Jak to działa
0.0 0 188 0
21.06.2017

Konferencja Electronic Arts E3 2017 - CO NOWEGO W GRACH ZAPOWIEDZIANO?

Co to jest E3? E3 jest to wielki zbiór konferencji różnych najpopularniejszych wydawców - Microsoftu, Bethesdy, PC Gaming Show i właśnie EA! Co zostało przedstawione? Jakie nowe gry? Sprawdź sam!
Szczerze mówiąc - sądzę że sama konferencja przebiegła bardzo sztywno, widać było że wszystko zostało bardzo starannie wyreżyserowane. Wielu ludzi na różnych czatach na których przebywałem, mówiła że brakowało tylko kartek z napisami "śmiech", "oklaski".

Need For Speed Payback - Ostatnio nie można za dużo dobrego powiedzieć o tej serii, ale czy Payback przełamie tą złą passę? Szczerze mówiąc - może wyjść z tego coś dobrego. Sami zresztą zobaczycie to samo co ja - podobieństwo do GTA V. Negatywnie jednak jestem nastawiony do fabuły - oczywiście jest to coś opcjonalnego, ale jako osoba która krytykuje gry pod każdym względem, sądzę że fabuła może tylko obniżyć im punktacje - zwykłemu graczowi raczej nie przeszkodzi, obawiam się jedynie optymalizacji z którą EA zazwyczaj ma problemy. Podsumowując - gra wygląda ładnie, kolizje wyglądają pięknie, slowmotion wygląda jeszcze lepiej.
Gry sportowe -Tutaj wezmę wszystko podkleję pod jedną kategorię, bo osobiście trudno mi się odnosić do gier sportowych - fanem nie jestem, ale jak trzeba zrecenzować to co zobaczyłem to i to zrobię.

Oglądało mi się tę część tragicznie - nie mogłem wyjść z zażenowania, po pokoju musiałęm się przejść z trzy razy, aby to rozchodzić. Zresztą co można powiedzieć o grach, jeśli twórcy (wraz z prezenterem) zamiast mówić o nich, to komplementowali "kaloryfer" Cristiano Ronaldo. Ale nie dziwię się, jakoś czas trzeba było zapchać, a co można mówić o odgrzewanym kotlecie. Tutaj nawet nie będę dawać video - nie przedstawiono nic.

A Way Out - Ta gra zapowiada się również bardzo ciekawie - ucieczka z więzienia w trybie kooperacji. Dodatkowo całość przedstawiona jest w lekko komiksowym stylu. Gra została stworzona czysto pod kanapowe granie - aczkolwiek tryb online jest także przewidziany. Widać że wpakowano tutaj całą masę pieniędzy!
tar Wars - I tutaj twórców trzeba pochwalić, bo mialęm ogromne ciarki na plecach podczas oglądania trailera. Przedstawione to zostało w genialny sposób, a sam nie jestem fanem serii Battlefront - mnie przekonało, ale z zakupem poczekam do pierwszych live'ów i tym podobnych. Mam dziwnie złe przeczucie, że to się da jeszcze zepsuć. Pochwalić jednak EA trzeba za słuchanie graczy - zapowiedziano że nie będzie żadnych płatnych DLC, czyli wszystko co ma zostać dodane, zostanie dodane w aktualizacjach DARMOWYCH! To jest nasz mały sukces! Dano nam wszystko czego chcemy - tylko czekać na premierę, trzymajcie kciuki!

Anthem - Oj za mało nam dano! Gra została przedstawiona w 52 sekundy - wraz z napisami. Przerywana w trakcie "hitu" czarnym ekranem. No szczerze mówiąc, to nie widziałem jej za dużo, ale miejmy nadzieję że na konferencji Microsoftu wszystko się ukaże! Nic tylko trzymać kciuki!

Podsumowując - Osobiście twierdzę że ogół pod względem gier wygląda bardzo dobrze, gry wyglądają wręcz fenomenalnie, ale przedstawienie jakie nam przygotowali scenarzyści, wyglądało dość sztucznie, rodem z lat 90.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez dawidus887

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

Komputer VS Nagrywanie

Video ChceBanana
3

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
4

CSGO (B2P) Skiny, które mają inne elementy w Chinach niż normalnie.

Poradnik JestemKacper
5

[Blockade 3D] Kwadratowy Shooter!

Recenzja Shadow YouTube
6

CSGO (B2P) Jak poprawić swoje umiejętności/movement ?

Poradnik kaynis
7

CSGO (B2P) M4A4 vs M4A1-S - którą wybrać - porównanie!

Poradnik JestemKacper
8

Czy Saints Row The Third jest warte uwagi w 2017 roku?

Recenzja BLAZEJ1
9

Forge of Empires Forge of empires – świetna gra strategiczna.

Recenzja Banankowiec2453
10

World of Tanks IS-3 (jak z nim walczyć?)

Poradnik Kamilex1109
Discord