Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 4 1853 0
22.04.2018

Materiały Eksploatacyjne

Witaj w tym krótkim poradniku w którym przedstawię ci Materiały Eksploatacyjne w grze World of Tanks.:

Materiały Podstawowe: Są to Materiały które przydadzą ci się najbardziej w czasie bitwy:

Mała Apteczka: Ulecza jednego rannego członka załogi. Przykład: Twój celowniczy jest ranny. Po użyciu małej apteczki powraca on do bitwy. Materiał trzeba użyć manualnie.

Mały Zestaw Naprawczy: Naprawia jeden uszkodzony moduł twojego pojazdu. Przykład: Twoja gąsienica jest uszkodzona po użyciu zestawu znów jest w pełni sprawna. Uwaga: Po użyciu na zniszczonym module wciąż jest on uszkodzony! Materiał trzeba użyć manualnie.

Mała Gaśnica: Po wciśnięciu odpowiedniego przycisku gasi twój pojazd. Przykład: Twój pojazd się pali po strzale przeciwnika w zbiornik paliwa. Jeżeli chcesz go ugasić użyj Małej Gaśnicy. Materiał trzeba użyć manualnie.

Duże materiały podstawowe: Niestety w tej grze ze słowami: Duże i Lepsze w parze idzie słowo: Droższe. Są to duże materiały podstawowe które kosztują po 20 tysięcy kredytów lub można je kupić za Złoto.:

Duża Apteczka: Ulecza za jednym razem wszystkich rannych członków załogi. Przykład: Masz rannego Dowódcę, Ładowniczego i Celowniczego. Po wybraniu Dużej Apteczki wszyscy trzej powracają do bitwy.

Duży Zestaw Naprawczy: Naprawia wszystkie uszkodzone lub zniszczone moduły na raz. Przykład: Masz uszkodzoną gąsienice i zniszczony silnik. Po użyciu zestawu moduły znów są gotowe do walki. Uwaga: Po użyciu zniszczony moduł jest w pełni gotowy do bitwy.

Automatyczna Duża Gaśnica: Włącza się pół sekundy po wybuchnięciu pożaru. Przykład: Twój pojazd się pali. Gaśnica włącza się automatycznie pół sekundy po wybuchu pożaru i go gasi. Każdy z tych przedmiotów jest dostępny do użycia ponownie po 90 sekundach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Benzyna, Dodatkowe Racje Bojowe i inne:
Są to materiały które wpływają na parametry pojazdu. Są one tak jak Duże Podstawowe Materiały dosyć drogie lub dostępne za złoto.

Benzyna: W grze jest kilka gatunków benzyn dla kilku nacji np. Olej z Land Leasu jest tylko dla Sowieckich i Chińskich maszyn. Benzyna zwiększa moc silnika o 5%. Jest jeszcze 105-Oktanowa Benzyna która zwiększa moc silnika o 10%, jednak jest ona dostępna tylko dla Francuskich, amerykańskich i Niemieckich pojazdów.

Racje Bojowe: Tak samo jak benzyny w grze jest kilka gatunków racji bojowych tylko, że tym razem każda nacja ma swoją rację bojową. Przykład: Skrzynka Coli - Usa Czekolada- III Rzesza, Mocna Kawa- Francja. Racje Bojowe dają +10% do umiejętności załogi.

Podkręcony Regulator Silnika: Zwiększa on moc silnika jednak kiedy będzie używany zbyt długo może on uszkodzić silnik!

I to już koniec tego poradnika który oprowadził cię po Materiałach Eksploatacyjnych. Pozostało już tylko odpowiednio je dobrać wsiąść do czołgu i
Do Boju!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Podsumowując Materiały Eksploatacyjne są bardzo ważne i bez nich wasz czołg może zostać szybko zniszczony. Jeżeli nadal myślisz że poradzisz sobie ,,bez zbędnego balastu,, który tylko by obciążał twoje wydatki oto przykładowa sytuacja w której bez materiałów eksploatacyjnych nie masz szans na przeżycie (sytuacja z życia wzięta):
- W drużynie przeciwnej są dwie artylerie. Wasza drużyna przegrywa jednak ty masz czołg który ma mało punktów zdrowia ale może ,,wyciągnąć,, bitwę. Nagle przed tobą pojawia się przeciwnik którego możesz zdjąć na jednego strzała. Trafiasz w ziemię a on chowa się za skałą. Nagle jedna z artylerii strzela w ciebie i na szczęście tylko niszczy ci gąsienice. Ale cze ,,na szczęście,,? Są dwie drogi:
1. Masz zestaw naprawczy używasz go naprawiając gąsienice, szybko robisz unik przez co pocisk drugiej artylerii w ciebie nie trafia. Delikatnie wyjeżdżasz za skałę i zdejmujesz przeciwnika. Potem idzie ci jak po maśle niszczysz słabsze od ciebie czołgi i twoja drużyna wygrywa.
2. Niestety nie posiadasz zestawu naprawczego przez co pocisk drugiej artylerii trafia centralnie w ciebie niszcząc twój czołg. Twoja drużyna nie może sobie poradzić z przeważającymi liczebnie maszynami przeciwnika przez co przegrywacie.
Mała rzecz a może kompletnie odwrócić losy bitwy, prawda?
I to koniec tego poradnika, pozostało tylko odpowiednio wybrać materiały wsiąść do czołgu i
Do Boju!
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Bax04

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
4

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
5

My Little Farmies My Little Farmies - Gry za bananki #3

Recenzja toya_xd
6

Unturned Najlepszy zombie "survival"? [UNTURNED]

Recenzja Rafik1233
7

Left in the Dark: No One on Board gra z dreszczykiem!

Recenzja _SkyLone
8

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
9

Gry ze smokami.

Recenzja Cesere
10

War Robots War Robots - bronie waga średnia

Poradnik BananekEw
Chat