Jak to działa
Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P)
5.0 1 1186 0
13.12.2017

Taktyczna strzelanka od Ubisoftu

Początkowo gra spisywana na straty, dziś jeden z najlepszych taktycznych shooterów od lat z ponad 25 milionami graczy. W grze wcielamy się w antyterrorystów lub terrorystów. Rozgrywka oparta jest na modelu 5 vs 5, do wyboru mamy wiele jednostek specjalnych takich jak np. polski oddział GROM czy amerykański Navy SEALS. Gra posiada trzy tryby takie jak Hostage Rescue, Secure Area i Bomb. W pierwszym z nich celem drużyny atakującej jest odbicie zakładnika, natomiast broniącej niedopuszczenie do jego utraty. W Secure Area atakujący muszą przejąć wyznaczony cel wchodząc na jego obszar, drużyna przeciwna nie może dopuścić do pełnego przejęcia punktu. W ostatnim trybie Bomb celem jest atakujących jest podłożenie defusera, który ma na celu rozbrojenie jednej z dwóch bomb znajdujących się na mapie, oczywiście i tu zadaniem broniących jest niedopuszczenie przeciwników do rozbrojenia bomby. W każdym trybie na początku rundy obie drużyny mają 30 sekund na wybranie operatora, następnie w przeciągu 45 sekund drużyna atakująca za pomocą drona wyposażonego w kamerę musi znaleźć punkt albo będą musieli szukać go podczas rozgrywki, natomiast obrońcy w tym czasie wzmacniają ściany, rozstawiają przeszkody, rozmieszczają różnego rodzaju pułapki. Gdy czas minie zaczyna się atak na cel, trwa on 4 minuty. Dodatkowym utrudnieniem dla drużyny atakującej są kamery, które może obsługiwać drużyna przeciwna do uzyskania informacji o pozycji wroga.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tom Clancy's Rainbow Six Siege jest silnie nastawiony jest na współpracę między graczami. Nawet śmierć jednego z współtowarzyszy może zaważyć na losie całej rundy dlatego ważne jest aby przemyśleć jak i z której strony chcemy zaatakować, to samo dotyczy obrony, w której dobre rozstawienie graczy może być kluczowe. Podczas rozgrywki gra testuje twoje umiejętności operowania w napiętych sytuacjach i wykorzystuje strach aby zwolnić tępo rozgrywki przez co musisz przemyśleć każdy swój ruch ponieważ przeciwnik może kryć się tuż za rogiem. Bycie w pełnej gotowości jest tu kluczowe, dzięki świetnej oprawie audio która daje poczucie realizmu musimy nieustannie wsłuchiwać się w to co się dzieje dookoła nas. Możliwość destrukcji otoczenia umożliwia nam tworzenie alternatywnych ścieżek umożliwiając zajście i zaskoczenie nieświadomego oponenta. Czasami głośny dźwięk lub eksplozja powoduje chaos, spłoszeni gracze szukają w popłochu schronienia, pociski przecinają powietrze w pogoni za uciekającymi przeciwnikami. Posiadanie jednego życia powoduje dodatkowy zastrzyk adrenaliny, więc zastanów się pięć razy zanim wparujesz do pomieszczenia pełnego wrogów i osłabisz swoja drużynę zmniejszając jej szansę na wygraną.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W grze znajdziemy system modyfikacji operatorów. Umożliwia on nam zmianę wyglądu danej postaci oraz montowanie różnych dodatków do broni takich jak celownik, uchwyt, laser, lufę lub ich kolorowania. Wszystko jednak wymaga kredytów które otrzymujemy na koniec każdego meczu, ilość zależy od wyniku końcowego meczu, czyli czy wygraliśmy i ile punktów otrzymaliśmy. Punkty dodawane są do naszego poziomu konta. Dzięki poziomom możemy podczas rozgrywki zobaczyć czy osoba grająca z nami to doświadczony gracz czy początkujący i ewentualnie wytłumaczyć mu podstawy (czego nie wzmacniać, gdzie się ustawić). Kredyty zdobyte w rozgrywce możemy również wymienić na paczki, które po otwarciu dają nam losową zawartość np. skin do broni, element ubioru postaci albo zawieszkę.Gra posiada również rozgrywki rankingowe, w których możemy przetestować zdobyte przez nas doświadczenie i walczyć z graczami z podobnym poziomem dążąc do osiągnięcia najwyższej rangi.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Dmitir

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Spider man znowu w akcji. Recenzujemy Marvel Spiderman

Recenzja adrianos253
2

Star Stable O co tutaj chodzi???

Poradnik HorseQ
3

Jak szybko zdobyć poziom na Steam?

Poradnik JestemKacper
4

CSGO Prime (B2P) EnVyUs - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

CSGO Prime (B2P) Flipsid3 Tactics - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
6

World of Warships Recenzja niemieckich pancerników wows

Recenzja Rozwalacz_328
7

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
8

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
9

MovieStarPlanet MSP MSP - Omówienie i nie tylko

Recenzja lasencjaa
10

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
Chat