Jak to działa
Przejdź do gry World of Warships
World of Warships
5.0 1 420 0
02.11.2017

Eventy w Listopadzie

Kapitanowie!
Wasze okręty potrzebne są na morzu. W dniach 2-9.11 w World of Warships czeka Was seria misji Papier-Nożyce-Kamień. Jeśli posiadacie już statek IV tieru możecie w przyjemny sposób zarobić kilka sprzętów eksploatacyjnych premium. Jak je zdobyć? Wystarczy posiadać odblokowane misje bojowe i wyzwania (12 poziom postaci) i grać jak najwięcej gier losowych skupiając swój ogień odpowiednio na krążownikach (75 000 uszkodzeń), pancernikach (150 000), niszczycielach (35 000). To jeszcze nie wszystko! Jeśli wykonacie wszystkie trzy zadania odblokujecie ostatnie, za które otrzymacie 10 kamuflaży zapewniających +100% PD i +250% PD Dowódcy. Dobra okazja do nabicia nowych statków, prawda? Nie czekajcie na weekend. Wtedy też będzie dużo się działo, a nagrody z Misja ze sprzętem! będą nieocenione.
Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj
Kamuflaże dające większą ilość PD warto wykorzystać nabijając nowe tiery niemieckich niszczycieli. W dniach 3-6.11 czeka nas wspaniała promocja pozwalająca kupić niszczyciele II-V tieru z 50% zniżki, VI–VII tieru z 30% zniżki oraz VIII–X tieru z 15% zniżki. Warto już teraz nabijać wolne punkty doświadczenia, ale nie martwcie się. Wargaming w czasie promocji oferuje nam powtarzalną misję, za którą na nasze konta trafi dodatkowe 200% wolnego pd więcej. Wystarczy jedynie zniszczyć 1 wrogi okręt i odnieść triumf. Proste, co nie? Jeśli jesteś miłośnikiem torped i niszczyciele sprawiają Ci taką frajdę, że chcesz więcej i więcej mam coś dla Ciebie. W zadaniu Taniec ognia i wody zadając 35 000 obrażeń torpedami (musisz też wygrać) otrzymasz dwa kamuflaże Nieprzerwany ogień. Pamiętaj, że możesz je zdobyć dwa razy dziennie!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 960 Graj
Najbardziej interesująco wygląda event Bitwa o Guadalcanal. W dniach 9-16.11 w ramach zadań w World of Warships możesz otrzymać nawet 12 500 wolnego pd oraz miejsce w porcie. Będą też flagi, które urozmaicą twoje wojenne dokonania. Jeśli martwisz się, że twój dowódca ma niski poziom i ciąglę nie jest przeszkolony (jak ten na grafice nad tekstem XD) znajdź czas pomiędzy 16 a 23 listopada. Za każde 25 wstęg (liczy się każde trafienie, podpalenie, zdobyty punkt, cytadela itd.) w bitwie na PvE otrzymasz bonus 25% do pd dowódcy. Jeśli myślisz, że to już wszystko jesteś w błędzie. Pod koniec listopada czekają na nas promocje na japońskie krążowniki oraz amerykańskie pancerniki (odpowiednio 50/30/15% zniżki zależne od tieru). Warto już teraz ciułać cenne PD oraz zbierać dublony. Zapowiada się pracochłonny miesiąc :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Feresh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
5

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
6

Minecraft Uprawa drzew w minecrafcie. Poradnik jakiego nie było!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
7

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
8

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
9

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
10

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
Discord