Jak to działa
Przejdź do gry TERA Europe
TERA Europe
5.0 1 685 0
20.07.2017

Olbrzymi świat TERA Europe

Jeśli szukałeś gry, w której można wypełniać qesty, eksplorować mapę i zabijać potworki o różnych potworach w szeroko rozbudowanym trybie walki to TERA Europe spełni wszystkie twoje wymagania. Na początku należy wybrać sobie postać jaką chcemy się posługiwać. Do wybory mamy kilka postaci a z każdej postaci możemy wybrać jakąś klasę. Każda posiada swoją specialność i umiejętności którymi będziemy posługiwać się w walce. Każdą postać można później zmienić - kolor oczu, włosów, ustawić wielkość ust itp. Na początku standardowo przechodzimy samouczka który nam wszystko objaśnia, każdy tryb walki, umiejętności i wprowadza nas to wirtualnego świata potworków. Gra toczy się głównie na pustej mapie, która jest oblężona przez potworki. Gdzie nie gdzie znajdziemy roślinność która jest tylko potrzebna do questa.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Posiadamy wiele opcji ataków a każdy ma przypisany inny klawisz. Od F1 do F10 znajdziemy ataki specialne, możliwość picia miksturek odnawiających życie lub energię do walki. Od klawiszy numerowych 1 - 10 znajdują się ataki właściwe które możemy wykorzystać w walce do pokonania wroga. Każdy charakteryzuje się czymś innym przez co walka nie staje się nudna, tylko można ją urozmaicać. Nie brakuje również BOSS'ów których jest najtrudniej pokonać ze względu na ilość ich życia. W każdym Qest'cie znajdziemy potworka którego należy zlikwidować lub roślinę, którą należy zebrać. Nie trzeba tutaj jak w innych grać szukać specialnych mikstur do odnowienia żywotności - odnawia się ona sama poprzez zabijanie potworków. Poziomy zdobywa się szybko dzięki czemu nie trzeba długo czekać na wykonanie banankowych zadań.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zdobywanie ekwipunku nie jest trudne. Dostajemy coraz to lepsze bronie i zbroje poprzez wykonywanie zadań. Jest tu bardzo dużo rozmaitych potworków, dzięki czemu bardzo przyjemnie wykorzystuje się różne ataki. Świat TERA Europe jest ogromny i poznajemy kolejne jego mapy poprzez wykonywanie zadań. Nie są one trudne, ani skomplikowane. Dzięki temu nie musimy czytać polecać, ponieważ mamy wszystko zaznaczone co i jak mamy zrobić. Jest to duży plus, ponieważ gra jest tylko w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Brakuje tam języka Polskiego. Nasze umiejętności możemy ulepszać wraz z zdobywaniem następnych poziomów. Na początku oczywiście nie mamy wszystkich odblokowanych umiejętności, ale z biegiem czasu odblokujemy je wszystkie a wtedy każdy znajdzie tą, która jest dla niego najlepsza i najlepiej sprawuje się podczas walki.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2014

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
2

MovieStarPlanet MSP Sposoby na szybkie uzbieranie StarCoins w MSP!

Poradnik Niylah
3

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
4

Gothic II - Dzieje Khorinis - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
5

Undertale - recenzja

Recenzja Zbyszko z Bogdańc
6

CSGO Prime (B2P) Czy Counter Strike Global Offensive upada ?

Recenzja OberLeutnant
7

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
8

Aion Co sądzę o grze - AION

Recenzja Soemix
9

Grand Theft Auto V (B2P) Gta Online - Jak zarabiać?

Poradnik KrzychuXD
10

War Thunder Od dwupłatowca do F-16

Poradnik BabciaGD
Chat