Jak to działa
Przejdź do gry OGame
OGame
0 0 53 0
20.01.2018

Świat to za mało - Recenzja gry OGame

Kosmos... Nieskończenie wielka przestrzeń kryjąca w sobie wszystkie możliwe tajemnice, od zawsze przyciągała uwagę ludzi. Widok nocnego rozgwieżdżonego nieba na każdym z nas robi niesamowite wrażenie, sprawia że czujemy się mali w otaczającym nas świecie. Równie mocno jak tajemnice kosmosu ludzkość pociąga możliwość podbijania i odkrywania nowych planet, co jest tematem wielu filmów, seriali i książek science fiction.

Tym tropem postanowili pójść twórcy gry przeglądarkowej OGame, dając nam możliwość wcielenia się w nadzorcę planety, na której stopniowo rozwijamy technologię oraz budujemy budynki użytkowe, a następnie rozwijamy potencjał militarny budując obronę naziemną oraz powiększając flotę wojskową. A później tylko powiększamy swoje wpływy, zawieramy sojusze, toczymy galaktyczne wojny i budujemy własną potęgę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Jeśli chodzi o rozgrywkę, to twórcy korzystają ze sprawdzonego w wielu grach przeglądarkowych schematu rozwoju - jeśli mieliśmy do czynienia z tego typu grami niewiele nas tutaj może zaskoczyć. Jedyną charakterystyczną różnicą jaką zauważyłem podczas rozgrywki to brak możliwości podbijania innych planet, możemy je jedynie kolonizować - co według mnie jest sporym minusem, ponieważ odbiera sporą część rywalizacji pomiędzy graczami, pozostają nam jedynie wojny flot wojennych.

Na plus należy zaliczyć twórcom oprawę graficzną, która jakiś czas temu uległa poprawieniu w stosunku do poprzednich światów gry. Obecnie obraz planety prezentuje się imponująco, a miejscami wręcz nawet epicko. Niestety, wszystko to statyczne obrazy, brakuje elementów animacji które wniosłyby więcej życia w naszą planetę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Jak i w każdej grze dostępna jest również waluta premium w postaci "antymaterii", jednak nie można tutaj zarzucać twórcom chciwości - gracze nie uzyskują dzięki niej dużej przewagi, nawet nie płacąc ma się szansę rywalizować z każdym graczem.

Czy warto więc zagrać w OGame? Moim zdaniem niestety nie. Produkcji o podobnym schemacie znajdziemy obecnie mnóstwo, i to o wiele lepiej wykonanych i ciekawszych. Najlepsze lata ta gra ma już za sobą, na rynku można obecnie znaleść wiele innych gier z ciekawszym systemem gry, umożliwiających większą możliwość rywalizacji między graczami, a przede wszystkim dających większą przyjemność z rozgrywki i po prostu więcej frajdy. Niestety, ale sama obecność Gwiazdy Śmierci nie czyni dobrej gry, a nam pozostaje mieć nadzieję, że może w niedalekiej przyszłości powstanie jakaś dobra gra przeglądarkowa osadzona w świecie kosmicznej rozwałki.
Świat to za mało - Recenzja gry OGame 0.0 0
0 0
Art napisany przez LeonardoPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
3

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
4

Roblox Czym jest ROBLOX?????

Tutorial Domi5212
5

RETRO: Castlevania I (1986)

Recenzja LiquidSnake
6

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
7

Co i jak? Doki Doki Literature Club!

Recenzja iRossie
8

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper