Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
0.0 0 195 0
03.04.2018

Warface, czyli Pay To Win! cz.3

Witam. W dzisiejszym już poradniku, a nie już recenzji chciałbym wam przedstawić w jaki sposób stawić czoła przeciwnikowi ze złotą bronią oraz jak wyjść z tego cało! Pamiętajmy jednak że nie jest to takie proste, gdyż nasza broń zadaje mniejsze, ale odczuwalne obrażania, a nasze uzbrojenie nie jest najlepsze. Każda z czterech klas charakteryzuje się czymś innym, wyjątkowym dlatego własnie ten poradnik będzie dla każdej z klas. A więc zaczynajmy!
Zacznijmy od snajpera. Nie trzeba tutaj dużo się rozpisywać. Snajper strzela z dużych odległości i z ukrycia. Strzały wroga go nie dosięgnąć, a jeśli nawet to nie zginiemy od razu. Istnieje również olbrzymie prawdopodobieństwo, że wróg pierwszy zostanie przez nas zestrzelony. Nawet podstawowa snajperka załatwi każdego za pierwszym strzałem, bez wyjątku jaką posiada kamizelkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następną klasą jest strzelec. Klasa według mnie najbardziej narażona na zgon przez każdą inną klasę, jednak niezbędna do misji PvE. Broń strzelca ma dużą rozrzutność i charakteryzuje się małą szybkostrzelnością. Wróg ginie niezależnie od broni po 4 strzałach. Czasu jest za mało żeby w starciu zabić kogoś kto ma pełne życie. Przykładowo - w starciu inżynier vs strzelec wygra inżynier. Ich broń jest bardziej różnorodna, a przede wszystkim ma charakteryzuje się olbrzymią szybkostrzelnością. Asem w rękawie strzelca jest to, że jest w stanie strzelić z granatnika i nawet wtedy złota broń nie zdąży zadać nam obrażeń.
Klasą która się wyróżnia jest medyk oraz inżynier.
U inżyniera broń podstawowa jest bardzo dobra, ale złota jest najlepsza, podobnie jak u medyka.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Złote bronie inżyniera mają największą szybkostrzelność i magazynek, co za tym idzie w starciu są prawie niezwyciężone. Ilość obrażeń jest zmniejszona, ale nie wyrównuje się to w przypadku jak w broni dla zwykłego użytkownika. Czoła tej klasie jest w stanie stawić medyk (oczywiście na krótki dystans, gdyż zabija za pierwszym strzałem, jak i snajper - na długi dystans)
Złote bronie charakteryzują się szybkostrzelnością oraz precyzyjniejszym trafianiem na odległość. Należy pamiętać, że w starciu na krótki dystans złota broń nic nie wskóra ze zwykłą. Wygra ten, kto pierwszy pociągnie na spust i oczywiście nie spudłuje. Trudniej jednak jest walczyć bronią medyka na średniejszy dystans. Wybierając tą klasę musimy jak najbliżej podejść wroga i od razu go zlikwidować. Sprzyjają temu mamy deadmatch, gdyż są bardzo małe i medyk jest wtedy najniebezpieczniejszy dla przeciwników.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
8

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
9

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - zabawna gra.

Recenzja Marelonto.TV
10

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
Discord