Jak to działa
0.0 0 367 0
27.08.2017

LEGO Marvel Super Heroes 2 - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
LEGO Marvel Super Heroes 2 - to kolejna świetna część kontynuacji wydanej w 2013 roku gry lego pod tytułem: Lego Marvel Super Heroes. Gra została wydana dzięki studiu Traveller Tales a wydawcą została firma Warner Bros. Interactive Entertainment. Pewnie się zastanawiacie dlaczego wybrałem tą grę. Już wam odpowiadam. Jest ona przeznaczona dla grania w dwie osoby lub samemu. Jest również świetnym pomysłem jako prezent dla dziecka.
Lecz przejdźmy teraz do ciekawszej części naszego artykułu, a mowa tutaj o fabule gry:
[ALERT SPOILER]
W grze głównym naszym wrogiem staje się zły Kang Zdobywca który sieje zagładę na terenie miast i wsi. Jest on prawdopodobnie przedstawiony jako wielka latająca głowo-planeta lub człowiek, których chowa swoją twarz pod kapturem.
Oczywiście jak to przystoi na gry typu Lego nie zabraknie oczywiście naszych super bohaterów którzy muszą zjednoczyć się a następnie obronić nie winnych mieszkańców Lego City. Jednak naszym jedynym wrogiem nie będzie tylko Kang Zdobywca lecz jego sojusznicy: superzłoczyńcy. W grze oczywiście będziemy mogli zagrać i pokierować takimi sławnymi super bohaterami jak:
-Spider-Man
-Thor
-Hulk
-Czarna Pantera
oraz Strażnicy Galaktyki.
W pogoni za naszymi głównym przeciwnikiem ( Kang Zdobywaca) udajemy się do wielu miejsc na świecie:
-odwiedzimy Dziki Zachód.
-przemierzymy Planetę Hulka.
-rozejrzymy się w starożytnym Egipcie.
-udamy się do Nowego Jorku z roku 2099.
Jeżeli chodzi o mechanikę gry to jest ona prosta i nie skomplikowana. W grze oczywiście oprócz zdobywania klocków lego jako naszej waluty (dzięki której może będziemy kupować jakieś ulepszenia), lecz przeróżne łamigłówki.
Nasze zagadki będą od nas wymagały współpracy dwóch bohaterów ( jeden gracz+ komputer) lub dwóch graczy ( najlepszy i preferowany sposób zabawy). Gra głównie skupia się na kampanii która zazwyczaj trwa mniej więcej około 25 godzin co daje frajdę na czas gdy pada deszcz lub jest brzydko na podwórku. Pewnie się zapytacie kiedy będzie premiera kolejnej gry lego czyli naszego Lego Marvel Super Heroes 2. Już wam odpowiada.
Data premiery gry jest datowana na 14 listopada 2017 roku. Gra będzie w polskiej wersji językowej (napisy), dubbing angielski. Gra aktualnie kosztuje jak na produkcje przedpremierowo około 80 złotych co umożliwia nam nie wydawanie masy pieniędzy na grę która okaże się porażką. Sam jestem wielkim jak na swój starszy wiek miłośnikiem gier Lego. Grałem prawie w każdą część Lego i zawsze daje pozytywne opinie na temat tych serii gier. Podsumowując, uważam, że gra będzie kolejną świetną produkcją od studia Traveller Tales. Pozdrawiam.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Bleach Online Bleach Online- darmowa gra na którą warto spojrzeć

Recenzja XWikTosiaX
8

Arena Mody Zostań najpiękniejszą modelką

Recenzja Julcia1
9

MovieStarPlanet MSP O co chodzi w tej grze?

Recenzja HorseQ
10

CSGO (B2P) JAK WYJŚĆ Z SILVERA !!

Poradnik xmax24
Discord