możesz wysłać zgłoszenie do twórców gry. Wystarczy wpisać tytuł, wybrać kategorię oraz wpisać treść zgłoszenia. (Używam teraz treści ze strony football team)

"Znalazłeś BŁĄD związany z działaniem gry? WYŚLIJ ZGŁOSZENIE! W zależności od priorytetu błędu możesz otrzymać nagrodę: niski - 1000 kredytów, średni - 2500 kredytów, wysoki - 10 000 kredytów, krytyczny - 50 000 kredytów.". W zakładce "moje zgłoszenia" znajduje się tytuł, ostatnia odpowiedz, odpowiedz oraz status danego zgłoszenia.


Mam nadzieję, że artykuł był pomocny i przepraszam, że tak dużo treści, ale niestety musiałem jakoś wszystko wytłumaczyć.

Życzę miłego dnia.

Luiso

3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Luiso

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Hero Zero zostań bohaterem

Recenzja KaperoXpompA
2

CSGO Prime (B2P) Najciekawsze tryby serwerów społeczności w CS:GO

Recenzja cerakpl
3

Najlepszy growy thriller ostatnich lat

Recenzja adrianos253
4

Minecraft Jak przywołać nieruszającego się moba.

Tutorial MiChAł331
5

Najlepsze modyfikacje do ETS 2 [ Euro Truck Simulator 2 ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
6

MovieStarPlanet MSP JAK SZYBKO MIEĆ STARCOINS?!

Poradnik KIAM
7

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
8

World of Warships Recenzja Budionnego czyli krążownika ZSRR poziomu VI

Recenzja Seweryn_16
9

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
10

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
Chat