Jak to działa
5.0 1 5151 0
02.07.2017

Promods,czyli jedna z najlepszych map.

Na samym wstępie witam serdecznie każdego gracza ETS2 z osobna oraz każdego kto to czyta :) .Nie pewno nie raz słyszałeś o mapie ,,Promods'',ale czy zastanawiałeś się głębiej ,,Jak się to je''? Jeśli nie to zapraszam do artykułu,a jeżeli tak to również zapraszam :D Mapę można pobrać z jej oficjalnej strony :
https://www.promods.net/
Po pobraniu mapy należy wypakować ją 7 zip oraz wkleić do folderu:
Moje Dokumenty-->ETS2-->Mods.
Wybieramy profil oraz opcję menedżer modów i wtedy ustawiamy następującą kolejność modyfikacji(Pomijamy pliki mapy Białorusi oraz Rosji jeśli takowych nie mamy).Następnie wciskamy zatwierdź i czekamy aż załaduje się nam mapa.Niestety,mapa na dyskach HDD przeważnie będzie się wczytywać w około 4 minuty więc polecam na samym początku uzbroić się w cierpliwość lub wybrać dysk systemowy na dysku SSD.
Największą zaletą tej mapy jest między innymi: możliwość popłynięcia do Islandii,na Wyspy Owcze,Rumunii i 2 miast na Ukrainę oraz więcej.Lecz na tym zalety się nie kończą,gdyż nowych terenów jest znacznie więcej,polecam się samemu z tym zapoznać :)
Warto zaznaczyć,iż Promods wymaga dodatków mapowych: Vive La France,Skandynawia,Going East.Więcej o tych dodatkach możecie przeczytać na forum :).Szczególnie ostatnio głośno jest o fatalnie zoptymalizowanej Barcelonie,lecz muszę wspomnieć,że Autor Barcelony tworzył ją rok i wraz z hejtem skierowanym w jego stronie w jego stronę postanowił przebudować Barcelonę od zera.Team Promods zapytał się od strony technicznej Dewelopera Gry,SCS Software czemu tak źle działa w tym terenie mapa i niestety sam deweloper nie wie do dnia dzisiejszego dlaczego,lecz pewnie jest to spowodowane pięknymi widokami w tym terenie.
Czas na podsumowanie: Promods jest to jedna z lepszych map,można ją łączyć z dodatkami dedykowanymi dla niej,natomiast można je pobrać za darmo z tego folderu na forum Promods. Tam również znajdziemy inne modyfikacje.
Team Promods szykuje dla nas według mojego szacowania ok ~50 nowych miast,jeśli masz wolny czas to zajrzyj tutaj i napisz to w komentarzu,bo z pewnością pomożesz społeczności,gdyż nadal nie ma takowego wpisu na forum ProMods(przynajmniej ja nie znalazłem takowego)
Pragnę podkreślić,iż mapę trzeba pobrać w 7 częściach,natomiast jeżeli chcesz wesprzeć twórców możesz im dać donate lub za 1$ wykupić płatne pobieranie.:)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Piotrek_WAR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Summer Car - Symulator składania samochodu

Recenzja Montezuma0987
2

Euro Truck Simulator 2

Recenzja Terkel2004
3

War Thunder War Thunder - recenzja #4

Recenzja ezuak
4

Dishonored: Death of the Outsider - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
5

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
6

Star Stable Recenzja Star Stable

Recenzja Florciaa
7

Garry's Mod (B2P) Recenzja Garry's Mod-a (B2P)

Recenzja Karicoo
8

POU Jest tu ktoś kto pamięta Pou? Pokażę wam dzisiaj kilka wskazówek dotyczących zarabianai monet w POU:)

Poradnik Kasia678
9

Ogród pokazowy w zielone imperium

Poradnik Duman1222
10

League of Legends Aatrox, ostrze darkinów - poradnik do league of legends

Poradnik motina1548
Chat