Jak to działa
Przejdź do gry Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans
0.0 0 276 0
04.02.2018

Rozbudowana strategia w przeglądarce? Poznajcie Vikings: War of Clans

W sieci możemy znaleźć mnóstwo strategicznych gier przeglądarkowych, których rozgrywka opiera się na rozbudowie swojej osady i rywalizacji lub współpracy z innymi graczami. W Polsce swego czasu dużą popularność zyskała gra Plemiona. Vikings: War of Clans wyróżnia się jednak na tle innych produkcji tego typu, a to za sprawą złożoności i rozbudowanego systemu zarządzania wioską.

Od razu zaznaczam, iż w grze nie istnieje możliwość wyboru języka polskiego, więc osoby słabo znające język angielski będą musiały spędzić więcej czasu na nauce mechaniki gry. Nie będzie to jednak wielkie utrudnienie, gdyż zarządzanie jest intuicyjne, w dodatku pomoże nam przejrzysty tutorial.

Produkcją z pewnością zainteresują się miłośnicy mitologii nordyckiej, gdyż realia wikingów zostały oddane w tej grze wzorowo. Czuć ten mroźny i surowy klimat.
Grając w tę grę możesz zdobyć 220 Graj
Oprócz konieczności zadbania o surowce, będziemy musieli rozwijać naszego bohatera, badać nowe technologie, wytwarzać artefakty czy szukać rzadkich minerałów. Do przetrwania konieczna jest silna armia a do wyboru mamy aż 36 różnych jednostek podzielonych na 6 rodzajów: piechota, kawaleria, strzelcy, zabójcy, zwiadowcy i machiny oblężnicze. Każda z jednostek ma swoje mocne strony i słabości, więc atakując innego gracza musimy zastanowić się jakich żołnierzy wysłać do ataku.

Oprócz innych graczy na mapie świata możemy znaleźć farmy, kopalnie i tartaki, które możemy atakować i pozyskiwać z nich surowce. Są także bossowie, z którymi walczyć może jedynie nasz bohater.

Jednak gra nie polega tylko na walce. Duże znaczenie ma także współpraca z sojusznikami, którzy skupieni są w klanach, do których możemy dołączyć lub stworzyć sami. Możemy pomagać swoich towarzyszom na wiele sposobów: skracając czas budowy, wysyłając surowce, pomagając militarnie itd. Za pomoc członkom klanu otrzymujemy specjalne punkty, które możemy wymienić na ułatwienia do gry. Sam mam bardzo dobre doświadczenia na tym polu. Nie musiałem się nawet starać by dołączyć do klanu, jego założyciel sam do mnie napisał, a inni członkowie okazali się bardzo pomocni i od czasu do czasu wysyłali surowce. Pomocy militarnej nie potrzebowałem, bo mam dość potężną armię :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Należy jeszcze wspomnieć o walucie premium, która obowiązuje w Vikings: War of Clans. Są to po prostu złote monety. Jak wspominałem na początku, w grze mamy mnóstwo możliwości i podobnie możemy wydać nasze złoto na wiele sposobów, by ułatwić sobie rozgrywkę. Przyspieszenie budowy czy badań, powiększenie siły naszych jednostek, zakup artefaktów, relokacja osady czy czasowa tarcza ochraniająca miasto przed atakami - to tylko niektóre z rzeczy na jakie możemy wydać naszą walutę premium. Czy zatem biorąc pod uwagę mnogość korzyści z płatnej waluty Vikings: War of Clans to gra Pay 2 Win? Z pewnością by nią była gdyby nie fakt, że podczas rozgrywki będziemy mieli możliwość zdobycia wielu złotych monet bez wydawania złotówki - wystarczy codzienna aktywność i wykonywanie powierzonych nam celów.

Vikings: War of Clans to tytuł, którym warto się zainteresować. Osoby poszukujące rozbudowanej strategii oraz fani nordyckich klimatów z pewnością polubią tę grę.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Pawel091

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

World of Warships war of warships czyli bitwa statków

Recenzja impuls54
8

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
9

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
10

CSGO (B2P) Natus Vincere - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
Discord