Jak to działa
4.3 6 2711 0
04.05.2020

Przedstawienie postacie z gry "The Binding Of Issac".

Cześć , w tym artykule chciałbym pokrótce przedstawić wam każdą postać z gry The Binding Of Issac . Jak ją odblokować oraz jej wady i zalety. Zaczyna na początku jedną bombą.

POSTACIE Z THE BINDING OF ISSAC REBIRTH


Issac - jest pierwszą postacią którą dostajemy po starcie gry. Issac startuje z trzema serduszkami i kostką, „D6” którą możemy dostać zabijając finalnego bossa katedry, Issaca jako Blue Baby ( nazywany jest też „???”) .


Magdalene - jest jedną z odblokowywalnych postaci . By ją dostać trzeba mieć 7 pojemników na serca w jednym biegu. Zaczyna z przedmiotem o nazwie „Yum Heart” który odnawia jedną czerwone serduszko jeżeli nam brakuje. Zaczyna z czterema serduszkami , ale jest wolniejsza od innych postaci .

Cain - można odblokować go mając 55 monet w jednym biegu. Zaczyna z 2 serduszkami i przedmiotem” Lucky Foot” który dodaje +1 do szczęśc . Zaczyna na początku z jednym kluczem.


Judas - odblokowywanie go polega na zabiciu szatana po raz pierwszy. Zaczyna z jednym serduszkiem i książką „The Book Of Belial” która powoduje zwiększenie obrażeń na jeden pokój o 2.


???(Blue Baby) – odblokować go można zabijając serce matki dziesięć razy. Zaczyna z trzema sercami dusz które nie zostają po straceniu ich tak jak czerwone serduszka. Jeżeli tą postacią podniesiemy przedmiot który daje nam dodatkowe czerwone serduszko zamieni się ono nieodwracalnie na serce dusz.


Eve - odblokowanie jej polega na przejściu dwóch pięter bez podnoszenia żadnych serc . Zaczyna z dwoma pełnymi pojemnikami na serca i przedmiotem „Whore Of Babylon” i „Dead Bird”. Pierwszy

przedmiot polega na zwiększeniu obrażeń o 1.5x kiedy zostanie nam pół czerwonego serduszka albo mniej. Drugi zaś powoduje pojawienie się atakującego familiara (przyjaciela) który atakuje przeciwników.


Samson - sposobem na odblokowanie go jest przejście dwóch pięter bez otrzymywania obrażeń. Zaczyna z trzema sercami i przedmiotem „Bloody Lust” polegający na dodawaniu nam obrażeń zadawanych jednym strzałem kiedy dostaniemy obrażenia. Po przejściu piętra resetuje się ten efekt.


Azazel - zdobycie go nie jest zbyt trudne . Zrobienie trzech deali z diabłem daje nam właśnie tą postać. Zaczyna on z przedmiotem „Brimstone” który jest laserem krwi zadającym horrendalne obrażenia.
Minusem jest zasięg który jest o wiele mniejszy od zwykłego , który jest nieograniczony . Zaczyna z kartą „The Fool ” która teleportuje gracza do początkowego pokoju na danym piętrze .


Lazarus – odblokowujemy go mając cztery serca dusz lub czarne serca w jednym biegu . Zaczyna z trzema pojemnikami na serca oraz z pigułką o losowym efekcie. Zaczyna z dodatkowym życiem. Kiedy umrze odradza się jako „Lazarus Risen” . Postać ta ma zwiększone statystyki ataku, szybkości, zasięgu i szczęścia.


Eden – zostaje odblokowywany przez przejście”The Womb” po raz pierwszy . Jest postacią losową . Może zaczynać z od jednego do trzech serduszek , które są wybierane z puli normalnych serc i serc dusz. Jego statystyki również są losowe. Może zaczynać z : od jednej do dwóch bomb, do jednego klucza , do pięciu pieniędzy . Szanse ma również na dostanie jednego trinketu , karty lub pigułki . Dostaje też jeden losowy aktywny item oraz również losowy item pasywny.


The Lost – Odblokować można go na dwa sposoby ale sposób pierwszy jest zbyt skomplikowany ( zrobić go można tylko w wersji Rebirth). Sposób w Afterbirth jest prostszy więc go przytoczę . Wpierw trzeba zdobyć trinket „Missing Poster”. Zdobyć go można zabijając bossa „The Lamb ” jako Issac. Po znalezieniu tego trinketu trzeba umrzeć w sacrifice roomie. Nie ma żadnych serc oraz nie można nim zdobyć żadnych serc ;ginie gdy dostanie jakiekolwiek obrażenia.POSTACIE Z DLC THE BINDING OF ISSAC AFERBIRTH


Lilith – zaczyna z jednym czerwonym serduszkiem i dwoma czarnymi sercami. Zaczyna z przedmiotem „Box Of Friends” „Incubus” i „Cambion Conception”. Lilith jest ślepa ,więc nie może strzelać własnymi łzami co robi za nią familiar „Incubus”. Odblokowuje się ją kończąc Greed Mode Azazelem.


Keeper – odblokowuje się go wpłacając tysiąc monet do Greed Machine . Zaczyna z jedną bombą ,potrójnym strzałem i przedmiotem „ Wooden Nickiel ” który ma 50% szans na wyrzucenie monety. Postać Keepera jest niezwykła ,ponieważ zamiast normalnych serc ma monety . Gdy stracimy jedno życie możemy odzyskać je znajdując monetę i podnosząc ją. Nie możemy podnieść ilości naszych żyć.Mam nadzieje ,że artykuł był dla was ciekawy i przydatny . Za wszystkie błędy (literówki , czy logiczne) przepraszam.


POSTACIE Z DLC THE BINDING OF ISSAC AFERBIRTH +


Apollyon – zaczyna z dwoma serduszkami i przedmiotem „The Void” . Przedmiot ten charakteryzuje się tym ,że jeżeli użyjemy tego przedmiotu w pokoju w którym jest inny przedmiot zostanie on wchłonięty . Jeżeli będzie to aktywny item za każdym razem kiedy użyjemy „The Void ” użyje się też item wcześniej pochłonięty. Jeżeli będzie to item pasywny zwiększą nam się statystyki . Odblokowujemy go zabijając bossa „Mega Satan” pierwszy raz .


The Forgotten – Odblokowanie tej postaci jest bardzo skomplikowane więc nie przedstawię go wam w tym artykule (z góry przepraszam) . Posiada dwie formy które może w każdym momencie zmieniać . Pierwszą jest szkielet który posiada kość którą atakuje ; ma on dość krótki dystans rażenia. Drugą postacią jest duch który może strzelać łzami , ale przyczepiony jest do swojego kościstego ciała które jest chwilowo nieaktywne. Postać szkieleta zaczyna z dwoma kościstymi sercami ( Kiedy serce będzie puste a dostaniemy obrażenia zniknie ono nieodwracalnie) , postać ducha posiada jedno serce dusz.

4.3 (głosów: 6)
Art napisany przez polikkkk

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Town Of Salem - Przedstawienie, oraz główne założenia.

Recenzja bartey
2

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
3

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
4

Gry z potworami.

Recenzja Cesere
5

Margonem Jak szybko wbić 30 poziom ? 2 SPOSOBY !

Poradnik BananowaBestia
6

Klasyka po latach- Twierdza

Recenzja JanuszB
7

Drakensang Online Drakensang Online - klon Diablo czy coś więcej?

Recenzja DanhonyV09
8

League of Legends Patch 7.14 Warwick Jungle - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
9

Czy Crysis to przełom w branży gier wideo?

Recenzja BLAZEJ1
10

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
Chat