Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 1866 0
26.04.2020

Od Zera Do Milionera

Witam serdecznie wszystkich graczy dziś chciałbym przedstawić wam 2 sposoby które pozwolą wam zarobić kilka milionów złota w 15-20 minut , pewnie dla wielu graczy margoenm z większym stażem te 2 sposoby już będą znane ale kieruję ten poradnik-tutorial dla nowych graczy.

Zdaje se sprawę że przykładowo polowanie na herosów i stanie na elitach 2 jest czasem bardziej opłacalne ale trzeba jednak popatrzyć z innej strony na to , czasami po jednym biciu może wypaść coś wartego miliony a czasami i po 4 godzinach nic nie dropnie dobrego dlatego chcę wam przedstawić 2 sposoby zaczynamy!


1.Sposób to po prostu wbicie dość wysokiego lvl czemu ? odpowiedź jest prosta :) od 100 lvl za bijcie stworów dostajemy drop o większej wartości , jak dużej ? to zależy ceny są różne od 10 tyś do 200 tyś kwestia , poziomu i bitych stworów a o to pod punkty które polecam zrobić.


a)Do wykorzystania tego sposobu zarobku polecam zakupić 2 dodatkowe duże torby (Torby Podróżnika) koszt jednej takiej torby to 1800 SŁ oczywiście można też nie kupować ale posiadając 3 torby mamy większą pojemność co za tym idzie większy zarobek.


B) Posiadanie w miarę możliwości dobrego ekwipunku umożliwi to zredukowanie kosztów kupowania eliksirów ,oczywiście staramy się bić potwory o mniejszym lvl


C)Zanim zaczniemy zarabiać polecam odblokować handel u Tunii (Tunia Frupotius) żeby to zrobić trzeba wykonać quest na 70lvl wtedy dostaniemy możliwość sprzedawania u niej (Cena skupu 70% wartości przedmiotu)


Wszystkie potrzebne dane na temat questa i dojścia na mapy podam w podsumowaniu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2.Sposób to dostanie się do biblioteki andarum (potrzebny klucz) i bicie takich stworów jak ( spokojny mnich, przebiegły mnich, chytry mnich, selder ) z których leci zwój teleportacji do andarum ,zebranie go w dużej ilości np jednej całej torby i wybranie się do Ithan do domu aukcyjnego w celu wystawiania go na aukcje za ile?

to zależy ceny są różne zależą od serwera ja tu dam przykład z pandory cena waha się od 100 tyś za sztukę za 9 szt zarobimy 900 tyś złota na torbę około 36 milionów minus oczywiście koszty wystawienia jest to dość dużo i wydaje się lepszym rozwiązaniem od 1 sposobu i tak jest lecz są czynniki które przeszkadzają w łatwym zarobku.

Po pierwsze musimy zdobyć klucz który umożliwi nam wejście do biblioteki (patrz w podsumowaniu)

po drugie jest to mapa czerwona to znaczy że każdy może nas atakować a ludzi którzy chcą zarobić nie brakuję ,zapomniałem że trzeba przejść długą część drogi po mapach red co wiąże się z większym ryzykiem , w bibliotece pojawia się także heros Opętany paladyn (85 lvl) co zwiększa nam szanse że ktoś nas odwiedzi prędzej czy później żeby sprawdzić czy nie ma herosa oczywiście może nam też to pomóc w zarobku.

Polecam iść do biblioteki gdzieś o 01-04 godziny ale jak piszę to kwestia serwa ,moim zadaniem jest to nawet dobry zarobek na tym lvl , zapraszam do podsumowania :)


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Podsumowanie , podam tu wszystkie potrzebne materiały do wykonania obydwu sposobów zapraszam :))


Pierwszy sposób

A) Dwie torby a dokładnie torba podróżnika koszt takiej torby to 1800 Sł łączny koszt 3600 Smoczych łez

B) Dojście do (Tunia Frupotius) jak dojść już piszę /Eder/Spokojne Przejście/Zasłonięte Jezioro/Słoneczna Wyżyna/Lazurowe Wzgórze/Kwieciste Przejście/Dom Tunii (6,13).

C)Rozpoczęcie questa u Tunii (Tajemnicza sprawa z Jarenem) trzeba mieć 70 lvl by go otrzymać po wykonaniu questa dostaniemy możliwość sprzedawania przedmiotów i otrzymamy 70% wartości przedmiotu.


Drugi sposób

A)Tu wystarczy jedna torba ale polecam tak jak w pierwszym sposobie zakupić torby dla uzyskania większego zysku

B) Musimy dojść do biblioteki o to trasa /Ithan/Zniszczone Opactwo/Zburzona Twierdza/Nawiedzony Jar/Mroczny Przesmyk/Zapomniany Szlak/Andarum Ilami/Świątynia Andarum/Zejście Prawe Lub Lewe/podziemia Świątyni /Magazyn Świątyni/Magazyn Świątyni p2/Biblioteka Andarum

C)Żeby dostać się do biblioteki potrzebujemy klucza którego można zdobyć z zarządcy magazynu (elita 82lvl) o to kordy Andarum Ilami/ Magazyn świątyni (12,46)/


Dziękuję za uwagę mam nadzieję ten poradnik chociaż trochę pomógł zarobić kilka milionów ,przypominam że są to tylko moje spostrzeżenia i każdy gracz może mieć inne do zobaczenia pisał dla was Setth.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez addiran

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metro 2033 REDUX - Klimat, wódka i masa potworów

Recenzja Osa1020
2

Tribal Wars 2 Tribal Wars 2 - następca gry Plemiona - recenzja

Recenzja Povered
3

The Sims 4 - Recenzja

Recenzja Mimimen
4

League of Legends Przedstawienie postaci i poradnik do Riven!

Poradnik Roccer
5

Kolejny nienormalny złoczyńca- recenzja Far Cry 5

Recenzja Typowypolak nr 1
6

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - AWANS W 1 SEZON

Poradnik toya_xd
7

Half Life - czyli historia Gordona Freemana

Recenzja toya_xd
8

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - obrońcy.

Poradnik lynnSSky
9

World of Tanks Absolutny gigant w swojej klasie.

Recenzja AngryPanda
10

World of Tanks Jak dobrze zacząć grę ''World of tanks''

Poradnik nick banan
Chat