Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
5.0 1 717 0
15.08.2018

Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Metin2 to gra z gatunku MMORPG, w której (jak w każdej grze tego typu) mamy dostęp do różnych postaci: Wojownik, Ninja, Sura, Szaman oraz (od niedawna) Likan.
Każda z nich cechuje się innymi statystykami oraz umiejętnościami. Wszystkie postacie poza Likanem mają swoje żeńskie odpowiedniki. Gra oferuje bardzo dużo broni i zbroi, ale tylko niektóre z nich są opłacalne do używania - dodatkowo są one bardzo drogie.
Level zdobywa się bardzo wolno, co powoduje, że znalezienie gracza z levelem maksymalnym (aktualnie 120) to rzadkość. Fakt, że expienie jest w tej grze wolne sprawia, że ekwipunek nawet na niskie poziomy jest drogi. Na każdy przedział levelowy jest ustalona lokacja, w której expi się najlepiej, najszybciej i najwygodniej. Dla przykładu, do lvla 15 powinniśmy expic w pierwszej krainie (tzw. m1).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ilość graczy w omawianym tytule nie jest mała, szczególnie, patrząc na to, że od wydania gry minęło już kilkanaście lat. Metin ciągle przyciąga wiele graczy, głównie ze względu na odbywające się eventy. Smocze monety to waluta premium w Metin 2. Co prawda kupowanie jej znacznie ułatwia nam rozgrywkę, aczkolwiek nie jest powiedziane, że bez Item Shop'u nie jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo wysokiego poziomu. Rynek w Metinie jest specyficzny, nie jest to typowa tablica ogłoszeń na której każdy wystawia co chce, jak to bywa w większości MMORPG'ów, tutaj, aby sprzedać jakiś przedmiot musimy wystawić stragan. Dopiero wtedy inni gracze mogą na nas kliknąć i coś od nas kupić. Zaleca się wystawianie sklepów na kanale pierwszym, głównie ze względu na duże ilości graczy tam przebywające.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W metinie, aby coś ulepszyć zazwyczaj potrzebujemy ulepszaczy, które również są drogie, co sprawia, że dropienie ich jest bardzo korzystne, aczkolwiek i monotonne, dlatego jestem w stanie stwierdzić, że Metin 2 jest dla ludzi lubiących grindować (powtarzalnie wykonywać jedną czynność w celu np. zarobienia pieniędzy). Na zarobienie pieniędzy wpływa bardzo dużo czynników i jest bardzo dużo sposobów. Najpopularniejszym zarabianiem dla bardziej doświadczonych graczy jest robienie "Dropków", postaci o mniejszym lvl od naszej głównej postaci, ale z bardzo dobrym wyposażeniem, na owej postaci zabijamy na przyklad kamienie metin, czy dropimy (zdobywamy) wcześniej wspomniane ulepszacze. Moja ogólna opinia gry Metin2 jest bardzo dobra, na serwerach Globalnego, Polskiego Metina 2 choć nie zawsze społeczność jest miła, to atmosfera zawsze jest przyjemna i fajnie jest pograć sobie ze znajomymi.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mesashii

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Chat