Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1503 0
07.12.2017

League of Legends - Jak grać na topie ?

Gdzie jest top lane lub jak niektórzy wolą górna aleja, nikomu chyba nie trzeba mówić. Znajduje się ona oczywiście na górze mapy, na tej lini najczęściej się gra postaciami, które mają dużą wytrzymałość lub takimi, które są w stanie wywierać dużą presję na mapie. Jeśli czytasz ten poradnik zapewne jesteś początkującym graczem więc ja jako bardziej doświadczony zawodnik postaram Ci się pomóc. Zacznijmy od wyboru postaci. Najlepszymi postaciami dla początkujących są na przykład :
Garen - ma dużo obrażeń oraz jest bardzo wytrzymały, jego umiejętności potrafią wybaczyć wiele błędów popełnianych przez graczy.
Dr. Mundo - podobnie jak poprzednik jest bardzo silny w każdym etapie gry, a jego umiejętności nie są skomplikowane i potrafią dużo wybraczyć.
Renekton - na niskim poziomie mało osób potrafi na niego grać, co skutkuje łatwymi zabójstwami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Malphite - ta skała jest jednym z najtwardszych bohaterów w grze, ma niesamowitą przeżywalność i wpływ na gre o wiele większy niż jego poprzednicy.
Warwick - może nie jest najlepszym wyborem na topa, ale na pewno jest silny i granie nim nie jest za ciężkie poza tym jego przeżywalność jest niesamowita w wymianach z innymi bohaterami nie ma sobie równych.
Darius - kolejna postać, która nie wymaga za dużego wkładu od gracza, granie nim na początku może być problematyczne lecz po zrozumieniu jego umiejętności wszystko jest proste i nie stanowi większego problemu, a jego obrażenia są po prostu ogrome, ma duży wpływ na gre, przy wyższym poziome zaawansowania Dariusem jesteśmy w stanie sami ciągnąć drużynę do zwycięstwa.
Grając na topie bardzo ważne jest również zabijanie minionków / stworów na lini, ponieważ są one naszym głównym źródłem dochodu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kolejną rzeczą, którą powinniśmy zrobić jest wzięcie teleportu. Powinniśmy to zrobić, ponieważ zawsze jesteśmy daleko od naszej drużyny, a dobre użycie teleportu aby wspomóc naszej drużynie może nam wygrać grę. Grając na górnej alei niestety jesteśmy łatwym celem dla przeciwników, zorganizowana akcja przeciwnego midlanera oraz junglera mogą sprawić, że zginiemy więc dlatego powinniśmy przykówać wiele uwagi na to czy mamy wizję na mapie. Jak tak będzie pułapkę będziemy w stanie obrócić przeciwko nim. Mam nadzieje, że te kilka rad choć trochę pomoże Ci w wygrywaniu gier lub choć troche poprawi twoje umiejętności mechaniczne, należy pamiętać, że nie odczujemy skutków od razu lecz z każdą grą nasz poziom i nasza wiedze oraz umiejętności się polepszają. Sam zaczynałem od takich podstaw więc wiem jakie początkujący gracze mogą mieć problemy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Klimenso

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 5 Gothic 3

Recenzja Tybero
3

League of Legends Jakie championy mainować?

Poradnik Davi69
4

Hero Zero Poradnik Oponkowicza, czyli jak zdobyć trochę oponek za darmo

Poradnik Zbyszko z Bogdańc
5

Star Stable Recenzja Star Stable

Recenzja kochamlindvika
6

Elvenar Elvenar - recenzja gry

Recenzja NibyFajna
7

Football Team Pierwsze wrażenia ze strony nowego gracza.

Recenzja Diegon
8

Najlepsze modyfikacje do ETS 2 [ Euro Truck Simulator 2 ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
9

Sweet Amoris - Słodki Flirt Szkoła pełna miłości

Recenzja Milisia
10

League of Legends League of Legends opis początków z grą - jak zacząć?

Poradnik Gremlininio
Chat