Jak to działa
4.5 2 928 0
16.07.2019

Top 4 Polskie gry w które warto zagrać

Witam z tej strony Bernik, a teraz przedstawiam wam Top 4 Polskie gry w które warto zagrać, zaczynamy.


1. Age of civilization 2 - Jest to turowa gra strategiczna która polega na zarządzaniu swoim państwem a jej celem jest podbicie reszty świata. Mamy do wyboru parę scenariuszy w których możemy zagrać państwami z różnych czasów np. 2 wojna światowa, Wojny Napoleońskie, Współczesny świat itp. lub możemy zagrać w scenariusz opowiadający o konkretnej wojnie. AoC2 nie jest skomplikowaną grą (co nie oznacza że ma mało opcji), społeczność na forum gry cały czas zamieszcza nowe scenariusze (możemy zrobić własny scenariusz, dzięki narzędziom zawartym wraz z grą). Jest też opcja grania z paroma graczami na jednym ekranie co turę. Osobiście grałem w AoC2 więc mogę polecić tą grę każdemu, nawet tym którzy nigdy nie mieli styczności z grami strategicznymi.


Informacje:

Wymagania - bardzo małe

Rok produkcji - 2018 r.

Autor - Łukasz Jakowski

Cena - 14,99 zł (na Steam)


2. Two Worlds - jest to gra RPG osadzona w krainie Antaloor. W grze wcielimy się w najemnika, którego siostra o imieniu Kira została porwana przez dziwnych ludzi w kapturach. Aby ją uwolnić, musimy znaleźć 5 części tajemniczego artefaktu, rozrzuconego po Antaloorze. Tym artefaktem jest klucz do tajemniczego grobowca Aziraala – boga orków. Gra ma dodatek Tainted Blood który jest zawarty wraz z Epic Edition.


Informacje:

Wymagania - Średnie

Rok produkcji - 2007 r.

Autorzy - Reality Pump Studios

Cena - 35,99 zł (na Steam)3. Kangurek Kao: Runda 2 - Pewnie znana wielu osobom gra platformowa 3D w której wcielamy się w tytułowego Kangurka Kao. W grze mamy 25 poziomów umiejscowionych w 5 unikatowych, kolorowych światach. Naszym zadaniem będzie uwolnienie naszych zwierzęcych przyjaciół z rąk złego Myśliwego. Przez fanów ta część jest uważana za najlepszą część serii.


Informacje:

Wymagania - Małe

Rok produkcji - 2003 r.

Autorzy - Tate Multimedia

Cena - 7,19 zł (Teraz na Steam!)

4. Earth 2150: Ucieczka z błękitnej planety - Jest to gra strategiczna z gatunku RTS. W roku 2150 ludzkość zostaje zmuszona do opuszczenia swojej planety (Ziemi), powodem tego jest kolejna wielka wojna (z poprzedniej części Earth 2140) pomiędzy Dynastją Euroazjatycką a Zjednoczonymi Cywilizowanymi państwami, która doprowadziła do zmiany orbity Ziemi tak że niebieska planeta zaczęła zbliżać się do Słońca. Potęgi postanowiły że wybudują statki które mogły by przenieść swoich ludzi na inną planetę, w między czasie zaczyna brakować surowców do budowy statków co do prowadza do wojny pomiędzy dwoma a potem trzema frakcjami! Gra jest mocno rozbudowana co może stanowić kłopot dla nowych graczy, ale da się to wszystko ogarnąć jak się trochę pogra. Do gry zostały wydane dwa dodatki The Moon Project i Lost Souls które są zawarte w Earth 2150 Trilogy. A i jeszcze mała uwaga, na steam pisze że nie ma pełnego Polskiego dźwięku, a Polski dubbing jest więc nie musice się martwić.Informacje:

Wymagania - Małe

Rok produkcji - 2000 r.

Autorzy - Reality Pump Studios

Cena - 25,49 zł (na Steam)


Mam nadzieję że dzięki mnie znaleźliście nową grę lub powróciliście do starych tytułów.

4.5 (głosów: 2)
Art napisany przez Bernik

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
2

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
3

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
4

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
7

CSGO Prime (B2P) Dreamhack Valencia 2017 Europe Qual - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
8

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
9

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
10

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - bramkarze.

Poradnik lynnSSky
Chat