Jak to działa
Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
Stronghold Kingdoms
5.0 1 2236 0
27.07.2017

Do czego służy honor i jak go zdobyć.

Honor służy do awansowania na wyższe poziomy (rangi), a co za tym idzie umożliwia zdobycie bananków, które są nagrodą za wykonanie zadań w tej grze. O ile pierwsze zadanie nie sprawia problemów, o tyle drugie i trzecie może być o wiele trudniejsze do wykonania. Piszę ten poradnik, ponieważ chce wytłumaczyć jak pozyskiwać honor i żeby jak najbardziej ułatwić wszystkim zdobycie upragnionych bananków.
Zacznijmy od tego co wpływa na dziennie zdobywany honor:

1. Kościoły. Każdy zbudowany kościół i/lub katedra wpływa na otrzymywany honor. Te budynki można odblokować dokonując badań w dziedzinie teologi (kościół zostaje odblokowany na poziomie ósmym a katedra na dziesiątym)

2. Dekoracje. Każda zbudowana dekoracja zwiększa uzyskiwany honor. Im bliżej ratusza ustawiona jest tego typu budowla tym lepiej ponieważ zwiększa to jej bonus.

3. Sprawiedliwość. Tutaj zdobywanie honoru działa na podobnej zasadzie jak wyżej. Tylko zamiast parków budujemy dyby i inne urządzenia tego typu. Odblokowujemy je poprzez badania w dziedzinie sprawiedliwość, która jest odblokowywana przez badanie filozofii.

4. Badania w dziedzinie sztuka. Ten opis mówi sam za siebie - nic dodać, nic ująć.

5. Premia gminna. Chodzi tu o bonus do zdobywanego honoru, który wynika z dekoracji zbudowanych w stolicy gminy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nie będę się nad tym dłużej rozwodził, bo to w większości przypadków nie zależy od nas, no chyba że ktoś jest wójtem wtedy to zupełnie inna sprawa.

6. Karty. Premie do zdobywanego honoru można otrzymać również używając kart strategicznych, które trzeba niestety kupić za specjalną walutę (jesteśmy w stanie uzyskać 3 karty tygodniowo bez wydawania realnych pieniędzy).
Do tych czynników należy jeszcze dodać popularność wioski, która ma ogromny wpływ na uzyskiwany honor, ponieważ jest ona mnożona przez sumę wyżej wymienionych faktorów.
Przykład:
Nasza wioska ma popularność na poziomie 40, a honor z sześciu pozostałych czynników wynosi 50. Wynik tego działanie to ilość otrzymywanego dziennie honoru, który w tym przypadku wynosi 2000. Na szczęście, w grze nie musimy tego obliczać, bo robi to za nas system.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oprócz wyżej wymienionego sposobu są jeszcze inne możliwości pozyskiwania honoru:

1. Odkrywanie zasobów surowców. Chodzi tutaj o to aby nasi zwiadowcy jako pierwsi dotarli do nieodkrytego zasobu (worek ze znakiem zapytania). Zdobywanie honoru tym sposobem jest ograniczone czerwoną strefą- poza nią odkrycie surowców nie daje honoru choć nadal można je zabrać do wioski.

2. Zdobywanie osiągnięć. Osiągnięcia powyżej poziomu żelaznego dają nam honor.

3. Wyprawianie uczt. Aby zacząć ucztowanie potrzebujemy wykonać badania w dziedzinie ucztowanie (brzmi logiczne, nieprawda?), które odblokowują nam możliwość produkcji m. in dziczyzny, mebli i przypraw czyli wszystkiego co jest potrzebne aby rozpocząć imprezę :) .

4. Bitwy. Nieważne czy są ofensywne, defensywne, przegrane czy wygrane, czynnikiem wpływającym na zdobywanie honoru jest ilość pokonanych jednostek wroga.
Na koniec życzę Czytelnikowi szczęścia w zdobywaniu honoru a co za tym idzie bananków.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Banankowiec2453

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
2

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
3

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
4

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
5

Metin2 Jak zarobić, na pierwsze eq / Jak zacząć grę ? TASMANIA

Poradnik BananowaBestia
6

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
7

Hero Zero Hero Zero, kolejna genialna gra Free to Play !

Recenzja Osa1020
8

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry.

Recenzja lynnSSky
9

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
10

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
Chat