Jak to działa
5.0 5 423 0
21.08.2017

Realm of the Mad God

Realm of the Mad God jest grą RPG akcji z rozbudowanym systemem odblokowywania kolejnych postaci. Realm of the Mad God powstało jako gra flashowa, ale aktualnie jest dostępna także na Steam.


Po starcie gry - zakładamy konto, tworzymy postać z jedyną możliwą klasą, przechodzimy tutorial i wszystko pięknie - ale co teraz? Najważniejsza rzecz która się przydaje na początku i nie tylko - codzienne nagrody, idziemy więc do czarnego portalu obok miejsca pojawienia się, rozmawiamy z npc i odbieramy nagrodę. Ważne jest to, aby starać się codziennie odbierać nagrody, ponieważ to na samym końcu są najlepsze i najcenniejsze.

Okey, jak odebraliśmy nagrody przechodzimy tunelem do przodu i wchodzimy do jednego z portali - pojawiamy się na pustyni. Polecam na start wam poszukać skorpiony (żółtych z dużym czarnym po środku) i je zabić. Tak robić do około 5 lvl'a i macie szansę, że wam coś ciekawego wypadnie.

.
Okey, powiedzmy, że macie już różdżkę T1/2 zbroję i pierścień - na początkowym magu polecam wam poszukać i podropić dodający na statystykę defense (obrona). Po dobiciu wspomnianego wyżej 5 lvl'a udajecie się do lasku i szukacie mniejszych "bossów", czyli potwór które tworzą mniejsze, przykładami jest sumo, czarodziej, elf, czarny elf - powinniście ich rozpoznać. Polujecie na nich i na ich dropy - pamiętajcie uzupełniać mikstury życia i many do max, czyli 6!

Dobra - super! Dobiliście 10 lvl, macie już lepsze itemy, a owe bossy wam już nie dają lepszego expa i lootów. Co teraz? Z punktu w którym pojawiamy się na mapie z potworami idziemy w jednym kierunku - w końcu dojdziemy do mroczniejszych lasów gdzie będą czekać na nas silniejsze potwory - na przykład kamienny niedźwiedź, krasnoludy, pszczoły i wiele innych.
Zabijacie je i staracie dobić na nich 20 lvl - czyli maksymalny. Dobrze, jeżeli jesteście już koło tego lvl'a idziecie jeszcze dalej i szukacie tzw. młodych bogów, np. kamienny golem, jaszczurka - są wyjątkowo wielcy więc powinniście ich rozpoznać. Zabijacie ich oraz ich obstawę, z samego God'a powinien wypaść wam jakiś ciekawy item - jak nawet nie na waszą klasę to go weźcie, może uda wam się go zamienić z innym graczem.

Najłatwiejszym sposobem na rozwinięcia naszej postaci są mikstury, które wypadają z bogów (silniejszych) i czasami z dungeon'ów oraz nagród dziennych. Trzecia opcja na start najbardziej się przydaje i daje wam możliwość zrobienia tzw. postaci 8/8. Nazwa wzięła się od tego, że jest 8 statystyk i do jednej możemy maksymalnie wypić 8 mikstur, wtedy statystyka jest już na najwyższym poziomie i możemy ją podnieść jedynie przedmiotami.

To na tyle już ode mnie, dzięki za przeczytanie i powodzenia w zwalczaniu Mad God'a!
5.0 (głosów: 5)
Art napisany przez Fragorski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Minecraft Serwery Minecraft Skyblock

Recenzja VokaPl
4

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
7

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
8

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
9

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
10

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
Discord