Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
5.0 1 1341 0
03.04.2018

Warface, czyli Pay To Win! cz.3

Witam. W dzisiejszym już poradniku, a nie już recenzji chciałbym wam przedstawić w jaki sposób stawić czoła przeciwnikowi ze złotą bronią oraz jak wyjść z tego cało! Pamiętajmy jednak że nie jest to takie proste, gdyż nasza broń zadaje mniejsze, ale odczuwalne obrażania, a nasze uzbrojenie nie jest najlepsze. Każda z czterech klas charakteryzuje się czymś innym, wyjątkowym dlatego własnie ten poradnik będzie dla każdej z klas. A więc zaczynajmy!
Zacznijmy od snajpera. Nie trzeba tutaj dużo się rozpisywać. Snajper strzela z dużych odległości i z ukrycia. Strzały wroga go nie dosięgnąć, a jeśli nawet to nie zginiemy od razu. Istnieje również olbrzymie prawdopodobieństwo, że wróg pierwszy zostanie przez nas zestrzelony. Nawet podstawowa snajperka załatwi każdego za pierwszym strzałem, bez wyjątku jaką posiada kamizelkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następną klasą jest strzelec. Klasa według mnie najbardziej narażona na zgon przez każdą inną klasę, jednak niezbędna do misji PvE. Broń strzelca ma dużą rozrzutność i charakteryzuje się małą szybkostrzelnością. Wróg ginie niezależnie od broni po 4 strzałach. Czasu jest za mało żeby w starciu zabić kogoś kto ma pełne życie. Przykładowo - w starciu inżynier vs strzelec wygra inżynier. Ich broń jest bardziej różnorodna, a przede wszystkim ma charakteryzuje się olbrzymią szybkostrzelnością. Asem w rękawie strzelca jest to, że jest w stanie strzelić z granatnika i nawet wtedy złota broń nie zdąży zadać nam obrażeń.
Klasą która się wyróżnia jest medyk oraz inżynier.
U inżyniera broń podstawowa jest bardzo dobra, ale złota jest najlepsza, podobnie jak u medyka.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Złote bronie inżyniera mają największą szybkostrzelność i magazynek, co za tym idzie w starciu są prawie niezwyciężone. Ilość obrażeń jest zmniejszona, ale nie wyrównuje się to w przypadku jak w broni dla zwykłego użytkownika. Czoła tej klasie jest w stanie stawić medyk (oczywiście na krótki dystans, gdyż zabija za pierwszym strzałem, jak i snajper - na długi dystans)
Złote bronie charakteryzują się szybkostrzelnością oraz precyzyjniejszym trafianiem na odległość. Należy pamiętać, że w starciu na krótki dystans złota broń nic nie wskóra ze zwykłą. Wygra ten, kto pierwszy pociągnie na spust i oczywiście nie spudłuje. Trudniej jednak jest walczyć bronią medyka na średniejszy dystans. Wybierając tą klasę musimy jak najbliżej podejść wroga i od razu go zlikwidować. Sprzyjają temu mamy deadmatch, gdyż są bardzo małe i medyk jest wtedy najniebezpieczniejszy dla przeciwników.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
2

Rail Nation Recenzja gry Rail Nation

Recenzja erokity56
3

Royal Quest Swietne Hack'n'Slash/MMORPG

Recenzja Questionmark.
4

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
5

XCOM: Enemy Unknown – czyli gra o tym jak poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi.

Recenzja Banankowiec2453
6

Roblox Home Tycoon Co to ? i na czym polega ?

Poradnik Mimimen
7

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
8

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
9

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
10

Diablo III (B2P) Piekło + Zło = dobra fabuła

Recenzja xrey69
Chat