Jak to działa
5.0 1 884 0
03.11.2017

Gear up czyli wojny czołgów.

Gear up czyli wojny czołgów.

GARŚĆ INFORMACJI

Gear up jest dziełem studia Doctor Enterteiment. Mamy tutaj do czynienia z grą w, której sterujemy zbudowanymi przez siebie pojazdami, które walczą z maszynami innych użytkowników. Po tym wstępie przejdźmy do zalet, a później zajmiemy się wadami aby na końcu odpowiedzieć na pytanie czy opłaca się zagrać w ten tytuł.


ZALETY

- Dobry system jazdy. Nasze czołgi są łatwe w sterowaniu. Przyjemnie się nimi kieruje.
- Fajne bronie. Od zwykłych dział, po lasery a na wyrzutniach rakiet skończywszy. Do wyboru do koloru.
- Taktyka. Wszystkie części mają wpływ na zachowanie naszego pojazdu. To jak nasza maszyna będzie działać zależy tylko od nas. Możemy stworzyć powolną ciężką fortecę na kołach, lub innym podwoziu, siejącą zniszczenie za pomocą wyrzutni rakiet. Ale nic nie stoi nam na przeszkodzie w stworzeniu bardzo szybkiego pojazdu na robotycznych pajęczych nogach, który strzela laserami. Wszystko zależy od naszej strategi (ewentualnie od naszego kaprysu).
- Łatwe zdobywanie waluty. Pieniądze, za które możemy kupować nowe części do naszego czołgu, zdobywamy dzięki braniu udziału w różnych trybach. Świetnym rozwiązanie jest to, że nasza drużyna nie musi wygrać abyśmy coś zarobili (oczywiście jeżeli zwyciężymy dostaniemy więcej). Wystarczy, że weźmiemy udział i nie wyjdziemy z gry do końca rundy. Części nie są drogie więc średnio po 7 rundach bez wygranej powinno być nas stać na zakup czegoś, po odniesieniu jakichś zwycięstw jeszcze szybciej.
- Dobrze zrobione mapy. Są ciekawe, ładne i wielo-poziomowe. Idealnie możemy na nich wykorzystać zdolności naszych czołgów.
- Tempo. Podczas rozgrywki cały coś się dzieje, pociski latają, maszyny wybuchają, ktoś spada z wysokości itd. Wpływ na szybkość potyczek ma również szybkość respawnu po zniszczeniu nas – trwa tylko kilka sekund.
- Tryby rozgrywki. Co prawda nie są szczególnie odkrywcze, ale mamy tu wszystkie klasyczne, sprawdzone tryby, typu: dominacja, czy deatchmatch’ e zarówno solowe jak i drużynowe.
- Krótkie rundy – jeżeli mamy niewiele czasu na granie. To ten tytuł jest po prostu idealny, żeby się odprężyć.
- Cena. A właściwie jej brak. Nie ma nic lepszego niż dobra gra, która nas nic nie kosztuje.
WADY
- P2W. Niestety istnieje możliwość zakupu „lepszej wersji gry, w której są już odblokowane wszystkie części czołgów. Prowadzi to dysproporcji, chociaż nie jest ona szczególnie zauważalna, ale jest.
- Ograniczenie posiadanych części. Nie płacąc możemy, przechowywać ok 9 elementów. Oczywiście jeżeli zapłacimy te 40 zł to będziemy mogli mieć ich ile chcemy.
PODSUMOWANIE
Gear up jest dobrym tytułem. Polecam go szczególnie osobom, które mając niewiele czasu na granie, a chcą się zrelaksować. Bo nie ma nic bardziej odprężającego od intensywnej rozwałki z czołgami w roli głównej.

Moja ocena 8/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Banankowiec2453

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Szklarnia w zielone imperium

Poradnik Duman1222
4

MovieStarPlanet MSP Jak znaleźć się na stronie logowania na MSP?

Poradnik MarciaUwU
5

Travian Travian to ciekawa gra

Tutorial PanPillager
6

Tanki Online Czołgi przyszłości

Recenzja JuLeKAN
7

Metro Exodus-moja recenzja

Recenzja Antonios007
8

Margonem Jak zarobić kasę na pierwsze eq

Poradnik Nevetorni
9

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
10

Momio Moja opinia o grze momio

Recenzja Kropiasta 2008
Chat