Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
5.0 1 2214 0
12.03.2018

Recenzja gry MMORPG Metin2

Witam. W tej recenzji opiszę grę Metin2. Do rzeczy : Metin2 to gra MMORPG, która jest kontynuacją nie sławnej w Polsce gry Metin. Pomimo swoich lat, gra wciąż jest popularna! Metin2 głównie opiera się na robieniu misji oraz expieniu. Na początku w grze dużo się nie dzieje, po prostu wykonujemy misje oraz zabijamy złe zwierzęta. Dopiero później, graza rozkręca się, np. po osiągnięciu w miarę wysokiego level'u, dostajemy misje które można wykonać tylko i wyłącznie w innej krainie. Jako iż gra jest multiplayer, możemy zaprzyjaźnić się oraz walczyć w ramię w ramię razem z innymi graczami. Jeżeli macie ochotę zagrać, przeczytajcie drugą i trzecią część artykułu, aby dowiedzieć się, czy gra jest wprost dla was stworzona, czy wręcz przeciwnie - wogóle wam nie odpowiada.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W grze mamy do wyboru cztery klasy : Wojownik, Szaman, Sura oraz Ninja. Każda z klas ma inne umiejętności oraz oczywiście inny wygląd. Umiejętności możemy rozwijać za pomocą punktów umiejętności, które dostajemy za level'owanie naszej postaci. Umiejętności mają parę poziomów : Normalny, Mistrz, Wielki Mistrz oraz Perfekcyjny Mistrz. Wraz z wyższym poziomem naszych skilli , zwiększają się ich obrażenia. Gra posiada swój wątek fabularny, który staje się coraz ciekawszy gdy wykonujemy specjalne misje. Na pewnym level'u zaczynamy szukać starych, wyrwanych stron z pamiętnika, a jeśli chcecie się przekonać co jest na nich napisane, to zagrajcie w tą grę! Zwykłe misje polegają na : pójdź , zabij, dowiedz się itd. Co ciekawe , razem z innym graczem który nie ma o wiele wyższego, ani o niższego poziomu od ciebie można stworzyć grupę, w której exp zdobywany z potworów będzie dzielony na was dwóch! Oczywiście grupę da się powiększyć, wtedy exp roździeli się na liczbę osób w drużynie. Grając dłuższy czas, możemy nawet zdobyć wierzchowca, który ma parę rang. Zwykły - możemy na nim tylko jeździć, bojowy - posiada funkcje zwykłego konia, a oprócz tego atakować z niego, miltarny - ma funkcje bojowego konia, lecz dochodzą do tego jeszcze skille konne. W grze występuje ItemShop w którym można kupić itemki, które pomogą nam w rozgrywce. Co ciekawe co 10 leveli ( od 0 do 90 ) w grze dostajmy specjalną skrzynkę, z której wylatują rzadkie przedmioty. W ekwipunku, oprócz oczywiście posiadania rzeczy, możemy robić inne rzeczy, np zakładać kostium, itemki do expa itp. oraz zbroje. Niestety, na postaci widoczna jest tylko zbroja (buty, hełmy, kolczyki, naszyjniki, bransolety nie będą widoczne). Wraz z kolejnymi poziomami, będziemy mogli zakładać inne zbroje. Podczas grania natrafimy na ciekawego NPC - kowala. Możemy u niego ulepszać nasze eq, jednak jest szansa, że ulepszanie nie powiedzie się, wtedy przedmiot który ulepszaliśmy zniknie!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, gra Metin2 jest przeznaczona dla graczy, którzy mają cierpliwość (na expieniu spędza się dużo czasu i jest to czasem monotonne) oraz lubiących gry w których co chwilę robimy dużo misji. Jako gracz, który już dużo czasu grał właśnie w tą grę, polecam wam ją gorąco, ponieważ gra jest bardzo ciekawa i nie powinna wam się szybko znudzić. A oto wady i zalety tej gry według mnie :

Zalety :
- bardzo dużo krain oraz różnorakich potworów występujących w nich,
- ogromna pula broni,
- wiele misji,
- ogrom NPC'tów,
- możliwość handlu i zaprzyjaźnienia się z innymi graczami,
- ciekawa fabuła i wiele, wiele więcej!
Wady :
- mnóstwo czasu poświęca się na expienie,
- system walki trochę mało rozbudowany.

Cóż, to wszystko, życzę wam miłego grania!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Firecon

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Inwestycje i łatwy zarobek.

Poradnik BananowyCwelek
2

Dishonored: Death of the Outsider - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
3

Town Of Salem - Przedstawienie, oraz główne założenia.

Recenzja bartey
4

Roblox 5 nieznanych, a świetnych gier

Poradnik Mivi51
5

Gry jeja - recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
6

ARMA III (B2P) ARMA III - Realistyczna symulacja wojskowa

Recenzja Daniel P.
7

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
8

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - Prawdopodobnie jedna z najlepszych gier multiplayer

Recenzja eryklegend
9

Unturned Unturned czyli jedna z najlepszych gier surwiwalowych

Recenzja BLAZEJ1
10

Eternal Edge+ Prologue Recenzja Eternal Edge+ Prologue

Recenzja koko796
Chat