Jak to działa
Przejdź do gry Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
0.0 0 252 0
21.07.2018

Heavy Metal Machines - Recenzja

Heavy Metal Machines to gatunek gry MMO gdzie musimy grać zespołowo by odnosić zwycięstwa. Ja osobiście przydzieliłbym tą grę do zręcznościówki połączonej ze strategią. Pierwsze kroki w grze mogą niektórych zniechęcić ponieważ trzeba nauczyć się jak się gra poszczególnymi autami. Jako początkujący na szczęście możemy wybrać dziedzinę w której dobrze się czujemy, czy to jest atak (duże szkody ale zależnie od auta powolność albo słaby pancerz) czy to jest wsparcie (lekki atak czy odciąganie wroga od lidera ) czy bierzemy los w swoje ręce i jesteśmy tak zwanym łapaczem tym który dostarcza piłkę (kula) do celu. Oczywiście po rozpoczęciu każdy możne być każdym np. atakujący będzie liderem i ciągną kule do bramki a lider będzie odganiał czy atakował ale oczywiście ma się inne parametry niż obrana funkcja i jest nam ciężej.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kiedy już wybierzemy kim chcemy być trzeba nauczyć się 4 podstawowych przycisków akcji. Każde auto ma inne dlatego by dobrze grać trzeba wiedzieć jakie umiejętności ma nasze auto. Dla ułatwienia lektor przypomina do czego służy dany przycisk i jak go używać. Czy atakujemy czy leczymy czy spychamy czy zjadamy czy bawimy się w skorpiona i rzucany ostrzem na lince i wyrzucamy wroga z trasy np do lawy. Gra jest co jakiś czas lekko przebudowywana aby była coraz bardziej przyjazna do użytkownika. Warto też poznać mapy ponieważ do danej mapy lepiej czasem zabrać szybsze auto (np gdzie nie ma dużo zakrętów i slalomów) niż wytrzymalsze bo przeciwnik choć słabszy to szybko wbije kule do bramy. Gra odbywa się w walkach 4 na 4 i naprawdę pokazuje co to znaczy gra zespołowa. Samemu cokolwiek ugrać jest naprawdę ciężko.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Sam przeciw 4 da się ale tylko gdy przeciwnicy poznają tajniki gry i nie za bardzo wiedzą jak cię podtrzymać. Gra polega na tym i zawieść kulę łapiąc ja klikając spacje przewieść do braty wroga. Gra kończy się w momencie wbicia 3 goli pisząc w żargonie Mistrzostw świata. Gra obfituje często zwroty akcji ponieważ często jest tak że już przy samej mecie tracimy kula i gonimy przeciwnika który nam ją odebrał. Grając w zespole zawsze gramy na lidera pomagamy mu osłaniamy go przesadzamy konkurencji by mu nie odebrała kuli, lider jest najczęściej atakowany ("Ale to nie Neymar ;)") i zdarza się tak że ginie wtedy inne auto przejmuje kule i jedzie do celu. Każde auto gdy zginie może się odrodzić po kilku sekundach i znów włączyć się do gry. Czasem wygrywa szybkość czasem siła czasem mieszanka tego i tego wybierz swój sposób by odnosić sukcesy. W poradniku opisze jak miło wygrywać.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez stormmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
10

Gry z serii "STAR WARS"

Recenzja marcin072
Chat