Jak to działa

OGame

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis OGame

OGame to MMORTS, który przeniesie Cię do odległej galaktyki, a wszystko to w oparciu o przeglądarkę internetową, która przetestuje Twoje umiejętności zarządzania nie tylko zasobami, ale i stworzoną potęgą. W końcu gra koncentruje się na dominacji całego wszechświata.

Popularność OGame przemawia sama za siebie... Tysiące graczy na całym świecie codziennie rywalizuje ze sobą w wyścigu o władzę. To jakiego imperium staniesz się władcą zależy wyłącznie od Ciebie. Broń kolonii, atakuj, rośnij w siłę. Skup się na rozwijaniu infrastruktury wojskowej oraz ekonomicznej - będą stanowiły podstawę dla różnych osiągnięć technologicznych oraz podstawę ochronną zgromadzonych zasobów.

Zaangażuj się w walkę z innymi imperiami, jednocześnie starając się uzyskać dostęp do wymaganych materiałów. Handluj zasobami, zakładaj sojusze i negocjuj z innymi graczami, aby osiągnąć upragnione zwycięstwo. Planuj swoje kolejne kroki mądrze! Wysyłaj w przestworze statki handlowe oraz... bojowe. Inwestuj w podbój galaktyki!

Coraz więcej graczy doświadcza bogatego universum OGame, więc dlaczego nie dołączyć do globalnej sieci ekscentrycznych graczy i spróbować swoich sił?

pełny opis gry
Screeny
OGame screenshot1 OGame screenshot2 OGame screenshot3 OGame screenshot4 OGame screenshot5 OGame screenshot6 OGame screenshot7 OGame screenshot8 OGame screenshot9 OGame screenshot10
Video

OGame wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat