Jak to działa
5.0 2 1101 0
23.02.2022

Jak urozmaicić rozgrywkę w The Sims

Chciałabym polecić jedną z metod zwaną "NA PRZYJACIELA" czyli stwórzmy lepsze życie dla naszego drogiego przyjaciela.

1. Stwórz swojego przyjaciela

Chodzi o to by za zgodą lub bez zgody przyjaciela stworzyć sima, który będzie wyglądał jak nasz drogi przyjaciel z rzeczywistości. Możecie nawet go troszeczkę upiększyć, by się ucieszył że jest atrakcyjniejszy niż w rzeczywistości. Dodaj mu odpowiednią osobowość, tak by faktycznie był jak on. Aspiracja czy cel życiowy niech też pasuje do niego. Nawet jak on sam się sprzeciwia.

2. Stwórzmy mu dom lub miejsce do przetrwania.

W zależności od tego, jaki mamy cel dla naszego przyjaciela, możemy dopasować dom do jego osoby. Chcemy by mieszkał jak z marzeń? Żaden problem, niech się nacieszy! Jeśli jednak widzimy go bardziej jako żula - to też śmiało. Ważne żeby wszystko w tym domu pasowało do niego.

3. Znajdźmy mu obiekt westchnień lub całą chmarę.

Jesteś w żalu, że twój przyjaciel nie ma nikogo odpowiedniego lub nie potrafi nikogo znaleść? Żaden problem! Sam możesz mu kogoś dopasować. Postaraj się bo był to ktoś naprawdę fajny i przystojny, zwłaszcza jak nie potrafi kogoś takiego znaleźć.


4. Daj mu karierę marzeń, którą w realu nie znajdzie.

Chcesz, by twój kochany przyjaciel spełnił swe marzenia? Możesz w końcu to urealnić, przy okazji cały czas się podśmiewając z przyjaciela, że w realu tak łatwo nie ma. Ale jak chcesz dodać troche realizmu, nie musisz od razu dawać mu takiej pracy. Możesz przeskakiwać między różnymi zawodami albo nawet podjąć innej pracy niż od początku zakładałeś.

5. Dodaj siebie by miał z kim rozmawiać - w końcu ty jesteś najlepszym przyjacielem.

By było zabawniej, możesz nawet siebie wprowadzić do miasta, domu, lub zrobić z siebie sąsiada. Niech wie, że nigdy go nie opuścisz.

6. Eksperymentuj i rób głupie rzeczy z waszych wspomnień

Przeżyliście wiele, śmiesznie byłoby to wszystko odtworzyć w grze! Ja na przykład maluje, więc w the sims 2 wszędzie są nasze wspólne namalowane obrazy by nawet w grze nie miał ode mnie spokoju. Nawet są w łazience.


7. Daj mu zwierzaka!
Jeśli ma zwierzaki lub zawsze je pragnął, dodaj mu je. Niech wie że dbasz nawet o taką jego potrzebę. W końcu ważne jest by dobry przyjaciel wiedział o twoich upodobaniach.
8. Stwórz mu babkę od matmy by mógł się w końcu na niej zemścić za te wszystkie lata.
Jak ma wyglądać ta zemsta? A to już droga wolna drodzy państwo. Ważne by na końcu był jej nagrobek. Właściwie po co się ograniczać tylko do baby od majcy? Stwórz wszystkich wrogów przyjaciela i pokonaj ich. Twoje wsparcie mu pomoże pokonać lęk przed nimi.
9. Gdy skończyłeś tworzyć już udane życie przyjaciela... Pokaż mu je.
Obiecuje ze reakcja jest bezcenna. Zwłaszcza jak zrobiłeś to całkowicie po swojemu, więc tak naprawdę jego marzenia okazały się twoimi marzeniami w stosunku do niego. Rafał, pozdrawiam cię.

Mam nadzieje że ten poradnik rozbawił was i dał pomysł na głupie akcje w grze. Podzielcie się swoimi historiami z przyjaciółmi! Ja w skrócie powiem, że świetnie sie bawiłam na jego przygodzie życia, zwłaszcza jak dużo odwalałam.

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Tekka

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Moja przygoda w Margonem

Recenzja Flughe
2

Najlepszy growy thriller ostatnich lat

Recenzja adrianos253
3

World of Tanks Churchill I - Brytyjski rewolwerowiec

Recenzja HansOmen
4

Let's Fish Let's Fish, czyli przyjemna i relaksująca gra !

Recenzja Osa1020
5

Minecraft Jak przywołać nieruszającego się moba.

Tutorial MiChAł331
6

Metin2 Recenzja Gry Metin2 po 7 latach grania.

Recenzja Diana07
7

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
8

Hero Zero Hero Zero - Gra dla wszystkich

Recenzja Szefciu1223
9

Twoje decyzje, twoje wybory- Recenzja gry The Walking Dead

Recenzja JanuszB
10

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
Chat