Jak to działa

TERA Europe

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis TERA Europe

Tera to darmowa gra MMORPG produkcji koreańskiego studia Bluehole, w której trafisz do fantastycznego świata opowiedzianego historią Federacji Valkyon. W tym przymierzu ras dołączysz do pozostałych graczy i wybierzesz jeden z 6 gatunków bohatera, a później zdecydujesz o profesji, w której w końcu osiągniesz mistrzostwo.

W tym malowniczym i magicznym MMORPG natrafisz na otwarty świat, dynamiczny i nietypowy dla tego gatunku gier system walki, a także połączony system ekonomiczno-polityczny, który kształtują gracze. Twoim głównym zadaniem będzie ochrona Federacji Valkylon przed niebezpieczeństwami czyhającymi na każdym rogu.

Chcesz grać jako człowiek, elf, czy może masz ochotę na odkrycie jakiejś nowej rasy? W Tera czekają na Ciebie demony, olbrzymy, a także niedźwiedzio-podobne stwory. Kiedy już tego dokonasz, staniesz przed wyborem klasy postaci, wśród których znajdziesz między innymi Barbarzyńcę, Łucznika, Kapłana, Pogromcę, Czarodzieja, Wojownika, Lancera oraz Mistyka. Spraw, że Twoja postać – poza obroną królestwa – będzie stale piąć się po szczeblach władzy biorąc udział w intrygach politycznych.

Jeśli chodzi o system walk, to nie spotkasz tu typowego dla innych MMORPG klikania. Zamiast tego, efekty Twoich umiejętności i wyprowadzanych ataków są opracowywane na podstawie Twojego aktualnego położenia wobec wrogów. Znajdziesz tu więc wiele elementów wspólnych zarówno dla MMO jak i gier zręcznościowych.

Oddaj się grze Tera i podziwiaj niezwykle rozwiniętą fabułę (PvE) lub weź udział w efektownych bitwach między graczami (PvP) w niezwykle dokładnej i barwnej oprawie wizualnej – szczególnie warto zwrócić na efekty specjalne towarzyszące aktywacji czarów i umiejętności.

pełny opis gry
Screeny
TERA Europe screenshot1 TERA Europe screenshot2 TERA Europe screenshot3 TERA Europe screenshot4 TERA Europe screenshot5 TERA Europe screenshot6 TERA Europe screenshot7 TERA Europe screenshot8 TERA Europe screenshot9 TERA Europe screenshot10
Video

TERA Europe wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel i5 3570 / AMD FX 6350
 • 2 GB
 • GeForce GTS 450 / Radeon HD 4890 1GB
 • 55 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat