Jak to działa
3.7 19 473 0
26.06.2017

South park: Kijek prawdy

Gra jest dobra pod względem grafiki a tym bardziej fabuły. W grze wcielamy się w "Dekla" i musimy bronić kijka prawdy Jest to genialny RPG ponieważ posiada walkę turową i bardzo wiele broni, strojów, naszywek na bronie itp. Przechodząc grę 2 razy nie zauważyłem żadnego błędu ani buga, przejście dwukrotnie gry zajeło mi 32 godziny więc gra nie jest bardzo długa. W grze jest naprawdę dużo tematów tabu. Mamy możliwość walki z nazistowskimi płodami lub robienia aborcji mężczyźnie, według mnie gra jest bardzo ciekawa i dobrze wykonana. Zdecydowanie polecam zagrać. Twórcy "South park: kijek prawdy: to Ubisoft.Już niedlugo ma być premiera dodatku do south park o nazwie "Fractured but whole" na którą czekam już od roku. Zapowiada się fajna gra. Możemy już zobaczyć kilka minut gry lecz to tylko początek, zamierzam kupić dodatek przed premierą, jestem bardzo ciekawy wykonania.Gra do kupienia jest dostępna między innymi na steam, g2a lub na innych serwisach:

http://store.steampowered.com/app/213670/South_Park_The_Stick_of_Truth/
G2A:

https://www.g2a.com/south-park-the-stick-of-truth-cd-key.html?___store=polish
South Park: Kijek prawdy to gra strategiczna musimy podejmować różne decyzje i odpowiednio używać broni oraz innych czynności służących do ataku.
W grze jest bardzo wiele broni zaczynamy od zakupu broni od Kyle Broflovski która ma bardzo mało ataku ponieważ np. 5-8 a kończymy na zakupach u Jimba którego bronie mają około 2000 ataku. Gra się przyjemnie rozgrywce towarzyszy wiele utworów.Aby zwyciężyć z każdym przeciwnikiem należy dobrać odpowiednie uzbrojenie naszywki oraz broń.Nasze bronie mogą powodować krwawienie,podwójny atak zwany szybkością, blokowanie, możliwość przebicia ciężkiego pancerza przeciwnika. Niestety możliwe jest tylko granie samemu, gdybyśmy grali z kolegami z pewnością było by dużo zabawniej.Jesteśmy też w stanie wejść w różne interakcje z światem lub postaciami, większość a prawie wszystkie postacie są komediowe.
Dodatek " South Park: The Fractured But Whole" wygląda dobrze lecz nie możemy spodziewać się tam walki takiej samej jak w podstawowej części gry dla niektórych to dobrze a dla nie których to źle, dla mnie ta wiadomość była niestety negatywna. Ponieważ bardzo spodobała mi się walka z podstawowej części gry lecz sądzę że każdemu uda się przyzwyczaić do nowego trybu walki. Do gry jest dodana całkowicie nowa fabuła, tym razem o superbohaterach za które przebrały się oczywiście dzieci z south park. Dodatek zapowiada się bardzo ciekawie i mam nadzieje że taki będzie gra wygląda bardzo dobrze. Jedyne co zostało to czekać na premiere. Aktualnie wiadomo jak będzie wyglądał tylko początek gry, mam nadzieję że twórcy od razu po premierze dodają do gry polskie napisy bo dubbingu się nie spodziewam.
3.7 (głosów: 19)
Art napisany przez Trykpiarz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
10

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
Chat