Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 2 116 0
24.09.2022

war thunder - moja opinia

Moim zdaniem najlepsza gra o czołgach i samolotach świetne grafiki ,ogromne mapy, różne tryby gry, i sporo modeli a najlepsze jest to, że jest za darmo! Są tu dwie waluty jedna- złote orły, druga- srebrne lwy. Srebrne można zdobyć w bitwie za zniszczone jednostki, rozwalone bazy i przejęte strefy lub można dostać je z darmowej codziennej skrzynki, zaś złote można tylko kupić za prawdziwe pieniądze. Istnieją też mnożniki srebrnych lwów i PD przykład: odpalasz 150% mnożnik i dostajesz 150% więcej PD i srebrnych lwów z danej bitwy, mnożniki mogą zostać na siebie nałożone: 150% + 100% = 250% z jednej bitwy.

Sterowanie i celowanie w tej grze nie jest takie proste szczególnie w trybie realistycznym np. w bitwach powietrznych nie ma kółka pokazującego gdzie leci wrogi samolot. Czasami to nie wina twojego celowania tylko typ pancerza przeciwnika są różne typy pancerza i poszycia które można zbadać i kupić za zdobyte PD w bitwie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1600 Graj

Sterowanie i celowanie w tej grze nie jest takie proste szczególnie w trybie realistycznym np. w bitwach powietrznych nie ma kółka pokazującego gdzie leci wrogi samolot. Czasami to nie wina twojego celowania tylko typ pancerza przeciwnika są różne typy pancerza i poszycia które można zbadać i kupić za zdobyte PD w bitwie. Za PD można zdobyć także nowe pojazdy I, II, III, IV era i tak dalej. Klikasz na samolot, badaj i co każdą bitwę dostajesz PD, pamiętaj im lepiej będziesz grał i im więcej rozwalisz jednostek tym więcej PD dostaniesz. Gdy już zbadasz do końca dany pojazd będziesz musiał go kupić (cena zależy od ery w, której pojazd się znajduje). Przed bitwą możesz też aktywować rozkaz przykład: cele naziemne: zniszcz 10 jednostek naziemnych. Za wykonanie danego rozkazu dostaniesz wyznaczoną kwotę załóżmy 10.000 srebrnych lwów. Pamiętaj, gdy rozkaz nie zostanie wykonany do końca bitwy nie będziesz mógł użyć go ponownie. Rozkazy możesz dostać z codziennej skrzynki lub skrzynki po bitewnej.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1950 Graj

Każda bitwa ma swój cel, kilka przykładów: przejmowanie stref (bitwy pancerne): musicie ze swoją drużyną zająć większość stref od strefy A do strefy C gdy wrogi pasek na górnej części ekranu dobiegnie do końca, to znaczy że wygraliście, nie pozwól wrogowi zająć wszystkich stref! Cele naziemne (bitwy powietrzne) na mapie jest około 70 celów naziemnych które ty i twoja drużyna musicie zniszczyć wszystkie zanim zrobi to wroga drużyna. Czasami pojawia się też misja z niszczeniem baz wroga, za każdym razem gdy czyjaś baza zostaje zniszczona dana drużyna traci część punktów zwycięstwa (pasek u góry ekranu). Gdy widać ,że jeden kolega z drużyny leci ciężkim bombowcem najlepiej jest go osłaniać i bronić przed innymi samolotami zanim doleci pod bazę wroga i zżuci na nią bombę lub odpali rakietę. Za bitwy realistyczne dostaje się najwięcej PD i srebrnych lwów, za bitwy symulacyjne mniej, a za bitwy zręcznościowe najmniej. W tej grze można wytestować lepsze pojazdy z wyższej ery w jeździe testowym można dobrać amunicje, rakiety i bomby pod swój wybór i jeździć po wolnej przestrzeni bez martwienia się że za chwilę zestrzeli cię wrogi pojazd.

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez quick1231

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
2

League of Legends Poradnik Jak Grać Yasuo

Poradnik Rogaczovv
3

Football Team Zostań piłkarzem w Football Team

Recenzja Mamitika
4

Roblox Roblox Top 6 fajnych gier

Recenzja Rixiasty
5

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
6

Jak zrobić piston??

Recenzja Kubsoon243
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsze bronie w grze Counter-Strike: Global Offensive (według mnie)

Recenzja Janusz1234567890
8

Howrse Howrse - gra idealna dla koniarzy?!

Recenzja Arines
9

Town Of Salem - Przedstawienie, oraz główne założenia.

Recenzja bartey
10

League of Legends Najlepsza gra MOBA???

Recenzja ipotrek
Chat