Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
0.0 0 623 0
12.10.2017

Moje top 7, czyli opłacalne otwarte elI.

Cześć, w tym poradniku przedstawię Ci, moją top 7 elity II w Margonem. Pod uwagę brałem, wartościowość przedmiotów, częstotliwość zdobyczy oraz czas odnowienia się elity II.
A więc, zaczynamy!

1. Vari Kruger - Trafił do mojej top 1, ponieważ jego częstotliwość zdobyczy heroicznego jest bardzo wysoka, legendy nie co mniejsza. Heroiki z jego puli lotów, są wartę od 20 do nawet 30 milionów a przedmiot legendarny około 750 milinów ( ok=zależy od świata).


2. Nieumarły krzyżowiec - Elita II, która cechuję się dużą szansą na przedmiot legendarny! Heroiki z niego są nieco tanie, ponieważ są warte do 5 milionów, przedmiot legendarny około 400-700 milionów.


3. Szczęt alias Gładki - Jego czas odnowienia, to zaledwie 8 minut. W jego puli lotów znajdują się najbardziej wartościowe unikaty, które można zdobyć z elity II. Hera warte ok 20 milionów, legenda około 1 miliarda.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
4. Tarmus Wuden - Elitka, która potrafi sypnąć heroikami. Polecam się zgrupować, wtedy zobaczycie, dlaczego właśnie Tarmus trafił do mojej topki. Heroiki warte 10 - 20
milionów, legendarny około 400 milionów.


5. Łowca Czaszek - Elita II znajdująca się w 2 miejscach, żółta mapa i czerwona. Cechuje się drogimi heroikami 10 - 50 milionów, Legendy warte 300 milinów do nawet 1 miliarda. Niestety jej czas odnawiania jest duży, szansa na heroik mniejsza, ale legendami czasem lubi sypnąć! :D


6. Władca rzek - Respi się tylko 6 minut, dlatego często oddaję legendy. Nie polecam
stać pod względem zarobkowym z przedmiotów heroicznych, ponieważ są warte tylko 5 - 10 milinów, przedmiot legendarny 350 milionów. Władca rzek, trafił do mojej topki, tylko ponieważ jego czas odnawiania jest bardzo niski a to skutkuję większą ilością bić w krótszym czasie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
7. Razuglag Oklash - Elita II, która w swojej puli lotów ma drogie przedmioty heroiczne, warte 20 - 50 milionów, niestety aby coś zdobyć trzeba troszkę postać, ale przedmiot legendarny wart jest nawet 700 milionów ( tu zależy od świata). Jej czas respu to zaledwie 8 minut, a heroiki są drogie i co najlepsze szybko się sprzedają! Dlaczego? To jasne, gracze kupują, by pokonać mocnego tytana mamlambo!


Podsumowując, na prawie wszystkich elitach da się zarobić, natomiast ja przedstawiłem CI te najbardziej opłacalne. Dzięki mojemu poradnikowi nie będziesz tracił czasu na bezczynnym czekaniu na elitę II z nadzieją, że coś zarobisz!
Dzięki za przeczytanie, myślę że się spodobało!

Pisz w komentarzu jak oceniasz moją top 6 elit II. Może się z czymś nie zgadzasz? Napisz!
Do następnego :)
Czeeeść :DDD
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Nevetorni

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak napisać artykuł na Bananapedii?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
2

CSGO (B2P) Najlepsza mapa z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
3

CSGO (B2P) Mój pierwszy GamePlay z nowego trybu w CS:GO | "CS:GO Battle Royale" (Danger Zone)

Video IKY
4

Overwatch - Po Lekkim Doświadczeniu

Video DEADSHUTFIRE
5

CSGO (B2P) Różne Światy # WARSZTATOWO

Video DEADSHUTFIRE
6

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
7

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
8

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
9

Fortnite Jak poprawić swoją celność

Poradnik ziom510xxx
10

Super Mario World jest super!

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
Discord