Jak to działa
Przejdź do gry Rust (B2P)
Rust (B2P)
5.0 1 2737 0
11.08.2017

Poradnik Przetrwania - Rust

Witam, w tym artykule chciałbym powiedzieć kilka słów o tym, jak przetrwać, jak budować i jak się dobrze bawić w grze Rust, ale najpierw w kilku zdaniach przedstawię tą świetną grę!
Otóż Rust to w ogromnym, tagowanym skrócie mówiąc: wieloosobowa gra survivalowa z otwartym Światem, w której zadaniem gracza jest zdobycie odpowiednich surowców, następnie zbudowanie własnej bazy i na końcu podbijanie baz innych graczy. ale więcej o tym w moim następnym artykule, więc przechodzę do tematu, który chcę poruszyć w tej wypowiedzi zaczynając od zapytania: Jak budować? i tu mamy setki możliwości, każdy ma swój własny styl rozbudowy bazy, ale osobiście na rozpoczęcie rozgrywki polecam wybudować niewielką bazę w której wszystko się zmieści. Budowla składająca się z jednego kwadratowego i jednego trójkątnego fundamentu na pierwsze godziny gry w zupełności wystarczy i pomieści takie przedmioty jak: Cupboard, 2 duże skrzynie, piec, ognisko, śpiwór, i podwójne wejście zapewniające o wiele większe bezpieczeństwo.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gdzie się wybudować? Tu też mamy dylemat, ale sądzę, że wybudowanie się niedaleko np. placówki górniczej w ciepłym klimacie będzie dobrym rozwiązaniem. Bardzo ważne jest też to, aby nie stawiać swojego domku obok innej, większej bazy, to po prostu zmarnuje Wasz czas, bo na drugi dzień w z bazy pozostaną tylko wspomnienia i ruiny, więc odpowiedni teren, bez toksycznych sąsiadów, to podstawa! kolejną sprawą jest chowanie kluczy: Gdy zaczynamy grę, mamy własną bazę z zamkiem na kluczyk, to konieczne jest schowanie go w małym schowku, osobiście polecam "wepchanie" schowka gdzieś w jakiś mały, stały element mapy (np. mały głaz) i zakopanie go tak, aby nawet gdy ktoś przejdzie przez schowek to go nie odkopie, bo jest tylko kilka pikseli, na które stając odkopujemy nasz klucz!
kolejna porada, dotyczy zdobywania surowców: nigdy nie kopiemy drewna czy też kamienia daleko od domu, to bardzo zwiększa ryzyko zabicia Nas w drodze powrotnej. Istotne jest też zbieranie małej ilości surowców podczas jednego wyjścia, bo łatwiej pogodzimy się ze stratą dwóch tysięcy drewna i kamienia, niż w przypadku połowy ekwipunku wypełnionego metalem i siarką.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
I ostatnia porada, dotycząca walki: Uspokój się!
jeżeli grasz w Rust'a pewnie sobie pomyślisz: "ta uspokój się! łatwo powiedzieć", zdaje sobie sprawę, że wizja stracenia twoich dóbr nie jest zbyt dobra, ale pamiętaj w stresem nic nie zdziałasz, zawsze pamiętaj, że to co masz przy Sobie możesz stracić, niezależnie od tego jak bardzo jesteś uzbrojony, jak bardzo jest cicho, czy też jak blisko jesteś do swojej bazy, możesz to stracić! więc, żeby się przed tym uchronić musisz zachować sie odpowiednio do sytuacji: jeżeli jakiś pojedynczy golas cię atakuje - walcz z nim, jeżeli pojedynczy łucznik Cię atakuję - walcz z nim, wyczuj jego ruchu, i w odpowiednim momencie rzuć dzidą, strzel z łuku, zaatakuj, ale zrób to spokojnie, jak postanowisz atakować - atakuj do końca, postanowisz uciekać - stosuj uniki, strategicznie wymijaj strzały nieprzyjaciela i brnij do swojej bazy - do końca, możesz również stosować taką taktykę, że uciekając zatrzymujesz się na chwilę, celujesz strzelasz i uciekasz, tym sposobem myśliwy może stać się ofiarą. Tak samo możesz bronić się przed atakiem kilku wrogów. Sam chwilę przed napisaniem tego artykułu zwalczyłem dwóch atakujących mnie uzbrojonych łuczników, i zyskałem sporo przydatnych przedmiotów, więc walcz, nie bój się i nie zniechęcaj jak zginiesz, w końcu ktoś zginąć musi, a to uczycie kiedy sam lub z kolegami zabijasz większa i silniejszą z pozoru grupkę ludzi, jest naprawdę bezcenne, więc mam nadzieje, że ten Poradnik pomoże Ci być lepszym graczem, Powodzenia i nie poddawaj Się!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BajteQ

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Top 10 najlepszych tycoonów na Robloxie

Poradnik Mivi51
2

Najlepsze gry ubieranki

Poradnik Porarzo
3

Star Stable Szybki poradnik ~ jak zdobywac bananki na bananki pl i byc pro B)

Video NanaBanana132
4

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
5

BlockStarPlanet Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

Recenzja Baldi191
6

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
7

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
8

CSGO Prime (B2P) Recenzja Counter Strike: Global Offensive

Recenzja Karolekuś
9

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
10

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
Chat