Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 3082 0
11.12.2017

T28 Concept - Amerykański pancernik

T28 Concept jest amerykańskim niszczycielem czołgów sklasyfikowanym na poziomie siódmym. Jest pojazdem specjalnym. Oznacza to tyle, że jest to czołg premium, który nie zarabia o 50% więcej kredytów czy doświadczenia. Nie można go zakupić. Jedyną możliwością jest zdobycie wykonując szereg misji osobistych. Jest w kolejności drugą nagrodą jaką możemy zdobyć w ten właśnie sposób. Jak możemy wyczytać T28 Concept był testowany w 1943 roku. Projekt został zmieniony co sprawiło, że dzięki temu powstał T95. Spora społeczność graczy uważa, ten pojazd za zabawny z powodu dwóch słabych punktów. Przypominają one bowiem piersi. Mowa tu o gniazdach karabinów maszynowych. Chcąc grać tym pojazdem musimy się liczyć z tym, że kiedy przeciwnicy znają słabe punkty, gra nim już nie sprawia tyle frajdy co potyczka z laikami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
T28 Concept wyposażony jest w działo 105 mm Gun T5. Pozwala ono na obrażenia na poziomie 320 / 320 / 420 punktów uszkodzeń i penetrację 181 / 224 / 53 mm. Penetracja nie jest zbyt duża. Co innego możemy powiedzieć, kiedy załadujemy złotą amunicję. Celność działa wynosi około 0,40 m, natomiast czas celowania to 2,3 sekundy. Przybliżony czas przeładowania wynosi około 10 sekund. Oczywiście możemy poprawić te parametry stosując wentylację, dosyłacz, dodatkowe materiały eksploatacyjne itp. W ciągu jednej minuty możemy zadać 1 920 punktów obrażeń co jest dosyć sporym wynikiem. T28 Concept wyposażony jest w 960 konny silnik co daje w ogólnym rozrachunku 13,71 kona mechanicznego na tonę. Dzięki temu maksymalna prędkość jaką może osiągnąć pojazd to 29 kilometrów na godzinę. Jednak musimy mieć na uwadze, że jest to tylko prędkość statystyczna.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Do swojej dyspozycji T28 Concept ma 880 punktów wytrzymałości. Najważniejszą zaletą tego pojazdu jest jednak pancerz na poziomie 203 / 101 / 50 mm. Przy kątach, które posiada pancerz staje się magiczny. Wiele pocisków rykoszetuje się od niego. Musimy jednak pamiętać o chowaniu słabych punktów. To może ułatwić niski profil pojazdu i niezły wychył działa. Standardowo naszym naturalnym wrogiem jest artyleria i czołgi lekkie. Te typy pojazdów potrafią nieźle uprzykrzyć nam życie. Dlatego proponuję zajmować dopasowane do tego pojazdu pozycje, które uchronią nas przed artylerią. Przed lekkimi pojazdami mogą uchronić nas np. znajomi z plutonu. W plutonie osiągi tego pojazdu znacznie się zwiększają. Idealnie nadaje się do sidescrapa. Jest to bardzo przyjemy pojazd. Polecam go każdemu, kto lubi grać pojazdami z pancerzem. Warto go zdobyć.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
2

Rail Nation Recenzja gry Rail Nation

Recenzja erokity56
3

Royal Quest Swietne Hack'n'Slash/MMORPG

Recenzja Questionmark.
4

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
5

XCOM: Enemy Unknown – czyli gra o tym jak poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi.

Recenzja Banankowiec2453
6

Roblox Home Tycoon Co to ? i na czym polega ?

Poradnik Mimimen
7

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
8

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
9

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
10

Diablo III (B2P) Piekło + Zło = dobra fabuła

Recenzja xrey69
Chat