Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 2762 0
18.06.2017

Sukces od A do Z

Poradnik ten przeznaczony jest dla początkujących graczy, którzy mniej więcej ogarniają już funkcje gry Hero Zero i są nastawieni na osiągnięcie sukcesu.
Przedstawię tutaj kilka porad i tricków, które pomogą Wam szybko się wzbogadzić i ulepszyć postać swojego bohatera.
Zatem ! Drogi graczu, rozsiądź się wygodnie i czytaj uważnie ! - te porady pomogą Ci w szybki sposób wynieść Twojego bohatera na wyżyny chwały.
Poradnik został opracowany dzięki pomocy niektórych graczy, którzy pomagali mi gdy jeszcze byłam nowicjuszem; oraz na podstawie własnych doświadczeń przeżytych w grze, także nie lękajcie się bo wszystkie wskazówki jakich udzielam są sprawdzone. To od Was jednak zależy jaką drogę do sławy wybierzecie, dzięki temu poradnikowi może ona być znacznie szybsza i ciekawsza :)
Zapraszam do lektury
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Oto kilka wskazówek przydatnych dla nowych bohaterów.

1. PAMIĘTAJ O CODZIENNYM LOGOWANIU - jak wiesz, codzienne logowanie jest źródłem dodatkowych nagród ( mogą to być pieniądze, punkty doświadczenia, jakiś przedmiot, a nawet oponki ).
2. ZRÓB SPIS POTENCJALNYCH OFIAR - szukaj w rankingu osób które są od dawna nieaktywne, są łatwym celem, by na początku dorobić się paru monet i honoru. Takie osoby zapisuj sobie w pliku tekstowym i atakuj codziennie 3 razy.
3. WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ TAKTYKĘ TRENINGOWĄ - pamiętaj, że najważniejsze to wygrać. Dobierz taktykę treningową w taki sposób, aby twoje walki się opłaciły. Trenuj umiejętności związane z unikaniem ataków przeciwnika - siła nie zawsze jest wyznacznikiem wygranej.
4. NIE WYDAWAJ OPONEK NA BYLE CO - początkowo w grze będziesz dostawał sporą ilość oponek. Postaraj się więc uzbierać ich ile się tylko da i wykupić dożywotni multitasking. Da Ci to możliwość wykonywania wielu akcji na raz co jest przydatne podczas szkolenia początkującego bohatera.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. WYKONUJ MISJE ZA JAK NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ MONET - nic nie jest tak potrzebne jak monety. Za nie kupisz wszystko. Wybieraj misje, które będą wymagać od Ciebie małego zużycia energii, lecz obdarzą Cię dużą ilością monet.
6. RÓB ZADANIA NADZWYCZAJNE - Za nie w krótkim czasie zdobędziesz ciekawe nagrody. Pamiętaj że podchodząc do takiego zadania od początku powinieneś ściągnąć wszystkie swoje przedmioty ( system dopasuje wtedy przeciwnika o podobnych umiejętności do twoich, co zwiększy twoje szanse ).
7. JEŻELI CIĘ STAĆ, ZAWSZE WYKUPUJ WSZYSTKIE TRZY WSPOMAGACZE - dzięki nim otrzymujesz lepsze nagrody, twoje umiejętności są na wyższym poziomie.
8. KRYJÓWKA - jeżeli tylko Cię stać, staraj się jak najbardziej rozbudowywać swoją kryjówkę, przyniesie Ci to dodatkowe monety.
9. SPRZEDAWAJ I OSZCZĘDZAJ - jeżeli otrzymasz w misji lub z innego źródła przedmiot, który Ci się nie przyda od razu go sprzedawaj. Nie kupuj w lumpeksie przedmiotów, które są nieznacznie lepsze niż te co już posiadasz, poczekaj trochę a na pewno pojawi się coś wartego uwagi.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Lollfa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Wszystko w jednym czyli co wybrać?

Poradnik Versixon
2

CSGO Prime (B2P) Jak nagrać fragmovie na słabszym komputerze?

Poradnik wzarek
3

League of Legends Poradnik jak wyjść z BRĄZU/SILVERA + porady dotyczące gry

Poradnik pk_14
4

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
5

Travian Zawalcz o tytuł najlepszego stratega

Recenzja Lollfa
6

World of Tanks AMX 40 - Po prostu Kaczka

Recenzja HansOmen
7

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
8

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
9

How to Survive - Gdzie Dead island spotyka Titan Quest

Recenzja Boomboxpl
10

Eternal Edge+ Prologue Recenzja bezpłatnej gry na Steam

Recenzja xKuler
Chat