Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 2100 0
22.06.2017

Najbardziej wciągająca gra

League of Legends jest to gra multiplayer stworzona przez firmę Riot Games w 2009 roku. Przez graczy nazywana lol. W grze obecnie trwa 7 sezon. W każdym sezon Riot Games zmienia swoją grę w dość odczuwalny sposób np. aktualizacja starej mapy czy dodanie innych obiektów do podstawowej mapy. Aby gra była z balansowania i przyjemna do grania co 2 tygodnie pojawią się patche zawierające liczne nerfy czy buffy. Na wielki plus można zaznaczyć ,że gracze testują zmiany przed ich wprowadzeniem na serwerach testowych PBE. Gra rozwinęła się do takiego stopnia ,że organizowane są turnieje w których nagrody sięgają miliony dolarów a transmisje z turnieju można zobaczyć nawet w telewizji. Świadczy to o tym, że w grze rozwinął się e-sport który staje się coraz bardziej popularny. Nawet organizacje np. piłkarskie zakładają swoje drużyny. Zawodnicy takich drużyn zarabiają jak normalni pracownicy tylko oni muszą aby grać w gry komputerowe. Dla nich jest to praca pożyteczna i przyjemna. Wiele młodych osób chciało by być jak swoi idole i zostać e-sportowcem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W lola gram już ponad 5 lat i przyznam ,że gra jest naprawdę wciągająca. Bardzo pomocne są liczne poradniki na YT na oficjalnym kanale lola. Pomagają one wprowadzić gracza w grę oraz uczą podstaw. W naszym kraju jest wielu streamerów czy youtuberów, których oglądanie może nauczyć nas jak grać w lola na trochę wyższym poziomie lub po prostu możemy miło spędzić czas oglądając ich transmisje. System rankingowy jest bardzo rozbudowany od grania gier solo do grania w drużynie ze znajomymi. Moim zdaniem gra ze znajomymi daje największy fun. W grze poznałem wielu ludzi którzy są teraz moim przyjaciółmi i świetnie mi się z nimi spędza czas, nie tylko ten podczas grania.Kolejną rzeczą którą oceniam na plus jest duża liczba serwerów podzielona na kraje lub kontynenty. Dzięki temu poziom na każdym serwerze jest inny co może skutkować łatwiejszym wprowadzeniem się do gry nowych graczy. Np. na serwerze europejskim poziom jest niższy niż np. na koreańskim.
Zwycięzcy mistrzostw świata w poszczególnych sezonach:
- Sezon 1 - Fnatic
- Sezon 2 - Taipei Assassins
- Sezon 3 - SK Telecom T1
- Sezon 4 - Samsung Galaxy White
- Sezon 5 - SK Telecom T1
- Sezon 6 - SK Telecom T1

Po osiągnięciu 30 poziomu ( maksymalnego ) pojawia się możliwość grania gier rankingowych. W lolu jest podział na dywizje. Oto one ( od góry najgorsze dywizje ):
- Unranked
- Bronz 5 , 4 , 3 , 2 , 1
- Silver 5 , 4 , 3 , 2 , 1
- Gold 5 , 4 , 3 , 2 , 1
- Platyna 5 ,4 ,3 ,2 , 1
- Diament 5 , 4 , 3 , 2 , 1
- Master Tier
- Challanger

Ciekawostki lola:
1. Kiedyś League of Legends można było grać tylko w weekendy.
2. W wersji beta dostawało się 3 strony na runy a nie 2.
3. Kiedyś liczba IP ( punkty zasług ) była przyznawana za wygraną i przegraną w takiej samej ilości.
4. w jesiennej wersji mapy można było zobaczyć ducha Urfa.
5. Od strony drużyny czerwonej jest żaba, która w 1 min i 30 sec spada w przepaść. Nazywa się ona George.

W grze są także punkty RP ( Riot Points ), które możemy kupić za włąsne pieniądze albo zdobyć w jakiś givewayach. Za nie ( i za IP ) możemy kupywać postacie, runy oraz ikony przywoływacza. Skiny w lolu zmieniają wygląd bohaterów, ich umiejętności a nawet czasem ich tekstów, które wypowiadają. Skiny można kupić tylko za RP. Riot Games przychodzi z pomocą dla graczy i 2 razy w każdym tygodniu oferuje przeceny na określone skiny i bohaterów ( tylko na RP ).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeżeli ktoś poszukuje gry z dobrym community lub gry przy której będzie się dobrze bawił to polecam grę League of Legends. Gra ciągle się rozwija i doskonali. Graczy na pewno będzie przybywać patrząc na bogatą ofertę od Riot Games oraz na liczne eventy związane z lolem. Na największych eventach na świecie pojawia się coraz więcej cosplayerów/cosplayerek, którzy przedstawiają postacie z League of Legends Z czystym sumieniem mogę polecić League of Legends jako grę która sprawi dużo fanu ale także wiele nauczy ( ja np. podszkoliłem swój angielski oraz nauczyłem się logicznego myślenia). Moim zdaniem Riot Games stworzyło grę, która przez jeszcze wile lat będzie dominowała jeżeli chodzi o gry MOBA. Patrząc na ciągły rozwój League of Legends jest to gra, która będzie dominowała na światowym rynku gier o ile już nie dominuje.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Montarzysta

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Clash of Clans Clash of Clans The Best!

Poradnik karyna2019
2

Roblox Rodzaje BOOSTERÓW (Bee Swarm Simulator)

Tutorial NIGHTMARE9902
3

Eternal Edge+ Prologue Recenzja bezpłatnej gry na Steam

Recenzja xKuler
4

Lineage II Lineage II - klasyk w kategorii MMORPG

Recenzja dagmara_
5

Brawl Stars Poradnik dla gry Brawl Stars

Poradnik Zlatko
6

Unturned Najlepszy zombie "survival"? [UNTURNED]

Recenzja Rafik1233
7

Anocris Anocris - przeglądarkowa gra z banankami

Recenzja Gremlininio
8

Gry z serii "STAR WARS"

Recenzja marcin072
9

League of Legends Yuumi - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Fortnite Fortnite - Gra z przyszłością

Recenzja LisiekTV
Chat