Jak to działa
Przejdź do gry Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
0 0 75 0
30.11.2017

Opis gry. Tryby, pojazdy, waluta, moja ocena.

Sama gra jest jak by połączeniem "Rocket League" z "nawalanką". Są dwie strony po czterech graczy. Każdy wybiera własny pojazd, którym potem będziesz walczyć. Są trzy rodzaje pojazdów:
-1. Transporter= Dowozi piłkę do bramki (wrogiej). Ma dużo HP, mało ataku.
-2. Healer=Leczy sojuszników. Średnio HP średnio ataku.
-3. Interceptor (nie znam tłumaczenia)=Ma za zadanie niszczyć innych i chronić Transportera. Dużo ataku, mało HP
Każdy pojazd ma swoje własne umiejętności (ataki). Jeden jest (najlepszy), który ładuje się przez cały mecz. Robi najwięcej, zadaje najwięcej.
4. W grze występuje waluta o nazwie "Fame" i "Cash (za prawdziwe pieniądze)". Służą one do kupowania nowych pojazdów, a także ich modeli (kolor, wygląd itp.). Zdobywa się (tylko Fame) za granie meczy. 5. Jest też poziom postaci jak i bohaterów (pojazdów) tak zwany "Exp" zarabia się go w grze im więcej zrobisz (w pojedynku) tym więcej zarobisz. Proste :). Na każdej mapie jest start i koniec (bramka), są też takie linie przez, które nie można przejechać z piłką (bez tak) pokazane są takie strzałki i one przekazują trasę. Która drużyna jako pierwsza zdobędzie trzy punkty wygrywa !!!
Grając w tę grę możesz zdobyć 1250 Graj
Gra jest jeszcze w wersji Beta dokładnie beta.0.0.0.553. Dostępna na steam ZA DARMO !!!
Jak na razie gra wciąga. Samo to, że jest "Daily Login" (czyli co każdy dzień dostajesz inny booster lub inne gadżety) urozmaica i zachęca do grania. Sądzę, że twórcy nie zostawią gry zbyt szybko jest co poprawić i co ulepszyć. Ja osobiście żadnych lagów ani bugów nie spotkałem ale profilaktycznie (i nie) grę trzeba ulepszać (aktualizować). 6. Tym bardziej że, jest napisane "Ranked coming soon (nie długo)" Czyli tryb rankingowy nie długo będzie. Chyba nie muszę tłumaczyć. 7. Da się grać też "Custom Match" czyli wybierasz mapę i tryb w jakim chcesz grać i inni gracze dołączają do Ciebie i wspólnie gracie. 8. Tryb "Casual" (zwyczajny) tryb 4vs4. Wyszukujesz mecz, znajduje, akceptujesz, wybierasz (pojazd), grasz (walczysz). Proste :).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1350 Graj
Sam gram nie mam zbyt wysokiego poziomu tylko 5. Dwa pojazdy w tym Transporter "Little Monster" (trzeci poziom) (zbieram na model mam aktualnie mam 1400/2000 fame-u) i Healer "Artifficer" (drugi poziom). To nie zmienia faktu, że lubię pograć sobie czasem w tę grę ze znajomymi w trybie "Party" = zapraszasz znajomego (lub on Cię) on akceptuje (lub Ty) i po wybraniu przez lidera trybu wspólnie gracie. Polecam tę grę nawet jako tak szybką betę. Tryb Multiplayer nie długo Ranked (nie mogę się doczekać). Dynamiczna rozgrywka raz zostajesz zniszczonym raz niszczysz, zdobywasz gole (punkty) z pomocą team-u. Polecam serdecznie grę. Dzięki za przeczytanie. Sądzę, że pomogłem zrozumieć grę lub nauczyć podstaw ludziom (wam), którzy nie znali tej gry. Miłego dnia/wieczoru/nocy/poranku/weekendu.
PS. Trochę naciągnąłem teksty by mieć wszędzie min. 800 słów.
Opis gry. Tryby, pojazdy, waluta, moja ocena. 0.0 0
0 0
Art napisany przez adikonet

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
4

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
5

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper