Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1911 0
02.11.2017

Vayne byle do late game a potem carrujemy!

Witam
Szukasz strzelca, którym będziesz niszczyć przeciwników? Vayne jest do tego stworzona! Niestety, żeby nie było zbyt kolorowo vayne w early game jest bardzo słaba przez co musimy przetrwać ten okres nie feedując przeciwnego strzelca. Vayne potrzebuję supporta, który będzie ją chronić i pozwoli jej dotrzymać do tej 30 albo 40 minuty gry. Janna, lulu, karma są ok bo dają shielda a w late game mając ardenta zwiększają obrażenia vayne. Nie jest to łatwy strzelec bo tak jak wspomniałem w early game przegrywa fazę laningu na większość strzelców. Wymaga też dużych umiejętności od gracza przez co ktoś kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę jako strzelec na bocie nie powinien od razu nią grać. Trzeba również opanować umiejętność tzw 'kitowania" czyli obijanie przeciwnika i poruszanie się. Dużo początkujących graczy wciska prawy przycisk myszy i zostawia postać autoatakującą co powoduję najczęściej jej śmierć.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Buty zazwyczaj składamy berserkery pod attack speed, ale uwaga czasami gdy gramy na full ad team warto pomyśleć nad tabi ninja. Vayne ma to do siebie, że zabija szybko tanków dzięki swojej pasywce z w dlatego warto złożyć na niej blade of the ruined king. Dalej można złożyć coś pod attack speed np. rapid firecannon bądź phantom dancer wszystko zależy od sytuacji. Mercurial Scimitar składamy gdy przeciwnicy posiadają bardzo dużo crown control. Guardian angel pozwala nam wrócić do gry po śmierci warto nad tym przedmiotem pomyśleć w późniejszej fazie gry. Ostrze nieskończoności jest bardzo dobre gdy potrzebujemy dużych obrażeń. Jeśli chodzi o stattik shiv składamy gdy przeciwnicy nas pushują i mają bardzo dobry wave clear. Gdy jesteśmy bardzo do przodu przez błędy przeciwników możemy złożyć nawet guinso aby mieć jeszcze większe obrażenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Grając vayne powinniśmy się nastawić na defensywną grę, ponieważ w początkowej fazie gry ma naprawdę małe obrażenia. Dlatego warto poprosić naszego supporta aby zagrał jakiegoś defensywnego championa na przykład brauma, janne, lulu tak żebyśmy mogli przeżyć early game. Q służy do unikania umiejętności przeciwnego supporta a zaraz po q możemy oddać wzmocniony autoatak warto o tym pamiętać. W pasywnie bije procentowe obrażenia dlatego vayne jest mocna przeciwko tankom. Jeśli chodzi o e odpychamy przeciwnika i gdy trafimy w przeszkodę czyli przykładowo ściana, filar trundla, stunujemy naszego przeciwnika. Nasza superumiejetność daję nam niewidzialność za każdym razem jak użyjemy q oraz wzmocnione obrażenia. Gdy zbudujemy około 3 przedmioty powinniśmy zabijać większość przeciwników o ile opanowaliśmy vayne wystarczająco na dobrym poziomie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Vayne - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

Armored Warfare Armored Warfare - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
3

Symulator średniowiecznego lorda. Recenzja Mount & Blade: Warband

Recenzja Tybero
4

War Thunder Ostatnia wyprawa "Yamato"

Recenzja kuba1224
5

Elvenar Recenzja gry Elvenar

Recenzja Mivi51
6

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
7

Eldarya Eldarya recenzja eventu letniego 2019

Recenzja Qitria
8

CSGO Prime (B2P) Zwiększenie FPS-ów w CSGO!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
9

Dlaczego (nie)warto kupować Attack on Titan: Wings of Freedom

Recenzja toya_xd
10

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja Porarzo
Chat