Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
1.0 1 83 0
03.11.2018

GARRY'S MOD - Gra z dużą ilością trybów.

Garry's mod to odpowiedni wybór dla ludzi szukających gry, w której mogą się dobrze bawić, a zarazem nie znudzi im się ona po kilku dniach, czy godzinach. Wynika to z tego, że w opisywanym tytule mamy do wyboru mnóstwo możliwych do zagrania trybów gry takich jak: Piaskownica, Trouble in Terrorist Town, Prop Hunt, czy tryb Wyścigowy. Gra dostępna jest dla użytkowników platformy Steam po wykupieniu kopii. Gra jest warta swojej ceny, ze względu na rozrywkę, którą dostarcza. W grę można grać ze znajomymi, co jest kolejnym powodem do zadowolenia. Kolejnym faktem wartym podkreślenia jest brak waluty premium w grze Garry's Mod. Wiele użytkowników często skarży się na występowanie owej waluty w najróżniejszych grach. Jednym słowem gra warta polecenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra działa na silniku Source, co oznacza, że wiele modeli z gier, które również działają na silniku Source są możliwe do przekopiowania właśnie do Garry's Mod'a. Dla przykładu: Team Fortress, Counter-Strike Global Offensive, Half-Life, Alien Swarm, Black Mesa, Dear Esther, Counter-Strike: Source, Left 4 Dead 2, czy Portal. Grafika w opisywanym tytule jest przyjemna i sprawia, że granie w nią nie kończy się na kilku minutach dziennie spędzonych w grze. Gra została wydana w 2004 roku i do tej pory jest popularna i dobrze się utrzymuje. Wymagania sprzętowe gry nie są na wysokim poziomie, co świadczy o tym, że każdy może tą grę kupić i czerpać przyjemność z grania, oczywiście lepszy sprzęt gwarantuje rozgrywkę bardziej płynną, aczkolwiek Garry's Mod nie wymaga bardzo dobrych komputerów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra, o której mowa to największy Sandbox na świecie, w Garry's Modzie mamy dostęp do otwartego świata, którego sami edytujemy co jest bardzo zachęcające. W grze sami tworzymy mapy i światy, po których możemy się poruszać z naszymi znajomymi. W opisywanym tytule liczy się kreatywność, istnieje wiele niesamowicie dobrze dopracowanych map i scustomizowanych modeli postaci dostępnych właśnie w tej grze. Ostatecznie, gra Garry's Mod to super przyjemna gra z otwartym światem i możliwością edytowania go w jaki tylko chcemy sposób, możemy grać w nią ze znajomymi lub sami, a rozrywka jakiej ona dostarcza jest nie do porównania z innymi tytułami. Moja osobista ocena gry 9/10, odejmuję jeden punky ze względu na błędy, które co jak co występują dosyć często oraz za to, że gra jest płatna.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mesashii

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
3

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
4

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
5

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
6

CSGO Prime (B2P) Natus Vincere - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
7

Team Fortress 2 Jak handlować i zarazem zarabiać w TeamFortess2

Tutorial DROBOT
8

#5 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
9

Realm of the Mad God - Knight

Poradnik Fragorski
10

Minecraft Prezentacja Gry ''Minecraft''

Poradnik alienowsky123
Discord