Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
5.0 1 491 0
03.04.2018

Warface, czyli Pay To Win! cz.3

Witam. W dzisiejszym już poradniku, a nie już recenzji chciałbym wam przedstawić w jaki sposób stawić czoła przeciwnikowi ze złotą bronią oraz jak wyjść z tego cało! Pamiętajmy jednak że nie jest to takie proste, gdyż nasza broń zadaje mniejsze, ale odczuwalne obrażania, a nasze uzbrojenie nie jest najlepsze. Każda z czterech klas charakteryzuje się czymś innym, wyjątkowym dlatego własnie ten poradnik będzie dla każdej z klas. A więc zaczynajmy!
Zacznijmy od snajpera. Nie trzeba tutaj dużo się rozpisywać. Snajper strzela z dużych odległości i z ukrycia. Strzały wroga go nie dosięgnąć, a jeśli nawet to nie zginiemy od razu. Istnieje również olbrzymie prawdopodobieństwo, że wróg pierwszy zostanie przez nas zestrzelony. Nawet podstawowa snajperka załatwi każdego za pierwszym strzałem, bez wyjątku jaką posiada kamizelkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następną klasą jest strzelec. Klasa według mnie najbardziej narażona na zgon przez każdą inną klasę, jednak niezbędna do misji PvE. Broń strzelca ma dużą rozrzutność i charakteryzuje się małą szybkostrzelnością. Wróg ginie niezależnie od broni po 4 strzałach. Czasu jest za mało żeby w starciu zabić kogoś kto ma pełne życie. Przykładowo - w starciu inżynier vs strzelec wygra inżynier. Ich broń jest bardziej różnorodna, a przede wszystkim ma charakteryzuje się olbrzymią szybkostrzelnością. Asem w rękawie strzelca jest to, że jest w stanie strzelić z granatnika i nawet wtedy złota broń nie zdąży zadać nam obrażeń.
Klasą która się wyróżnia jest medyk oraz inżynier.
U inżyniera broń podstawowa jest bardzo dobra, ale złota jest najlepsza, podobnie jak u medyka.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Złote bronie inżyniera mają największą szybkostrzelność i magazynek, co za tym idzie w starciu są prawie niezwyciężone. Ilość obrażeń jest zmniejszona, ale nie wyrównuje się to w przypadku jak w broni dla zwykłego użytkownika. Czoła tej klasie jest w stanie stawić medyk (oczywiście na krótki dystans, gdyż zabija za pierwszym strzałem, jak i snajper - na długi dystans)
Złote bronie charakteryzują się szybkostrzelnością oraz precyzyjniejszym trafianiem na odległość. Należy pamiętać, że w starciu na krótki dystans złota broń nic nie wskóra ze zwykłą. Wygra ten, kto pierwszy pociągnie na spust i oczywiście nie spudłuje. Trudniej jednak jest walczyć bronią medyka na średniejszy dystans. Wybierając tą klasę musimy jak najbliżej podejść wroga i od razu go zlikwidować. Sprzyjają temu mamy deadmatch, gdyż są bardzo małe i medyk jest wtedy najniebezpieczniejszy dla przeciwników.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
4

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
5

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
6

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
7

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
8

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
9

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
10

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
Chat