Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
4.0 6 348 0
03.06.2020

Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Cześć,

Witam was w moim kolejnym artykule o grze Roblox. Tym razem przedstawię wam trzy bezpieczne sposoby na zdobycie Robuxów - wirtualnej waluty w Robloxie.

3. Stworzenie gry

Stworzenie, a raczej napisanie gry to jeden ze sposobów na uzyskanie dużej liczby Robuxów. Wystarczy napisać dość popularną i dobrą grę za pomocą specjalnego programu Roblox Studio, i dodać do niej broń, lub GamePass. Gdy gracz kupi broń, lub GamePass cały dochód z kupna zostanie przelany na konto autora.

Istnieje również możliwość stworzenia płatnej gry, czyli gry w której podczas pierwszego wejścia należy zapłacić odpowiednią kwotę Robuxów, aby mieć stały dostęp do rozgrywki. Przykładem takiej gry jest Welcome to Bloxburg której wstęp kosztuje 25 Robuxów.

Sposób ten jest o tyle dobry, że można zarobić naprawdę duże ilości Robuxów w bardzo krótkim czasie pod warunkiem że odpowiednio ustawimy cenę. Jeżeli cena będzie zbyt niska będziemy zarabiać bardzo wolno, a jeżeli zbyt wysoka - nikt nie będzie kupował przedmiotu

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2. Stworzenie ubioru

jest to także sposób na zarobienie dużych ilości Robuxów. Stworzenie ubioru nie jest ciężkie, ale wymaga od nas dużych pokładów wyobraźni. Można stworzyć koszulę, koszulkę, albo spodnie. Aby utworzyć koszulę lub spodnie należy pobrać wybrany szablon ze strony:

https://developer.roblox.com/en-us/articles/How-to-Make-Shirts-and-Pants-for-Roblox-Characters

i uzupełnić go w edytorze graficznym. Inaczej sprawa ma się z koszulką. Tu należy przygotowany obrazek umieścić na specjalnej stronie która utworzy koszulkę. Ale o tym później. Wróćmy do koszul i spodni. Jak już pisałem należy uzupełnić szablon. Należy jednak pamiętać aby szablon miał odpowiednie wymiary-są podane na stronie zamieszczonej powyżej. Przy tworzeniu należy wykonać odpowiednie wypełnienie, aby produkt spodobał się innym oraz aby chcieli go kupić. Niestety aby udostępnić części ubiory za Robuxy trzeba mieć wykupiony statut Premium.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Aby udostępnić odzież należy umieścić projekt na stronie: https://web.roblox.com/develop?directLink=1&view=11 i nazwać swoje dzieło. Program po pewnej chwili utworzy ubiór. Następnie jeżeli masz Premium możesz w ustawieniach ustawić liczbę Robuxów z kupna.1. Zakup Robuxów na stronie Bananki.pl

tego punktu nie muszę chyba tłumaczyć ;-). Zbieraj Bananki, a gdy uzbierasz odpowiednią ilość kup sobie Robuxy! Dla mnie najlepszym sposobem na zbieranie bananków jest właśnie pisanie artykułów na Bananapedii. A jaki jest twój ulubiony sposób zbierania bananków? - podziel się opinią w komentarzach. Ja sam zbieram Bananki właśnie na zakup Robuxów :-) .Dzięki za przeczytanie artykułu i zapraszam do przeczytania moich innych dzieł (na pewno bardzo wam pomogą). Zostawcie ocenę i udostępnijcie artykuł swoim znajomym. Jeżeli macie jakieś uwagi co do artykułu to piszcie w komentarzach, i do zobaczenia.


Cześć!

4.0 (głosów: 6)
Art napisany przez Mivi51

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Sposoby na szybkie uzbieranie StarCoins w MSP!

Poradnik Niylah
2

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Złomiarza

Poradnik Porarzo
4

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
5

Roblox Top 5 najlepszych trybów w Roblox! #1

Video Namirt
6

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
7

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
8

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
9

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
10

CSGO Prime (B2P) Astralis - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat