Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
4.0 4 1156 0
08.08.2018

Standardowy opis gry

Witajcie w mojej recenzji gry której dla jednych stała się uzależnieniem a innym nie przypadła do gustu. W Grę League of Legends, produkcji Riot Games. Gra to typ rozgrywki MOBA w którą można zagrać za darmo co jest wielkim plusem, wciąga ona w świat Valoran który jest miejscem aren walczących ze sobą bohaterów. Rozgrywki odbywają się 5vs5 w której każdy ma do wyboru ponad 120 różnych bohaterów ze specjalnymi mocami oraz umiejętnościami. Każdy z bohaterów posiada również unikalną skórkę tzw. skina którego można nabyć za realną walutę, oraz zdobywając z misji która gra od niedawna nam oferuję. Gracze po wybraniu swojego herosa zamknięci są w wyznaczonej do walki arenie, gdzie muszą zmagać się z rozwojem swoich umiejętności, statystyk oraz zdobywaniem złota na zakup przedmiotów. Gry trwają zazwyczaj od 20 nawet do 50 minut co jest bardzo dużym pochłaniaczem czasu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Głównym celem rozgrywki jest zniszczenie nexusu wroga który znajduję się na przeciwnej stronie mapy. Nie jest jednak to to takie proste przez to że mapa posiada trzy aleje prowadzące do obozu wroga na której umieszczone są wieże ochronne, na mapie możemy również dostrzec las w którym są specjalne potwory zapewniające dużą ilość złota czy wzmocnienie postaci w specjalną umiejętność. Całą mapę przecina rzeka na której znajdują się specjalne potwory takie jak Baron Nashor czy Smok zapewniające bardzo duże wzmocnienie drużynowe. Gra oferuję również specjalne rozgrywki takie jak 3vs3 czy rotacyjne tryby gry które pojawiają się średnio co miesiąc. To właśnie one przyciągają graczy którzy znudzeni są zwykłą rozgrywką 5vs5. League of Legends nie jest również typową grą do pojedynków z innymi graczami lecz gratką dla kolekcjonerów unikalnych skórek, ikon czy przedmiotów które można zdobyć kupując je za realną walutę czy wykonywanie misji.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przejdźmy do zalet owej gry, a ma ich dość sporo. Pierwszą z nich jest wspaniała grafika oraz dynamika gry która nie wymaga zbyt wielkich wymagań sprzętowych jak na grę free to play. Drugą z zalet jest nauka gry drużynowej, która jest wymagana żeby wygrać pojedynek, gra udowadnia nam że samemu gry nie wygramy. Trzecią zaletą jest możliwość wykazania swoich umiejętności na organizowanych turniejach przez grę co może otworzyć nam karierę e-sportową. Czwartą zaletą są stałe aktualizacje jak i zmiany w grze przez co nie staję się ona nudna.

Są również wady gry takie jak, toksyczna społeczność która jest w stanie zrobić wszystko aby przegrać mecz i nie jest to w dużym stopniu zwalczane. Gra posiada również kilka błędów które są w jakiś sposób z czasem zwalczane ale sam fakt że czasami decyduję to o przebiegu rozgrywki.

To już koniec mojej recenzji gry, mimo zalet i wad gram w nią od 4 lat i kto nie próbował serdecznie zapraszam.
Jeśli dotrwałeś do końca materiału dziękuje że poświęciłeś swój czas na przeczytanie mojej pracy.
4.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Fajczu

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Call of Duty: WW2 Recenzja

Recenzja Cesere
2

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
3

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
4

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
5

Fortnite Fortnite - Recenzja Gry

Recenzja hinc14
6

Roblox Rodzaje BOOSTERÓW (Bee Swarm Simulator)

Tutorial NIGHTMARE9902
7

League of Legends Jakie championy mainować?

Poradnik Davi69
8

Lineage II Lineage II - klasyk w kategorii MMORPG

Recenzja dagmara_
9

Brawl Stars Poradnik dla gry Brawl Stars

Poradnik Zlatko
10

The sims 4 - jedna z popularniejszych gier

Recenzja Hanuśś
Chat