Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 151 0
14.06.2018

Sposoby na zwycięstwo/porady

Witam! W dzisiejszym poradniku chciała bym przedstawić wam kilka pomocnych rzeczy do gry World of Thanks, aby szala zwycięstwa przechyliła się na waszą stronę. Oto kilka przydatnych rzeczy:
1. Czołg - rzecz oczywista, jednak wiele graczy dysponuje czołgami, którymi gra im się "niewygodnie". Pamiętaj, na początku graj każdym czołgiem aż będziesz miał pewność którym gra ci się najlepiej - mały, średnim, wielkim, artylerią? Najlepiej wybrać odpowiedni czołg już w IV tierze.
2. Kamuflaż - tym cechuje się każdy czołg, mimo to należy pamiętać że nie zawsze pozostaniemy niezauważalni. Dobrym rozwiązaniem jest tutaj jazda w dolinach lub za krzakami. Unikaj otwartej przestrzeni i walki czołowej, staraj się zaskoczyć przeciwnika i zaatakować ze strony, z której nie spodziewa się ataku.
Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj
3. Miejsce - chodzi mi tutaj o pozycję, którą zajmiemy podczas strzelania. Najlepiej gdyby było to wzniesienie o szerokim kącie widzenia, a blisko niego coś za czym możemy się schować.
4. Cierpliwość - staraj się rzadko zmieniać swoją pozycję. Pamiętaj że wróg dąży do tego, aby przejąć naszą bazę i jedyna droga w którą będzie się poruszał to przód. W krótce do nas dojedzie, a wtedy można rozpocząć atak z zaskoczenia.
5. Atak w grupie - jeśli już zdecydujesz się na atak staraj się, aby zawsze był ktoś z tobą. Dzięki temu masz 50 procent szans że ostrzał wroga nie poleci w ciebie, a sojusznika. Mimo to dużo szybciej rozprawicie się z wrogiem w grupie niż w pojedynkę.
6. Cel misji - już na początku postaw sobie cel, jaki chcesz osiągnąć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 960 Graj
Grę można wygrać na dwa sposoby: zabijając wrogów lub przejmując ich bazę. Do obu z tych rzeczy trzeba podchodzić zupełnie inaczej. Do niszczenia wrogów trzeba bezpiecznie przemieszczać się za osłonami i dyskretnie ich atakować, a przejmując baze należy dyskretnie przedrzeć się przez cała mapę. Nie pominajcie również o tym, że podczas przejmowania bazy wrogowie zawrócą się.
7. Nie pędź do przodu - spokojnie, z wrogiem itak się spotkasz. Będąc w pierwszej linii masz większe szanse bycia zniszczonym. Staraj się trzymać za s woimi towarzyszami od razu na początku gry.

Często stosuje się do tych praktyk i są na prawdę przydatne, mimo to że gra może być nie przewidywalna musimy pamiętać, że jest to tylko gra, dzięki której możemy się zrelaksować ;)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
4

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
5

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
6

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
7

Star Stable Szybki poradnik ~ jak zdobywac bananki na bananki pl i byc pro B)

Video NanaBanana132
8

War Thunder War Thunder, czyli niezupełnie klon gier Wargamingu

Recenzja DanhonyV09
9

Gry ze smokami.

Recenzja Cesere
10

Grepolis Jak dobrze zacząć grę w GREPOLIS

Poradnik PaniczSekta
Discord