Jak to działa
Przejdź do gry Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
5.0 1 993 0
30.11.2017

Opis gry. Tryby, pojazdy, waluta, moja ocena.

Sama gra jest jak by połączeniem "Rocket League" z "nawalanką". Są dwie strony po czterech graczy. Każdy wybiera własny pojazd, którym potem będziesz walczyć. Są trzy rodzaje pojazdów:
-1. Transporter= Dowozi piłkę do bramki (wrogiej). Ma dużo HP, mało ataku.
-2. Healer=Leczy sojuszników. Średnio HP średnio ataku.
-3. Interceptor (nie znam tłumaczenia)=Ma za zadanie niszczyć innych i chronić Transportera. Dużo ataku, mało HP
Każdy pojazd ma swoje własne umiejętności (ataki). Jeden jest (najlepszy), który ładuje się przez cały mecz. Robi najwięcej, zadaje najwięcej.
4. W grze występuje waluta o nazwie "Fame" i "Cash (za prawdziwe pieniądze)". Służą one do kupowania nowych pojazdów, a także ich modeli (kolor, wygląd itp.). Zdobywa się (tylko Fame) za granie meczy. 5. Jest też poziom postaci jak i bohaterów (pojazdów) tak zwany "Exp" zarabia się go w grze im więcej zrobisz (w pojedynku) tym więcej zarobisz. Proste :). Na każdej mapie jest start i koniec (bramka), są też takie linie przez, które nie można przejechać z piłką (bez tak) pokazane są takie strzałki i one przekazują trasę. Która drużyna jako pierwsza zdobędzie trzy punkty wygrywa !!!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra jest jeszcze w wersji Beta dokładnie beta.0.0.0.553. Dostępna na steam ZA DARMO !!!
Jak na razie gra wciąga. Samo to, że jest "Daily Login" (czyli co każdy dzień dostajesz inny booster lub inne gadżety) urozmaica i zachęca do grania. Sądzę, że twórcy nie zostawią gry zbyt szybko jest co poprawić i co ulepszyć. Ja osobiście żadnych lagów ani bugów nie spotkałem ale profilaktycznie (i nie) grę trzeba ulepszać (aktualizować). 6. Tym bardziej że, jest napisane "Ranked coming soon (nie długo)" Czyli tryb rankingowy nie długo będzie. Chyba nie muszę tłumaczyć. 7. Da się grać też "Custom Match" czyli wybierasz mapę i tryb w jakim chcesz grać i inni gracze dołączają do Ciebie i wspólnie gracie. 8. Tryb "Casual" (zwyczajny) tryb 4vs4. Wyszukujesz mecz, znajduje, akceptujesz, wybierasz (pojazd), grasz (walczysz). Proste :).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Sam gram nie mam zbyt wysokiego poziomu tylko 5. Dwa pojazdy w tym Transporter "Little Monster" (trzeci poziom) (zbieram na model mam aktualnie mam 1400/2000 fame-u) i Healer "Artifficer" (drugi poziom). To nie zmienia faktu, że lubię pograć sobie czasem w tę grę ze znajomymi w trybie "Party" = zapraszasz znajomego (lub on Cię) on akceptuje (lub Ty) i po wybraniu przez lidera trybu wspólnie gracie. Polecam tę grę nawet jako tak szybką betę. Tryb Multiplayer nie długo Ranked (nie mogę się doczekać). Dynamiczna rozgrywka raz zostajesz zniszczonym raz niszczysz, zdobywasz gole (punkty) z pomocą team-u. Polecam serdecznie grę. Dzięki za przeczytanie. Sądzę, że pomogłem zrozumieć grę lub nauczyć podstaw ludziom (wam), którzy nie znali tej gry. Miłego dnia/wieczoru/nocy/poranku/weekendu.
PS. Trochę naciągnąłem teksty by mieć wszędzie min. 800 słów.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez adikonet

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja gry Five Nights at Freddy's

Recenzja Siemkazbieramnasteam
2

World of Warships Ciekawe bitwy morskie

Recenzja Janux
3

World of Tanks Jaki najlepiej wybrać czołg

Poradnik Kub77a
4

BlockStarPlanet Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

Recenzja Baldi191
5

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
8

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
9

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
10

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
Chat