Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 1950 0
09.01.2018

O margonem słów kilka

Margonem jest jedną z ciekawszych gier MMORPG. Dostępnych w niej jest 6 profesji: Tropiciel, Łowca, Tancerz Ostrzy, Wojownik, Paladyn oraz Mag. Każda z tych profesji cechuje się innym wyglądem, niekiedy różnym ekwipunkiem, czy też umiejętnościami, niektóre z nich zależne są od profesji, inne zaś dla każdej są takie same. Stroje dla każdej profesji odblokowywane są po wbiciu odpowiedniego lvla. W grze jest dostępnych sporo questów, które mają ciekawą fabułę. Niektóre z nich całkiem przyjemnie się czyta i są wciągające, inne nieco mniej i zazwyczaj są proste, nie wymagają też zbyt wiele, ograniczają się przykładowo do wybicia kilkudziesięciu przeciwników. Za questy otrzymywane jest doświadczenie, niekiedy także przedmioty i złoto. Jest to jeden ze sposobów wbijania poziomów, poza oczywiście samym zabijaniem potworów spotkanych na drodze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tak, jak wspominałem wcześniej, przeciwników także jest wiele, a leci z nich o wiele więcej przedmiotów. Walka nie jest zbyt monotonna dzięki umiejętnościom, które zależne są od profesji, którą się gra. Zdobywanie kolejnych lvl na początku jest całkiem przyjemne, jednak im wyższy poziom, tym czas expienia, ograniczający się do kilku mapek wydłuża się, przez co na wyższych lvl może się to nudzić. A poziomów do zdobycia jest całkiem sporo. Expowiska dopasowane są do różnych przedziałów lvl, na mniejszych poziomach jest ich nieco więcej, na wyższych mniej. Każde z nich ma jednak więcej, niż jedną mapkę, więc nie ma zbytnio problemów ze zdobyciem poziomu. Zawsze też można zdobyć brakujący exp robiąc questy, jeśli znudzi się nam expienie. Niemniej jednak można także rozpocząć przygodę od nowa inną profesją, którą gra się trochę inaczej, niż pozostałymi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W grze pojawiają się także regularnie eventy, zarówno mniejsze, jak i większe, co jest okazją do wykonania nowych zadań, zdobycia nowych przedmiotów, czy też zwiedzenia nowych mapek, których swoją drogą także jest całkiem dużo. Do wyboru jest też kilkanaście serwerów, które od jakiegoś czasu różnią się czymś więcej, niż tylko nazwą. Mowa tu o serwerach typu PVP, lub brutal PVP, na których nacisk położony jest na walkę między graczami. Jest też ich przeciwieństwo, czyli serwer non PVP, gdzie walka z graczami nie jest wymagana. Jest również serwer zawodowy, a nawet fabularny, gdzie liczy się głównie klimat. Pojawiają się też serwery prywatne, które posiadają mnożniki statystyk, jak np więcej doświadczenia za questy i zadania. Niemniej jednak wymagane jest na nich kupowanie wyczerpania, co wiąże się z kosztami. Nie wiem, czy gra jest godna polecenia, bo każdy ma swój gust, myślę jednak, że warto spróbować i samemu zobaczyć, jak ona wygląda :).
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez FireSlayder

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
2

SAO's Legend "Hack n slash" w sosie SAO

Recenzja Michacki
3

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - jak szybko wbijać lvl?

Poradnik Arines
4

Goodgame Empire Wciągająca, wciąż aktuaklizowana gra.

Recenzja Maciek10089
5

Jak zrobić piston??

Recenzja Kubsoon243
6

League of Legends Zac na ,,jungli" jak skutecznie grać?

Poradnik KaperoXpompA
7

"Detroit: Become Human"- Gra, czy może nasza przyszłość?

Recenzja Bananel.junior1
8

Wolni farmerzy Wolni farmerzy - Recenzja gry

Recenzja Arines
9

Runy Yasuo.

Poradnik TurboBagiety
10

Tanki Online Czołgi przyszłości

Recenzja JuLeKAN
Chat