Jak to działa
3.5 8 985 0
13.10.2017

Gry typu Survival od 2007 do 2017 roku.

1: Stranded 2- Gra została wydana 20 czerwca 2007 przez "Unreal Software". Gra jest typowo Survivalowa, Bohater gry płynął jachtem i nagle się rozbił niestety tylko on przetrwał tę katastrofę i musi sobie radzić sam na bezludnej wyspie. Celem gry jest ucieczka z bezludnej wyspy.

2: Minecraft-Gra którą powinien znać każdy młodszy i starszy gracz. Została ona wydana 18 listopada 2011 roku przez Szwedzkie studio "Mojang AB" stworzyli ją Markus Persson, Jens Bergensten, Stephen McManus. Jest ona typową grą surwiwalową gracz, ma 5 trybów gry do wyboru:
-Przetwarzania(Gracz musi szukać jedzenia budować dom itd.)
-Kreatywny(gracz ma dostęp do nieograniczonej ilości bloków)
-hardcore(taki sam jak tryb przetwarzania, tylko w przeciwieństwie do trybu przetwarzania gracz ma tylko jedno życie, czyli jak umrze świat się automatycznie usunie)
-Przygodowy(gracz nie może niszczyć bloków, może jedynie naciskać przyciski itp. Tryb przygodowy włącza się komendą /gamemode adventure)
-Tryb widza (gracz nie może nic niszczyć itp jak sama nazwa wskazuje może on tylko oglądać świat. Tryb widza włącza się komendą: /gamemode spectator.
3: Don’t Starve- Gra została wydana 23 kwietnia 2013 przez studio Klei Entertainment. Jest to typowa gra survivalowa z rysunkową grafiką Główny bohater ma na imię Wilson jest naukowcem i trafia do świata dziczy. Jak sam tytuł gry mówi "Nie głoduj" gracz ma na celu szukać pożywienia, budować szałasy, Wzniecić ogień itd. Aż wreszcie wróci do swojego domu.

4: The forest-Gra wydana 30 maja 2014 roku przez Kanadyjskie studio Endnight Games. Gra jest nietypowa, ponieważ Bohater leci samolotem, samolot się rozbija i bohater trafia na wyspę gdzie jest pełno kanibali. Gracz ma na celu jak najdłużej przetrwać oraz odnaleźć swojego syna, który leciał z Bohaterem samolotem. Produkcja jest bardzo wciągająca osobiście grałem w nią miesiąc i jestem z niej bardzo zadowolony, z pewnością poleciłbym tę grę każdemu.

5: Stranded deep -Gra wydana 23 stycznia 2015 roku przez Australijskie studio Beam Team Games. Tak jak w poprzedniej grze lecimy rozbijamy się i trafiamy tym razem na bezludną wyspę, ale bezludnej nie znaczy spokojnej zamiast zombi, kanibali itp. Mamy rekiny, które utrudniają nam rozgrywkę. Kolejna produkcja, która udowadnia, że dobry trailer to nie wszystko, gra ma pełno bugów i słabą grafikę. Grałem w nią 3h i zdecydowanie nie polecam tej produkcji.
6: Stellar Overlord-Gra wydana 27 maja 2015 roku przez studio Cubical Drift. W grze lądujemy na nieznanej planecie, która jest sześcianem i składa się z sześciennych bloków. Produkcja bardzo przypomina Minecraft'a, możemy niszczyć bloki oraz z nich coś craftingować.

7: Life is Feudal-Gra wydana 17 października 2015 roku przez Rosyjskie studio Bitbox.
Akcja odbywa się w średniowieczu gracz wraz z innymi graczami ma za zadanie wybudować swój własny zamek. Gra jest piękna, ponieważ nikt się w niej nie nudzi jedna osoba ma za zadanie zdobyć pożywienie druga porąbać drzewo trzecia spłaszczyć teren itd itd.

8: Subnautica- Gra wydana w 2017 roku przez Unknown Worlds Entertainment. Główny bohater leci statkiem kosmicznym i nagle statek ma awarie, Statek spada na nieznaną planetę i bohater ma przeżyć, naprawić statek kosmiczny oraz wrócić na swoją planetę. Grałem w tę grę 3 miesiące i jest naprawde dobra powiem więcej jest najlepszą produkcją w jaką grałem polecam ją każdemu kto lubi gry SF .
3.5 (głosów: 8)
Art napisany przez marcins321

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Napisz dobry artukuł na Bananopedię

Poradnik Seweryniak
3

Rib w Metin2

Poradnik bartey
4

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
5

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
6

Sweet Amoris - Słodki Flirt Recenzja gry ,,Słodki Flirt''

Recenzja LoveBanankiPL
7

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 4 Rakietowe skoki - Walljump

Poradnik PowrWolf
8

BlockStarPlanet BSP od podstaw-Czym jest BSP? #1

Poradnik HeroM
9

Warface Czy warto zagrać w Warface'a?

Recenzja Nyga997
10

Pogrywamy wampirem czyli recenzja gry Vampyr

Recenzja impuls54
Chat