Jak to działa
Przejdź do gry Rocket League (B2P)
Rocket League (B2P)
5.0 1 839 0
01.02.2018

Rakietowa liga= samochodzik plus piłka ???

Witam chciałbym przedstawić grę Rocket League. Gra Rocket League dość szokuję ponieważ jest to pierwsza gra w której mamy piłkę dwie bramki ale nie mamy zawodników naszym zawodnikiem jest nasz samochodzik oraz inny auto którym gra SI albo kolega z zespołu. O co chodzi ? o to samo co w piłce nożnej musimy wpakować naszym samochodzikiem piłkę do bramki przeciwnika dość proste lecz trudne ponieważ bramkarza w tej grze nie ma zastępuje go przeważnie inny gracz sterujący samochodzikiem dość komiczne... ,ale naprawdę gra nie jest taka prosta jak się wydaje zaczynając rozgrywkę piłka jest na środku boiska gracze zaczynają pod swoją bramką i zaczyna się walka na życie kto 1 ten lepszy dotrze do piłki po każdym golu sytuacja jest ta sama więc piłka może być cały czas przeciwnika po rozpoczęciu rudny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Do wyboru mamy kilkanaście pojazdów różniące się wyglądem no i co przy tym idzie wiadomo inaczej odbijają piłkę zależnie od wyglądu nie wiem czy dalej tak jest ,ale kiedyś tak to wyglądało. Oczywiście więcej pojazdów możemy dokupić jako dlc. Jest to gra z 2015 roku z bardzo dobrą grafiką i dość szaloną rozrywką przypominam piłka + samochód nowość która bardzo potrafi wciągnąć w której liczą się umiejętności gracza oraz zgranie zespołu ponieważ toczymy walki 2 vs 2 albo 3 vs 3. Jeśli chodzi o boisko jest duże posiada wysokie ogrodzenie po którym możemy jeździć więc mniej więcej w formie U mamy boisko bramki są dość duże jednak nie mamy aż takiej kontroli nad piłką jak w grach piłki nożnej tutaj wszystko zależy od ułamków sekundy i ustawienie samochodzika względem piłki która jest dość duża w porównaniu do naszego auta.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra jest świetna chodź na społeczności steam trochę może szokować liczba około 55 tysięcy graczy maksymalnie na dzień ,ale naprawdę jest to gra dość wymagająca i oceniana bardzo pozytywnie ,ale czytając negatywne opinie przeważnie można się doczytać ,że gra jest za trudna albo coś związanego z brakiem opanowania samochodzika. Czyli wszystko w tej grze zależy od umiejętności. Wiadomo na początku należy opanować nasz samochód ponieważ musimy wiedzieć jak się zachowa w danym momencie da nam to przewagę ponieważ w trakcie meczów należy wykonywać zwroty które dają nam możliwość przejęcia piłki i wycelowania w bramkę przeciwnika. Naprawdę ta gra wciąga dlatego nie ma co za dużo w niej przedstawiać ponieważ gra jest prosta i opiera się na zasadzie piłka do bramki jak w piłce nożnej tyle że tutaj musimy mieć większe wyczucie i do tego umiejętności prowadzenia samochodu także dobry joystick i zaczynamy :D pozdrawiam
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sarakiell

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Bardzo ciekawa gra w ROBLOX

Recenzja Zi0ło
2

CSGO Prime (B2P) Vega Squadron - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
3

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
4

Poradnik jak być lepszym w CS:GO

Poradnik Damianoovy
5

Chroma Squad. Nietypowa gra RPG.

Recenzja Banankowiec2453
6

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Recenzja Czostek
7

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - napastnicy.

Poradnik lynnSSky
8

Don't Starve - Jak przetrwać zimę?

Poradnik Paulina91
9

Badass Hero [Early Access] - Poczuj się Badassem!

Recenzja Dawid035
10

World of Warships Coś więcej niż World of Tanks

Recenzja Feresh
Chat