Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
1.0 2 4224 0
12.11.2017

E75 najlepszy IX tier w grze?

Jak w tytule mowa będzie o czołgu ciężkim z niemieckiego drzewka technologicznego czyli E75. Czołg ten wydaje się być czołgiem niemal idealnym. Może najpierw plusy tego czołgu, na pewno można do nich zaliczyć świetny pancerz, który potrafi na prawdę dużo wytrzymać, drugą zaletą tego pojazdu jest nie wątpliwie działo, które daje wysoki DPM (damage per minute).
Teraz minusy pojazdu, do tego można zaliczyć mobilność, czołg niestety nie porusza się z dużą prędkością co umożliwia trochę możliwości w polu bitwy, kolejnym minusem jest umiejscowienie silnika z przodu pojazdu, dolna płyta, bardzo często, gdy tam oberwiemy, to pada silnik, jest to bardzo uciążliwe, ponieważ już bez uszkodzonego silnika jesteśmy wolni. To co sprawia że E75 jest tak dobrym czołgiem? Odpowiedź nie jest prosta ponieważ linia do samego czołgu to linia która nie należy do najprzyjemniejszych.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Cóż może najpierw na szybko omówię linię jaka jest do E75. Otóż na 5 tierze mamy VK 30 01 H, która nie jest najgorsza, ale ponieważ jest to czołg ciężki to powinien mieć pancerz, a tak niestety nie jest, 6 tier to VK 36 01 H, czołg już znacząco lepszy niż poprzednik, choć przy topowym dziale, krótkiej 8,8cm, nie domaga penetracja na zwykłym pocisku, 7 tier to legenda nie tylko Wot'a ale i całej historii militaryzacji czyli Tiger I, czołg według mnie świetny, choć posiada kilka wad, między innymi kompletny brak pancerza, ale za to mamy działo z wysoką szybkostrzelnością i świetną penetracją, 8 tier to też pewnie większości znany Tiger II, maszyna dobra ale bez szału, pancerz bardzo przeciętny, działo dobre i słaba mobilność, no i potem właśnie mamy IX tierowego potwora czyli E75, niektórzy mówią że IX tier jest lepszy niż X czyli E100, ale co do tego to są podzielone zdania.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
A więc przejdźmy do szczegółowego opisu zalet tego czołgu. Działo posiada duży damage na strzał bo średnio aż 490, tak jak w IS-7, i muszę przyznać że bardzo często pojazd strzela powyżej średniej, celność tej armaty nie powala ale nie ma tragedii 0.35 na 100m to jest przeciętny wynik, ale z dobrą załogą ten czołg jest nawet celny, choć osobiście nie polecam grać jako snajper tym czołgiem, depresja armaty wynosi 8 stopni co jest na prawdę dobrym wynikiem i pozwala strzelać zza wzniesień, przeładowanie trwa dość długo bo średnio 15s, można zaliczyć to do minusów pojazdu, ale przy takim damage na strzał to nie ma co się dziwić że tak długo ładujemy. Teraz czas na pancerz, czołg ten posiada fenomenalny pancerz, kadłuba i dobry wieży, na kadłubie mamy bardzo ostre kąty co sprawia że górnej płyty nie przebijemy żadnym czołgiem, dolna płyta po lekkim skątowaniu, jak na zdjęciu wyżej, sprawia że ta płyta ma około 300mm pancerza i pozwala skutecznie odbijać zwykłe pociski przeciwników, wieża ma dobry pancerz, a tylko dlatego że wokół jarzma działa mamy 252mm pancerza i czasami idzie się tam przebić zwykłym pociskiem, no i oczywiście właz dowódcy, tam jest w stanie się przebić nawet 7 tier, ale pocieszenie jest takie że ten właz nie ma dużych rozmiarów. Nie wspomniałem wcześniej ale E75 ma bardzo dużo HP jak na IX tier, aż 1920, pozwala to przetrwać dłużej na polu walki, co czyni ten czołg bardzo ciężkim do zdjęcia, boczne części kadłuba mają po 150mm ale po skątowaniu ta wartość rośnie nawet do 400mm i ostatnim plusem jaki przyszedł mi do głowy do bardzo dobry skręt czołgu, jak na taką masę i wielkość, E75 obraca się błyskawicznie.
1.0 (głosów: 2)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Poradnik Jak Grać Yone

Poradnik Rogaczovv
2

League of Legends Jak wygrywać gry w niskich dywizjach? (adc, ale nie tylko).

Poradnik KaErEle
3

War Thunder Czy opłaca się w to grać?

Recenzja CaRtOnIx
4

League of Legends Czym jest League of Legends I jak zacząć grać.

Poradnik LubiePlacki :)
5

League of Legends Aphelios - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

CSGO Prime (B2P) Jak utrzymać się na swojej randze i piąć się wyżej? (sposoby)

Poradnik ladwan5
7

Wciągająca gra akcji na dużym ekranie czyli recenzja Uncharted Drakes Fortune

Recenzja adrianos253
8

Fortnite Moja opinia o grze zwanej Fortnite

Recenzja Baldi191
9

Pokemon GO! Złap je wszystkie!

Recenzja _SkyLone
10

Roblox Bloxburg - budowanie

Tutorial bananamother
Chat