Jak to działa
4.2 10 795 0
28.05.2018

Overwatch - poradnik dla początkującej Sombry

Cześć, dzisiaj opowiem trochę o najgroźniejszej postaci w Overwatch. Oczywiście mam na myśli Olivię Colomar powszechnie znaną jako Sombra. Potrafi ona nie tylko zhakować roboty, ale także sprawi, że kowboj zapomni jak się robi fikołki a 60 letni mężczyzna nie potrafi biec sprintem. W artykule zaprezentuje jej umiejętności, historię oraz zaprezentuje sposób gry.
HISTORIA
Olivia była jedną z wielu dzieci osieroconych przez wojnę. Jej kraj został prawie zrównany z ziemią a ona przetrwała tylko dzięki jej komputerowym umiejętnością. Została przygarnięta przez gang Los Muertos, gdzie pomagała w walce przeciwko władzom. Mimo wielu sukcesów światowa konspiracja, na której trop wpadła, miała ją już na celowniku. Olivia musiała musiała usunąć po sobie ślady i zaczęła się ukrywać.
W ten sposób powstała doskonalsza i zdeterminowana, by poznać prawdę o spisku Sombra dzięki atakom hakerskim zyskała wielu zwolenników wśród szponu. Dołączyła do tej organizacji i przyczyniła się do cyberataków wymierzonych w korporacje powiązane ze światowymi rządami.
UMIĘTNOŚCI
Pistolet maszynowy strzela on z dosyć dużym rozrzutem i nadaje się głównie na krótki dystans.
Hakowanie dzięki niemu Sombra może wrogom tymczasowo uniemożliwić używanie ich zdolności lub sprawić że apteczka odnawia się szybciej oraz nie mogą używać jej przeciwnicy.
Kamuflaż termooptyczny Postać staje sie niewidzialna i porusza się szybciej po zaatakowaniu lub otrzymaniu obrażeń zdolność wyłącza się.
Translokator Sombra rzuca translokator a następnie ma 20 sekund, aby się do niego teleportować.
Impuls Elektromagnetyczny to superzdolność sąbry które niszcząca przeciwne bariery i hakująca, wieżyczki i apteczki w pobliżu
Zmysł Łowcy to zdolność pozwalająca widzieć przez ściany przeciwników mających mniej niż połowę punktów zdrowia.
SPOSÓB GRY
Sombra jest bohaterką najlepiej sprawdzająca się na ataku, ale w ostateczności można wybrać ją także podczas obrony. Grając tą postacią przede wszystkim należy pamiętać o hakowaniu przeciwników jak i apteczek, jednak należy wiedzieć jaką postać opłaca sie hakować najbardziej oraz która apteczka odgrywa w danym momencie najważniejszą rolę. Postacie przeciwko którym Sombra jest silna to między innymi Smuga, Bastion, Reinhardt i inni bohaterowie u których zdolności odgrywają ważną rolę. Postać nie najlepiej radzi sobie z symmetrą i mei. Gracze decydujący się na tego bohatera powinni nauczyć się położenia apteczek na mapach. Niestety Sombra wymaga od gracza wielkich umiejętności więc nie jest to dobry wybór dla początkujących graczy, ale musicie pamiętać że trening czyni mistrza.
4.2 (głosów: 10)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
3

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
4

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
5

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
8

Rogue Legacy - Old-school nadal w cenie

Recenzja Red_Turtle
9

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
10

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
Chat