Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 160 0
20.07.2021

MovieStarPlanet hit czy kit?

MovieStarPlanet to gra którą znam od wielu lat. Dziś jednak nie skupię się na tym jak grać jednak czy w ogóle warto. Przejdźmy do tematu czy ta gra zasługuje na miano hitu czy kitu. Moim zdaniem całkowicie jest to HIT. Darmowa gra znana na całym świecie która daje niesamowicie dużo możliwości dla swoich użytkowników. Najczęściej konto w tej grze zakładają dzieci w młodszym wieku ok 8-13 lat. Ta gra jest idealnie do nich dostosowana ponieważ blokuje obraźliwe treści, a przy tym daje możliwość komunikowania się miedzy graczami. Gracze mają również okazję wspólnie rywalizować bądź współpracować w ,,MiniGames". Moja ulubiona gra w MSP to quizy. Dają one możliwość nauczenia się nowych ciekawostek z różnych dziedzin. W quizach najczęściej poruszany jest temat gwiazd, aktorów, piosenkarzy. Jednak czasem zdarzają się pytania z wiedzy ogólnej. W grze istnieje również możliwość oglądania filmów innych graczy, oraz robienia zadań.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

MPS ma również duży plus ponieważ, umożliwia rozwijanie kreatywności. Umożliwia graczom tworzenie własnych filmów- jak sama nazwa gry wskazuje. Reżyser ma możliwość wybrania aktorów do filmu, na przykład swoich znajomych z gry. Możemy też wcielić się w role scenarzysty i wybrać odpowiednie tło do konkretnej sceny. Oczywiście gracz ma możliwość dodania dialogów dla każdej postaci w filmie. Duże pole do popisu mają również wielbiciele mody. W grze istnieją tysiące stylizacji jakie może stworzyć gracz. Bardzo cieszy mnie możliwość pokazania swojej indywidualność i w tej grze. Możemy nawet udekorować własny dom. Mamy możliwość udekorowania kuchni, salonu, ogrodu i sypialni. W grze możemy również zakupić swojego zwierzaka. Nadać mu wybrane imię. Zwierzakiem trzeba się codziennie opiekować. Właściciel zwierzaka ma za zadanie karmić go, czyścić, bawić się z nim regularnie a w przypadku choroby zwierzaka zakupić dla niego leki i przeprowadzić leczenie.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Podsumowując gra jest bardzo ciekawa. Daje wiele możliwości i każdy gracz znajdzie w świecie MovieStarPlanet coś dla siebie. Dla jednych najważniejsze będzie zdobycie coraz to wyższego poziomu. Dla innych tworzenie i kupowanie nowych stylizacji, oraz chwalenie się nimi innym graczom. A jeszcze inni zdecydują się na karierę filmowców. Będą oni spędzali długie godziny na dopracowywaniu każdego szczegółu swojej produkcji.

Nie zależnie na jaką drogę w tej grze zdecydujemy, na każdego gracza czekają niezapomniane przeżycia. Każdy będzie miał możliwość rozwijania swojego zainteresowania, dzielenia się pasją z innymi oraz współpracy na różnych płaszczyznach z innymi fanami tego wirtualnego świata.

Movie Star Planet ma jednak swoje wady. Czasami trafiamy na graczy którzy przeszkadzają nam w rozrywce ale nawet to nie jest w stanie przeszkodzić nieustającemu rozwojowi tej gry. Gra jest godna polecenia nie tylko dla dzieci ale też starszych.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mamitika

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak najłatwiej zdobyć robuxy

Poradnik OnlyMyPerson
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
3

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
4

Najlepsze modyfikacje do ETS 2 [ Euro Truck Simulator 2 ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
5

League of Legends Camile - poradnik League of Legends Poradnik

Poradnik TurboBagiety
6

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
7

League of Legends Kai'sa - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
8

Roblox Top 5 moich ulubionych symulatorów w roblox

Poradnik xAgaciax
9

Roblox Top 5 Najlepszych Symulatorów na Robloxie

Poradnik Mivi51
10

Football Team Football Team-najlepszy sposób na bananki?

Recenzja Pan Piana/
Chat