Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 2013 0
29.05.2020

Top 5 moich ulubionych symulatorów w roblox

Na robloxie możemy znaleźć wiele fajnych trybów. Tycoony, gry akcji, minigry i wiele więcej, lecz dziś weźmiemy pod lupę symulatory. Każdy z nich jest inny oraz dotyczy różnych rzeczy, więc myślę, że każdy znalazłby coś dla siebie. Dziś przedstawię wam 5 moich ulubionych, w które polecam zagrać każdemu :) Chce zaznaczyć, że jest to mój pierwszy artykuł, więc proszę o wyrozumiałość.


5. Speed Simulator/ Legends Of Speed

Jest to gra, w której głównym zadaniem gracza jest zdobycie jak największej szybkości. Punkty szybkości zbieramy poprzez łapanie kolorowych kulek znajdujących się na ziemi. Dodatkowo mamy możliwość odblokowywania innych światów oraz co kilka minut obywają się wyścigi gdzie możemy zmierzyć się z innymi graczami. Możemy również kupować różne przedmioty np. efety,

zwierzaki itd.


4. Bubble Gum Simulator
W tym trybie gracz musi posiadać jak największego balona z gumy do żucia. Guma powiększa się z każdym kliknięciem myszki. Aby robić coraz to większą gumę trzeba kupować różne rzeczy takie jak nowe rodzaje i kolory gum, balony, zwierzaki oraz jeśli ktoś chce to może też minki ;D Podobnie jak w powyższym symulatorze są dostępne inne światy, które odblokowujemy za osiągnięcia zdobyte w grze.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

3. Ghost Simluator

W tym trybie trzeba łapać duchy. Za łapanie tych stworków otrzymujemy pieniądze, za które możemy kupować odkurzacze do wciągania duchów, plecaki aby mieć możliwość łapania większej ilości duchów. Gra pozwala nam na kupowanie zwierzaków. Tak jak w innych symulatorach przedstawionych powyżej zdobywamy możliwość przemieszczania się po innych światach. W grze możemy robić zadania, za które dostajemy nagrody. Mogę dodać również, że każdy świat ma swoje oryginalne duchy, np. piracki ma duchy papugi i piratów.


2. Unboxing Simulator

Gra polegająca na otwieraniu pudełek. Z początku może wydawać się nudna, jednak kiedy bardziej zagłębimy się w grę może stać się bardzo wciągająca. Gra jak we wszystkich dziś wymienionych symulatorach zapewnia nam możliwość kupowania zwierzaków, które przyspieszają otwieranie pudełek, odblokowywanie nowych światów, kupowania broni, którymi szybciej otwieramy pudełka oraz wiele więcej.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

1. Pet Simulator

Jest to gra opierająca się głównie na zwierzakach. Był to pierwszy symulator w jaki zagrałam Naszym zadaniem jest kolekcjonowanie zwierzaczków, ulepszanie ich oraz kupowanie nowych wymiarów. Na początku gry mamy do wyboru początkowego, darmowego zwierzaka: psa lub kota. W tym trybie możemy również kupować czapki dla naszych pupili :> Zwierzaki możemy ulepszać na trzy ''rodzaje'': Gold, Rainbow i Dark Metter. Dodatkowo mamy opcje wymiany zwierzakami z innymi graczami


Podsumowując Roblox jest pełen wielu symulatorów, w które warto zagrać. Jeśli jednak nie jesteście fanami symulatorów to nie musicie się martwić, bo na Robloxie jest ogrom wielu, wielu gier dla każdego. Polecam wszystkim pograć w gierki w dzisiejszej listy jeśli jeszcze w nie nie graliście. Mam nadzieje, że mój artykuł wam się spodobał. Dziękuje za przeczytanie :D. Do zobaczenia w kolejnych artykułach. ;)


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez xAgaciax

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Karty i Runy w The Binding of isaac afterbirth

Poradnik xrey69
2

Roblox Jak strzelać, czyli Roblox: Phantom Forces Cz.1

Poradnik Jacuś22
3

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
4

Soulworker azjatyckie MMORPG.

Recenzja Cesere
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Pięści zagłady

Poradnik Porarzo
6

CSGO Prime (B2P) Jak zdobywać pieniądze - ekonomia w CSGO

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
8

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
9

Hero Zero Gdzie oraz jak zdobyć oponki?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Recenzja Povered
Chat