Jak to działa
0.0 0 186 0
26.08.2017

The Evil Within 2 - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
The Evil Within 2 to gra typu horror która pojawi się w tym roku a dokładnie 13 października 2017 roku, więc już nie długo. Pewnie każdy kojarzy tytuł po swojej poprzedniczce, która zrobiła chaos na rynku gier komputerowych.
Porozmawiajmy teraz na temat fabuły:
[ALERT SPOILER]
W grze główny bohaterem staje się ponownie znany nam z wcześniejszej części gry Sebastian Castellanos. Po pierwszej części nasz główny bohater odkrywa że jego córka Lily nie zginęła w domu podczas pożaru. Po pewnym czasie odbywa podróż do pozornie wyglądającego miasteczka znanego jako Union. Utworzono w tym miejscu nową alternatywną rzeczywistość, która wykorzystuje w dziwny sposób jego córkę Lily. Dlaczego? Po co? Może jakaś zemsta? Tego nie wiem.
Niestety jeżeli jego córka jest ,,uwięziona'' w tej alternatywnej rzeczywistości musi opuścić nasz świat realny i udać się na straszą wyprawę do koszmaru skonstruowanego przez firmę Mobius. Teraz coś o mechanice gry:
Pod względem mechaniki rozgrywki upodabnia się ona swojej poprzedniczki czyli strzelanie,uciekanie oraz kombinowanie. Możemy w różny sposób pokonywać naszych wrogów podobnie jak to bywało w poprzedniczce. Pewnie się zastanawiacie jakie bronie będziemy używać? Znam odpowiedź :)
Na możliwie otwartych konfrontacjach możemy strzelać z broni ciężkiej ( karabin maszynowy,kusza,pistolet) lub po cichu eleminować naszych wrogów ( tutaj właśnie przydaje się nasza kusza). Czasami zdarzają się sytuacją jak bywało w poprzedniczce że najlepszym sposobem aby przeżyć jest uciekanie, ponieważ ta gra nie oferuje nam zbyt dużej ilości amunicji, apteczek.
Tych cudownych przedmiotów których boimy się używać, ponieważ jest nam ich szkoda na jakiegoś wroga , jest ich jak na lekarstwo. Po kilka sztuk amunicji i lekarstw na nie duży skrawek mapy. Nowością w grze jest używany przez głównego bohatera komunikator dzięki któremu może komunikować się z swoją przyjaciółką która przebywa w świecie rzeczywistym. Często właśnie ona ( nazywa się Julia Kidman) ratuje nas różnymi podpowiedziami i wskazówkami jak mamy przeżyć w tym koszmarze.
Podsumowując, gra posiada bardzo dobrą ocenę już po obejrzeniu kilku zwiastunów, grafika jest bardzo dobra jak na horror ( w końcu musimy wczuć się w klimat gry:) ) A jeżeli chodzi o moją opinię, gra według mnie jest świetna i zasługuje na uwagę. Nie musimy długo czekać na grę ponieważ premiera jest już za nie długo:) Pozdrawiam
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
3

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

CSGO (B2P) Jak zrobić aby mieć 60 fps na słabym komputerze?

Poradnik Haxownik123
6

Persona 4 - Zwyczajne życie licealisty... Pomijając walkę z potworami.

Recenzja Macnut
7

Minecraft Komendy Minecraft Plugins

Tutorial Rafal2762
8

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
9

CSGO (B2P) WLASNE USTAWIENIA CELOWNIKA ORAZ VIEWMODELU W CSGO!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
10

Star Stable O co tutaj chodzi???

Poradnik HorseQ
Discord