Jak to działa
5.0 1 901 0
13.04.2021

Recenzja KOLEKCJI do The Sims 4

Hejka! Z tej strony Arines i w tym artykule zrecenzuję Wam kolekcje do The Sims 4. Drugiego marca 2021 roku do The Sims 4 twórcy dodali 3 nowe rozszerzenia - kolekcje. Każda z kolekcji ma określoną tematykę. Cena jednego takiego rozszerzenia to 24,90 zł. Nazwy tych kolekcji: "To były czasy kolekcja", "Wiejska kuchnia kolekcja" oraz "Wielkie porządki kolekcja". Jeśli jesteście zainteresowani tymi rozszerzeniami to możecie kupić je na Origin lub poprzez Steam. Przejdźmy do recenzji każdej kolekcji z osobna.


"To były czasy kolekcja" - to rozszerzenie skupia się na Create a Sim (Stwórz Sima). Twórcy dodali w nim 23 obiekty, ubrania do kreatora Sima. Styl ubrań wygląda dość sportowo, jednak cała kolekcja dotyczy i nawiązuje do lat 90. Kolekcja głównie skupia się na kobietach, ponieważ dla mężczyzn dostaliśmy tylko 4 ubrania (bluzę, koszulkę, buty, które są dostępne dla dzieci i kobiet oraz dresowe spodnie). Rozszerzenie dodało również kilka ubrań dla dzieci, ale to jest naprawdę niewielka ilość. "To były czasy" nie oferują nam żadnej fryzury, ale za to na 23 obiekty, które dochodzą w tym rozszerzeniu to, aż 3 z nich to ten sam kapelusz tylko dla różnych grup wiekowych... Mimo, że ubrania są ładnie stworzone to moim zdaniem jest to za mało jak na 25 zł, chyba, że ktoś naprawdę jest fanem takiego stylu, jaki oferuje kolekcja. Mężczyźni zostali pominięci i jest to bardzo nie proporcjonalnie wykonane w stosunku do kobiet.

"Wielkie porządki kolekcja" - jak sama nazwa wskazuje ta kolekcja skupia się na sprzątaniu. Jednym słowem płacimy 25 zł za odkurzacze... Trochę to brzmi absurdalnie, ale niestety jest jak najbardziej prawdziwe. Pamiętam, jak wychodziły akcesoria o nazwie "Wielkie pranie" i już wtedy ludzie uważali to za niedorzeczne, żeby płacić około 50 zł za pralki. I po wyjściu "Wielkiego prania" ludzie byli trochę oburzeni i mówili, że twórcy kiedyś zrobią osobne rozszerzenie dla toalet, a teraz dostaliśmy odkurzacze. Trochę przykre, że twórcy nie dodali nic, kompletnie nic, żadnych mebli, ani ubrań. Otrzymaliśmy tylko 5 rodzajów odkurzaczy i 2 aspiracje... Mam wrażenie, że twórcy dobrze wiedzieli, że kolekcja z odkurzaczami jest bardzo słaba i dodali 2 aspiracje, żeby trochę to uratować. Z tego co widziałam to jest problem z używaniem odkurzaczy w małych domkach, więc kolejny minus. Ponad to od czasu do czasu podłoga się świeci, co na dłuższą metę może stać się bardzo denerwujące. To jest kolekcja, której na pewno nie kupię. Choćby była na ogromnej promocji to nie ma szans. To, że twórcy wypuścili coś takiego to jest śmiech na sali... Jest dużo rozszerzeń do The Sims 4, które są świetne i naprawdę warto je kupić. Jeśli chcecie więcej sprzątać waszym Simem to zdecydowanie polecam poczekać na promocję i kupić akcesoria "Wielkie pranie". Z pewnością bardziej Wam się to opłaci niż mielibyście kupić same odkurzacze za 25 zł.

"Wiejska kuchnia kolekcja" - dodaje rzeczy do trybu budowania i kupowania, jak sama nazwa wskazuje dostajemy obiekty kuchenne. Ta kolekcja nie oferuje nam żadnych ubrań. Meble mają taki "babciny styl". Nazwa do nich idealnie pasuje, faktycznie dają taki "wiejski" klimat. I przede wszystkim są to meble do kuchni: szafki kuchenne, lodówka, kuchenka, zlew. Dostajemy także kilka dodatków, ozdób, tapetę i o ile się nie mylę to otrzymujemy również podłogę. Wersje kolorystyczne są bardzo ładne i te meble z pewnością nadadzą klimatu rozgrywce. Tych mebli nie ma jakoś wybitnie dużo, ale ja zawsze czułam nie dosyt względem różnych szafek w kuchni, kuchenek, lodówek itp. Teraz twórcy nam to zaoferowali. Jeśli chodzi o mnie to jeśli ta kolekcja byłaby na promocji to chętnie bym ją kupiła. I jeśli chodzi o wszystkie kolekcje, które doszły to "Wiejska kuchnia" podoba mi się najbardziej. Prawdę mówiąc żadna z tych kolekcji nie zachwyca, ale ta jest nawet okej.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Arines

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paragon - opis gry i recenzja

Recenzja Juzefaaaaaa
2

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
3

Roblox Top 3 mało znane gry na roblox, w które warto zagrać

Recenzja Charliethebug
4

Minecraft Wszystko co musisz wiedzieć o Minecraft.

Poradnik Remperos1
5

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
6

The Forest - Czyli gra survival-horror

Recenzja Trolox13
7

League of Legends Jinx-runy, build i nie tylko!

Poradnik Lolz1232
8

Black Desert Online (B2P) [#1] Black Desert Online - Zadania fabularne oraz Node

Poradnik Segohs
9

Stojak na zbroje minecraft

Poradnik Duman1222
10

CSGO Prime (B2P) Szczera recenzja starego gracza CS:GO

Recenzja OberLeutnant
Chat