Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 193 0
31.07.2018

RECENZJA LEAGUE OF LEGENDS!

Witam! W tym artykule zrecenzuję grę MOBA o nazwie League of Legends (potocznie LoL).
Jest to gra drużynowa, co nie każdemu może się podobać z wiadomych powodów: społeczność nie jest zbyt przyjazna szczególnia na niższych poziomach, może to po pewnym czasie zacząć stawać się irytujące, ale tak to już po prostu jest. Poleca się grać ze znajomymi, aby uniknąć niepotrzebnych i bezsensownych sporów z naszymi kolegami z drużyny, którzy zazwyczaj mają inne zdanie od naszego - to jest głównym powodem kłótni na czacie w trakcie gry w lolu.
Większość graczy stawia na gry rankingowe (rankedy). To tam zdobywamy coraz wyższą rangę, spotykamy graczy grających bardziej na poważnie, przez co uczymy się grać, poznawać postacie, zagrania, przedmioty i wiele innych czynników wpływających na naszego skilla.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W League of Legends dostępnych jest ponad 150 postaci, każda z nich jest inna i cechuje sięinnymi umiejętnościami oraz tzw. pasywką. Postacie dzielą się na różne typy: AD Carry, AP, Tank, Support, itp. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, a wiedza o każdej umiejętności i działaniu każdej postaci jest godna podziwu.
Istnieje wielu graczy, którzy taką wiedzę posiadają. Zazwyczaj są to pro gamerzy - gracze którzy zarabiają z tego, że grają. Na całym świecie rozgrywane są turnieje profesjonalnego lola, w których udział biorą poszczególne drużyny, a bilety na takie wydarzenia kupują dziesiątki tysięcy fanów.
Sam nigdy nie miałem okazji być na żadnym evencie związanym z lolem lub inną grą e-sportową, ale na pewno jest to niesamowicie fajne doświadczenie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moja opinia o tej grze jest następująca: gra jest świetna dla graczy lubiących myśleć, dominować przeciwników za pomocą przewagi znajomości postaci, przedmiotów i samej gry. Mi osobiście gra nie przypadła do gustu, ale szanuję zdanie innych graczy. Nie lubię tej gry ze względu na ilość rzeczy, które trzeba robić naraz, ilość rzeczy, które trzeba wiedzieć aby lepiej grać. Ja osobiście jestem typem osoby, która woli postrzelać głowy w cs zamiast czekać na następny ruch przeciwnika i wymyśleć na niego taktykę jak w szachach. Według mnie lol wymaga zbyt dużo myślenia szczególnie na wysokim poziomie, a w porównaniu do wcześniej wymienionego counter strike'a - tam mamy proste zadanie zabijasz przeciwnika wygrywasz runde, i kto lepiej strzela ten wygrywa, oczywiście cs:go to nie tylko strzelanie, ale używam tej gry tylko i wyłącznie jako przykładu.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Mesashii

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
2

Top 4 Polskie gry w które warto zagrać

Recenzja Bernik
3

MovieStarPlanet MSP ,,MSP#1" Poszukiwanie Hakerów

Video ZaxxonYT
4

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
5

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
6

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
7

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
8

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
9

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
10

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
Chat