Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 3120 0
18.09.2017

Klasa Tropiciela, szybkie wykonywanie questów - Bananki.

Witam was forumowicze.

Dzisiaj zamierzam zaprezentować wam jak szybko zarobić Bananki dzięki kultowej grze przeglądarkowej jaką jest -> Margonem!

Opowiem wam od A do Z co zrobić, jak to zrobić i gdzie to zrobić ażeby wykonać szybko quest 1 następnie drugi i ostatni, mam nadzieję, że wam się to przyda i będziecie mieli chwile na poświęcenie swojego cennego czasu tutaj.
Ps. To mój pierwszy poradnik więc nie miejcie mi za złe jeśli zrobię coś źle. ^^
Zaczynajmy więc lekturę!

Pierwszy Quest jaki musimy pomijając oczywiście zalogowanie się przez Bananki oraz zrobienie sobie postaci to oczywiście wbicie danego poziomu LvL-owego, ja musiałem mieć lvl 19.

Quest 1 - Zaczynamy w wiosce startowej tropiciela koło Torneg - "Myśliwska wioska" i na tych dwóch lokacjach szczególnie będziemy się w tym punkcie opierać.
Wybieramy przedmioty początkowe ze skrzynki obok noszy, następnie zakładamy je i zaczynamy przygodę, oczywiście samouczek poprowadzi nas spokojnie do 7lvl questami i nie da nam umrzeć z głodu :D. Więc początkowo opieramy się na tym, robiąc wszystkie questy, sprzedając drop u handlarza uzbieramy na pewno na ekwipunek na lvl 7! Poza tym dostaniemy w ostatnim quescie naszyjnik i pierścień na ten lvl więc mamy budżet trochę lżejszy. Zaczyna się ostatni quest w myśliwskiej wiosce u Kamili, musimy przejść mapkę dalej "Zatopiony szczyt", tam rozmawiamy z NPC, zabijamy jelenie, kończymy questa i wracamy go oddać.
Ps. Będzie nam potrzebny długi łuk i strzały dla Kamili ażeby dostać nagrodę.
Zanim skończymy ten quest wbijemy już lvl 10-ty i najtrudniejszą rzecz mamy za sobą. Pora na wbicie ostatnich 9lvl ale zanim to zrobimy musimy wyposażyć się w dodatkowe strzały do 15 lvl (szkoda za drogę) więc kupujemy strzały w wiosce startowej na 7 lvl i idziemy bic Wilki nieopodal Torneg (stare ruiny). Na Wilkach bardzo szybko wbijemy lvl 15, idziemy do Ithan dokupić strzał u Huslina oraz lepszy łuczek, wracamy do Starych ruin i wchodzimy do Podziemi zamku i bijemy do 20lv.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Quest 2gi.
Potrzebujemy wbić lvl 25 co jest jeszcze prostszym osiągnięciem.
Zaczynajmy!
Na początku musimy trochę pochodzić, najpierw Eder i tam wykupujemy rękawice na 20 lvl oraz buty na 20 i zapas na 26 (lepszy zamiennik),gdy już kupiliśmy, wracamy do Doliny Yss nieopodal ithan, wchodzimy do domku i kupujemy zbrojke na 20lvl oraz Ithan, kusza na lvl 18 i mnóstwo strzał, przydadzą się!
Bierzemy questa od strażnika oraz Roana na pozbycie się niedźwiedzi oraz Wilków, Wilki macie po drodze do Leśnego Brudu gdzie spędzicie najwięcej czasu wbijając 25lvl...
Po drodze zabijacie Wilki, w Leśnym brudzie znajdziecie mnóstwo niedźwiedzi oraz oczywiście Wilki, jednak to nie wszystko!
Najpierw zróbcie questy i je oddajcie. Wbijecie tak 21 lvl i zabieramy się za coś mocniejszego. Oczywiście obkupujemy się ponownie w strzałki i potki i lecimy tam spowrotem - wiem meczące... Od razu schodzimy do groty w lewym-dolnym rogu -> Mrówki, do 22 polecam bić grupki podwójne oraz pojedyńcze. UWAGA! Mrówki żołnierze trują, inne nie. Pamiętajcie o tym!
Na 22 lvl wracacie po łuk do huslina następnie znów leśny brud-> grota i wbijacie szybko do 25lvl.
Kolejny Quest zaliczony tak szybko!

Ps. Polecam wam zrobić quest na łuk żywiołów oraz od razu teleport do Werbin -> Dwie najważniejsze rzeczy w późniejszej fazie gry i wykonywaniu questu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Quest 3ci -> Ostatni!
Zostało nam wbić 35lv -> Ostatnie 10 lvl!

Zacznę od tego, że Questy, które wam poleciłem oczywiście zrobiliście, jest to przymusowe!!!!

Więc odebraliśmy już nasz śliczny łuczek, jesteśmy wyposażeni więc idziemy expić bo questów nie potrzebujemy już. Oczywiście kupujemy strzały a potki powinniście mieć z mrówek- jeśli komuś zabrakło zawsze można zostać na mrówkach ewentualnie dokupić jednak exp tam nie jest już tak piękny.
od 25go lvl zapraszam was spokojnie do Osady zulusów nieopodal Karka-han. Nie mamy się czego bać, przecież jesteśmy wyposażeni. Zabijamy wszystko co jest oczywiście polecam bardzo grupy, pamiętamy, że najpierw zabijamy większe Lvl a jeżeli są Magowie to oni sa naszym priorytetem, oczywiście zbieramy cały drop i lecimy dalej. Wbijamy tam spokojnie do 32-33lv. Wracamy do miasta, sprzedajemy wszystko - ponownie mozolnie obkupujemy się i lecimy dalej w inne miejsce, przypominam, że to nasze ostatnie 3 lvl i zaraz kolejna porcja bananków leci na nasze konto!
Zakupiliście wszystko? Super, to lecimy!
Zapraszam was na Wilki -> Warczące osuwiska. Znajdziecie tam i pojedyńcze wilki i sporo grup i oczywiście je bijecie. Pamiętajcie najpierw magowie potem łucznicy na końcu wojownicy, cała teoria.

Mam nadzieję, że nie zanudziłem i pomogłem. Pozdrawiam !!!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Airam

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
2

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Recenzja popularnej strzelanki

Recenzja mat2mar
3

DOTA 2 Wszystko zaczęło się od prostej mapki z Warcrafta III – teraz gatunek gier Dota to wielomilionowe rzesze graczy. Najnowsze dziecko Valve to strategia kompletna i znakomita, nie mam, co do tego żadnych

Recenzja knur26
4

MovieStarPlanet MSP Szybki sposób na fame!

Poradnik KiriKola200
5

MovieStarPlanet MSP TUTORIAL MSP- zarabianie starcoinsów, dostanie darmowego vipa i robienie Awards

Poradnik bibi.bananek
6

Zielone Imperium informacje o grze - Zielone imperium

Poradnik Duman1222
7

Warface Jak poradzić sobie w Warface?

Poradnik Killeq
8

Minecraft Moja opinia o grze Minecraft

Recenzja Baldi191
9

Apex Legends Apex Legends - Moja Opinia oraz recenzja

Recenzja Kejzer17
10

Enlisted - Nowa gra od Ganji

Recenzja TurboBagiety
Chat