Jak to działa

Stronghold Kingdoms

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Stronghold Kingdoms

Wspominasz grę „Twierdza” z łezką w oku? Marzy Ci się, aby stare dobre czasy wróciły do świata strategii RTS? Lepiej usiądź, bo ich powrót stał się faktem – i jest to powrót w genialnym stylu.

Dbaj o rozwój swojego królestwa, którego centrum dowodzenia stanowi tytułowa twierdza. Podejmuj szybkie i mądre decyzje, aby zdobyć przewagę nad pozostałymi uczestnikami zabawy, bo rozgrywki toczone w czasie rzeczywistym nie wybaczają błędów. Planuj swoje ruchy zawczasu i zostań niekwestionowanym władcą twierdzy!

Sposobów na osiągnięcie dominacji jest kilka, począwszy od toczenia walk z sąsiadami, poprzez podejmowania się prób obalenia tyranów, aż po podbój do tej pory niezniszczalnych fortec i wykradanie surowców przeciwnikom. Niezależnie od tego, jaką ścieżkę wybierzesz, do przetrwania i zapewnienia dobrobytu mieszkańcom Twojego miasta będziesz potrzebować właśnie wyżej wspomnianych surowców, którymi możesz handlować z innymi graczami.

Przyłącz się do jednego z kilku państw Europy i doświadcz życia w epoce średniowiecza, którego społeczeństwo oparte jest na systemie feudalnym. Kompleksowy system dyplomacji zapewni Ci możliwość dołączania do różnych kast politycznych w celu zwiększenia renomy swojego królestwa.

Przejdź przez 22 poziomy i pokonaj drogę od wiejskiego głupka, aż do poważanego zarządcy majątku. Z każdym zdobytym poziomem uzyskasz dostęp do kolejnych opcji i ścieżek rozwijania miasta.

Korzystaj z serii kart, które przyniosą Ci pewne przywileje. Niektóre dostępne są za darmo, a za inne możesz płacić prawdziwą walutą – pamiętaj jednak, że tu nie jesteś zmuszony do uiszczania dodatkowych opłat, bo ten przeglądarkowy RTS oparty jest na systemie free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami.

pełny opis gry
Screeny
Stronghold Kingdoms screenshot1 Stronghold Kingdoms screenshot2 Stronghold Kingdoms screenshot3 Stronghold Kingdoms screenshot4 Stronghold Kingdoms screenshot5 Stronghold Kingdoms screenshot6 Stronghold Kingdoms screenshot7 Stronghold Kingdoms screenshot8 Stronghold Kingdoms screenshot9 Stronghold Kingdoms screenshot10
Video

Stronghold Kingdoms wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 1 GHz
 • 512 MB
 • DirectX: 9.0
 • 500 MB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat