Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
1.0 1 5920 0
18.10.2017

Jak wbić golda/platyne

Na wstępie zacznę od tego że swoją przygodę z League of Legends rozpocząłem 1 czerwca 2012 (sezon 2). Obecnie mamy sezon 7 który kończy się na początku listopada 2017 roku. Na przestrzeni 5-ciu lat rozgrywka w LoL'u bardzo się zmieniła wręcz nie do poznania lecz dzisiaj zajmiemy się tym jak zdobyć złotą rangę ewentualnie platynową. Poradnik będzie raczej skierowany dla początkujących osób lub dla tych którzy mają problem z wyjściem z brązu lub silvera. W internecie można znaleźć wiele poradników na ten temat jednak chciałbym wam przedstawić w skrócie na moim przykładzie jak się uporałem z przeciwnościami losu w grze. Wspomnę jeszcze że przez 3 lata z rzędu kończyłem sezon w platynie dlatego myślę że to nic trudnego i na pewno każdy z was może osiągnąć sukces i upragnioną rangę. A więc zapraszam do lektury :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przedstawię wam trzy najważniejsze punkty które mi pozwoliły wyjść z brązu, silvera jak i golda.

Po pierwsze: main.
Wiele osób twierdzi że aby wbić golda należy nauczyć się grać jedną postacią i to wystarczy aby znaleźć się w goldzie jednak z mojej perspektywy jest to zły sposób. Granie jedną postacią jest dobre w brązie jednak każdy gracz Ligi Legend powinien nauczyć się grać na każdej pozycji przynajmniej dwoma championami. Jest to niezbędne aby nauczyć się odpowiedzialności jaką niesie ze sobą każda rola w teamie. W razie zbanowania lub jeśli przeciwnik picknie nam naszą ulubioną postać będziemy przygotowani na wszystko oraz będziemy mogli skontrować ją ponieważ będziemy wiedzieli na co stać danego championa.

Po drugie: współpraca z teamem.
W League of Legends aby coś osiągnąć należy współpracować z innymi graczami. Ważne jest to aby nie być toksycznym i się nie denerwować ponieważ wtedy nie skupiamy się na grze tylko na obrażaniu co jest częstym powodem porażki. Dobra komunikacja to podstawa i połowa sukcesu. Aby ją osiągnąć należy kontrolować mapę poprzez totemy, pomagać innym liniom jeśli wygrywamy a gracze potrzebują pomocy oraz mieć na uwadze to aby zabijać smoki i barona/y. W taki sposób gra stanie się prawdziwą rywalizacją z graczami z przeciwnego teamu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Po trzecie: oglądanie poradników bądź streamów znanych e-sportowców
Wiem, wiem że na to trzeba znaleźć czas jednak jest to bardzo przydatny sposób żeby wiedzieć jak się zachować w danej sytuacji. Możemy podpatrzeć u innych jakieś ciekawe kombinacje lub akcje które mogą nam pomóc zaskoczyć przeciwnika lub też wygrać grę. Ważne jest to aby grać takimi postaciami które są w mecie (czyli są najlepsze w danym okresie czasu) a oglądanie takich filmików czy streamów pomoże nam się tego nauczyć. Pamiętam że kiedy ja się uczyłem grać oglądałem bardzo dużo różnych rozgrywek typu LCS, World Championship itp. dzięki czemu pogłębiałem swoją wiedzę na temat rozgrywki w League of Legends.

Stosując się do tych trzech punktów na pewno osiągniecie sukces. Z mojej strony to by było na tyle. Mam nadzieję że w jakiś sposób wam pomogłem i wykorzystacie tą wiedzę w dobry sposób. Także powodzenia i widzimy się na Summoner Rift :)
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Lenio10

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Home Tycoon Co to ? i na czym polega ?

Poradnik Mimimen
2

Gardenscapes Czy warto grać w Gardenscapes?

Recenzja r0x.xa
3

Trading Legend (Android) Handlowiec w Krainie Kwitnącej Wiśni

Recenzja Milisia
4

Trine 2- platformówka to już nie martwy gatunek

Recenzja Boomboxpl
5

MovieStarPlanet MSP Recenzja najnowszego motywu - Light Up The Sky (Grudzień 2021 - Styczeń 2022)

Recenzja Sylwiszel
6

Roblox Roblox - Adopt Me! - Historia, Rozgrywka i Event!

Recenzja Zvzaa
7

Revelation Online Revelation online recenzja gry z dalekiego wschodu

Recenzja impuls54
8

Star Stable Fabuła Star Stable - czy warto?

Recenzja Dzonitaa
9

Moje Top 10 gier ! cz.2

Recenzja Osa1020
10

Najpopularniejsze gry 2019.

Recenzja TurboBagiety
Chat